Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí 2016

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Filtrování ]

Březen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.03.2016
27.03.2016
8:00
14:00
2.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny TELCE
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2016
02.04.2016
7:00
15:00
7. rybářské závody Dymokury PLNĚ OBSAZENO !!!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
05:00
13.00
Rybářské závody o pohár starosty města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
 
 
VI. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2016
23.04.2016
07.00
15.00
Závody na Jordánku Jordánek u Miletína
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2016
23.04.2016
6:00
13:00
Rybářské závody v Rajhradě Rajhrad
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
6:00
15.00
3. závody dvojic v Tampli Tample
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2016 Horka nad Sázavou
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
04:00
14:30
10. ročník veřejného rybářského závodu Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
07.05.2016
13,30
19.00
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
08.05.2016
06:30
14:30
RED CARP Černíč - odlov cejna a sumečka amerického Černíč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
6 00
14,30
2 ročník rybářské závody Klapy 1 Klapý
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
7:00
15:30
Tablet na udici 2016 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.07.2016
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Kostěnicích Kostěnice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
7:00
14:30
ŽITENSKÝ NÁVESÁK 2016 Žitná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
14.05.2016
14.05.2016
6.00
12.00
42. ročník tradičních rybářských závodů v Drozdicích Drozdice ( obec na okraji Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
15.05.2016
12:00
12:00
Rybářské závody na Luhačovické přehradě Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
14.05.2016
14.05.2016
6:00
14:00
Babínek 1.veřejné rybářské závody Rožďalovice Rožďalovice - Hasina
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
14.05.2016
5:30
15:00
11. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2016
15.05.2016
5.00
14.00
Dřenice - jarní rybářské závody dospělých 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6:00
14:00
Rybářské závody mládeže na Luhačovické přehradě Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2016 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6,00
11,45
Mostiska 2016 - dětské závody Rybník v Mostiskách
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
7:00
14:00
Putovní pohár v rybolovu CHY-TEP CUP TELCE 2016 + ZÁVODY DĚTÍ TELCE, (okres Louny)
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6.00hod
12.00hod.
rybářské závody Věvrov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2016
28.05.2016
7.00
11.30
Dětské rybářské závody Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
 
28.05.2016
28.05.2016
5,00
14,00
Mostiska 2016 Lukavice u Letohradu
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2016
28.05.2016
6:00
13:30
10.roč Rybářských závodů Nová Ves u Chotěboře
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
Červen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2016
04.06.2016
06:00
12:00
Dětské rybářské závody Chrast Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.06.2016
04.06.2016
5,30
14,00
Zámecký pohár 2016 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2016
05.06.2016
7,00
14,00
Zámecký pohár 2016 - děti Opočno
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2016
11.06.2016
07:00
13:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2016
18.06.2016
6:00
15:00
Tradiční Tample 2016 Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2016
19.06.2016
6:30
17:30
Bohdanečské dvojičky 2016 Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2016
19.06.2016
6:00
13:00
Memoriál Jardy SekerešeL Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2016
25.06.2016
8:00
12:00
Dětské rybářské závody v Boru (okr. Tachov) Bor (okr.Tachov)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2016
25.06.2016
08.00
17.00
Velká cena spolku Rybářské žebříčky - 2. ročník Třebechovice pod Orebem
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.08.2016
14.08.2016
05:00
14:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
07:00
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
6:30
13:30
HAMERSKÝ HASTRMAN Hamry nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
8:00
15:30
Rybářské závody dvojic - OBSAZENO! Brandýs nad Orlicí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
17:00
23:00
Polonoční rybářské závody  
TOP
MS
 
20.08.2016
20.08.2016
17:00
23:00
Polonoční rybářské závody Telce, okr. Louny
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2016
27.08.2016
7:00
12:30
Výlov udicí v Březí u Meclova Březí u Meclova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2016
10.09.2016
7:00
11:30
Posvícenské rybářské závody v Ostřešanech Ostřešany
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2016
10.09.2016
07:00
13:30
Chytání na udici v Blížejově Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
6:00
14:15
5. ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
6.00
14.30
Rybařské závody Trhová Kamenice Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2016
25.09.2016
06:00
14:30
Rybářské závody dospělých - Drenice 2016 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2016
25.09.2016
7.00
15.00
TONDACH carp Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2016
01.10.2016
6:30
18:00
Major Craft Predator Cup Poděbrady
Středočeský
Prestižní
Pohár
Přívlač
01.10.2016
01.10.2016
7:00
15:00
Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc Telce (okres Louny)
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.10.2016
09.10.2016
06:30
12:00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.11.2016
26.10.2016
7:00
14:00
pstruhové závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
TOP
MS
 
26.11.2016
26.11.2016
7:00
13:30
Labská Nudle 2016 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Září »
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody - Podhájí
Senomatský Kapr
Memoriál Jardy Sekereše
OBSAZENO. Rybářské závody Trstěnice
Výlov udicí
rybářské závody na kapra - "chyť a pusť ", "non-stop"
Čochtan CUP 2017 - odpolední závod!
rybářské závody o pohár starosty Bystrého v orlických horách
Rybářské závody Ptenín
Rybářské závody 2017

Přístupy
Celkem10743547
Září49430
Dnes278

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS