Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí 2015

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Filtrování ]

Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.03.2015
14.03.2015
7:00-15:00
7:00-15:00
Rybářské závody GRAND PRIX Dřenice 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.03.2015
21.03.2015
7:00
15:30
VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.03.2015
22.03.2015
07:00
15:00
Dolovná 2. Ročník 2015 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
28.03.2015
28.03.2015
7:00
15:00
6. rybářské závody Dymokury !!!!!PLNĚ OBSAZENO !!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.04.2015
04.04.2015
8:00
14:00
2.ročník Velikonočních závodů Telce, okr. Louny
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.04.2015
04.04.2015
6:00
17:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY STUDENĚVES OKRES SLANÝ ANEB VYLOV SI LCD TELKU Studěneves
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2015
05.04.2015
6:30
15:30
Nedělní velikonoční závody v Letnech Dobrá Voda – část obce Letny
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2015
05.04.2015
07:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 1. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
05.04.2015
05.04.2015
Zrušeno!!!
 
Rybářské závody žen Podůlšany -KAČÁK Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.04.2015
11.04.2015
06:00
14:00
5. ročník - Zbýšovský kapr Zbýšov okres Kutná Hora
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
5:00
15:30
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V ČERVENÉM HRÁDKU (NOVÁ ŘÍŠE) Červený Hrádek (Nová Říše)
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
 
 
V. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
6:00
12:30
Veřejné rybářské závody Bakov n. J. Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2015
25.04.2015
16:00
19:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BETAFISH – RYBNÍK SVĚCENÝ Černíny
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Položená
25.04.2015
25.04.2015
8:00
16:00
2. vláčkařské SOBOTNÍ Stojice 2015 Stojice u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
26.04.2015
26.04.2015
9:00
15:00
Volejovka Cup 2015 Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2015
26.04.2015
5:45
15:30
Tradiční jarní rybářské závody - Lejšovka 2015 Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2015
26.04.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
26.04.2015
26.04.2015
07,30
12.00
Rybářské závody - Zeťák Horšovský Týn - Horní Valdorf
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2015
30.04.2015
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2015
01.05.2015
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
5:00
13:00
Závody pro děti a dospělé Světlá nad Sázavou 2015 Světlá nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
7:00
14:00
Horske kolo Olpran - Pšánky 2015 Pšánky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
12:00
Rybářské závody dětí do 15-ti let v Žiželicích Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6.00
15.00
Jesenické rybářské závody 2015 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
15:00
Rybářské závody na Čábo Vodní park Čabárna - Lážnovský
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2015 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2015
08.05.2015
6:00
16:00
Levínská Olešnice 2015 - tradiční jarní závody Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
7,00
16,00
Velké rybářské závody Budín 2015 Žirovnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
5:45
14:30
5. ročník rybářských závodů v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2015
10.05.2015
 
 
Dětské rybářské závody v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2015
10.05.2015
5,00
14,00
Květnové pochytání v Trhové Kamenici Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2015
16.05.2015
7:00
16:00
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2015
23.05.2015
6h
13h
Rybarske zavody BILKA KDYNE
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2015
23.05.2015
06:00
11:00
Rybářské závody na 2. Račické tůni Štětí
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
24.05.2015
24.05.2015
06:30
17:00
Závod dvojic 3. ročník feeder + plavaná Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
30.05.2015
31.05.2015
20.00
06.00
Noční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2015
30.05.2015
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2015 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2015
31.05.2015
6:00
14:00
11. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2015
06.06.2015
05:30
18:00
GP Včelín 2015 Břeclav
Jihomoravský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2015
07.06.2015
6.00
13.00
Podůlšany KAČÁK -závody žen Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.06.2015
20.06.2015
7:00
12:00
5. dětské rybářské závody ZDECHOVICE - Pilský rybník 2015 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.07.2015
04.07.2015
8.00
14.30
4.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.07.2015
05.07.2015
5.00
14.00
6.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.07.2015
26.07.2015
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ 3. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Srpen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.08.2015
01.08.2015
6.00
14.00
tradiční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2015
30.08.2015
08:30
09:30
20-ti hodinový závod dvojic na Vítězné 1. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.09.2015
05.09.2015
6:00
18.00
O pohár rybníku Dubenec Libel
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2015
12.09.2015
07:00
13:30
chytání na udici v Blizejove Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2015
12.09.2015
6:00
14:00
Rybářské závody Dřenice 2015 - 1.Ročník Feeder Team HABAKUK Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2015
13.09.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 3. kolo Vítězná Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
19.09.2015
19.09.2015
06:00
15:00
ŘEŘIŠSKÝ KAPR Řeřichy. okres rakovnik
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2015
26.07.2015
6:00
14:15
4.ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2015
26.09.2015
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2015
27.09.2015
7h
13h
Rybarske zavody na rybniku Prastilak Kdyne
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2015
27.09.2015
7:00
14:00
Rybářské závody Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2015
28.09.2015
07:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2015
04.10.2015
7:00
13:30
Rybářské závody žen Kačák Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.10.2015
11.10.2015
06:00
13:00
KAPROVÉ ZÁVODY 52HODIN Polouvsí
Moravskoslezký
Rekreační
Významné
Položená
11.10.2015
11.10.2015
07.30
12.00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.10.2015
11.10.2015
06:30
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.10.2015
28.10.2015
8:00
16:30
Labíčko CUP 2015 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.11.2015
15.11.2015
8:00
15:00
Nudle u nosu 2015 Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.11.2015
28.11.2015
06:00
16:00
PŘELOVSKÝ DRAVEC 2015 Černožice u Hradce Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.12.2015
13.12.2015
7:30
15:30
Rozkošský vánoční kapřík 2015 Česká Skalice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.12.2015
26.12.2015
7:30
4:30
Podůlšanský vánoční kapřík - 2. ročník - OBSAZENO Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11426989
Říjen17917
Dnes566

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS