Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí 2014

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Filtrování ]

Leden 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.01.2014
12.01.2014
8:00
16:00
1. pochytání na Vítězné 2014 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Únor 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.02.2014
23.02.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Březen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.03.2014
16.03.2014
07:00
15:00
Dolovná 1. Ročník 2014 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
22.03.2014
22.03.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014-1.závod GRAND PRIX PARDUBICE Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2014
05.04.2014
6:30
14:00
Rybářské závody na Zásadníku - 8.ročník !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2014
05.04.2014
8.00
15.00
Čudla cup 1. ročník Stéblová písník Machač
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2014
05.04.2014
6:00
18:00
První jarní Lejskův pohár v Přelově Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.04.2014
06.04.2014
7
15
Klasika Markovice 2014 Markovice u Chrudimi
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
5:00
16:00
Poděbradský kapr 2014 - Jezero I Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7,00
12,00
Motorová pila na udici 2014 Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
6:00
14:00
Veřejné závody pro rybáře i nerybáře v Libuni Libuň
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7:00
14:30
Rybářské závody ve vrbové Lhotě u Poděbrad VRBOVÁ LHOTA u PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
19.04.2014
19.04.2014
6:00
13:00
Rybářské závody - Tři Dvory Tři Dvory, Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
13:00
Tradiční rybářské závody v Třebechovicích p.O. - rybník Šárovec Třebechovice pod Orebem
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
8:00
15:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - TELCE Telce
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
19.04.2014
19.04.2014
6.00
16:45
Rybarske zavody dvojic Drenice 2014 Drenice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
06:00
12:30
Veřejné rybářské závody Bakov n. J. Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
14:00
IV. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
13:00
Velikonoční rybářské závody na "Husinci" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
05.30
13.00
Šlapanický kapr Šlapanice
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody na Kruhovce v Malé Skále Líšný
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:00
15:00
Bohdanečská vydra 2014 - O pohár města Lázně Bohdaneč Černá u Bohdanče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:30
15:00
Veřejné rybářské závody Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6:30
15:30
Druhé rybářské závody na chovném rybníku v Předboři Předboř
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
8:00
13:00
Tradiční dětské rybářské závody v Holicích na rybníku Blažkovec HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
12,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2014 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6:00
13:00
Markovický háček 2014 - závody dětí a mládeže Markovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6.00
14.30
Rybářské závody Počátky 2014 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
14,00
Rybářské závody na rybníku Zájezdec obec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
7:00
14:00
Rybářské závody STARÝ MÁTEŘOV u Pardubic Starý Máteřov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
27.04.2014
27.04.2014
6:00
17:00
6. ročník závodů O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
27.04.2014
27.04.2014
7:00
12:00
TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH NA RYBNÍKU BLAŽKOVEC HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2014
30.04.2014
16.00
19.30
Dětské rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2014
01.05.2014
6.00
12.30
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2014
01.05.2014
06.00
13.00
Rybářské závody na Kapucínské tůni Roudnice nad Labem
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2014
01.05.2014
8:00
14:30
Sendražický kapřík 2014 Sendražice
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
02.05.2014
04.05.2014
8:00
10:00
Big carp Dešná 2014 Dešná u Dačic
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
Položená
03.05.2014
03.05.2014
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody na ramenech Sv. Trojice Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2014
03.05.2014
7:00
14:00
2 závod GRAND PRIX Dřenice 2014 Dřenice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
03.05.2014
03.05.2014
7:00
17:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2014
04.05.2014
4:00
16:00
Bělský Kapr 2014 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2014
08.05.2014
07:00
18:00
Rybářské závody 08.05.2014 Jezero Radnice Jezero Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
„GRIMŮV POHÁR 2014“ v Pěkově Pěkov u Police nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
Otinská šupina 2014 - rybnik pod vsí otin u stonařova
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2014
11.05.2014
6:00
12:00
„ZLATÁ RYBKA“ v Pěkově - otevřené rybářské závody mládeže do 18-ti let Obec Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
4.00
13,00
10.ročník rybářských závodů na Veselé Veselá u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7
13
Rybářské závody BAGR 2014 Náchod Babí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2014 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2014
18.05.2014
06:30
17:00
Závod dvojic Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2014
25.05.2014
9.00
10.00
Tradiční rybářské závody Litoměřice Litoměřice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2014
24.05.2014
04,45
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec 24.5.2014 Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2014
24.05.2014
6:00
12:00
O největšího břežanského kapra Břežany
Jihomoravský
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
7. 00
15.00
O živého čuníka v Lukavici IX.ročník Lukavice u Letohradu
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
08:00
14:00
Dětské rybářské závody na Zásadníku Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
7:00
13:00
Rybarske zavody v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
07,00
12,30
Tradiční výlov udicí Tlumačov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6:00
15:00
Rybářské závody Červený Hrádek(Nová Říše) Červený Hrádek u Nové Říše
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6,00
11,00
Rybářské závody ve Vlastějovicích Vlastějovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2014
01.05.2014
7.00
13.00
Vojický kapřík Vojická nádrž
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
6:00
13:00
Dětské závody v Levinske Olesnici Levinska Olesnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
13,00
13,00
První výlov u dobráků v Březí Březí u Meclova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
08.06.2014
18:00
6:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2014 LOVOSICE
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
05:30
18:00
Grand Prix Včelín 2014 Břeclav
Jihomoravský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
5:30
16:00
O pohár rybníku Dubenec Libel
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2014
14.06.2014
7,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2014
14.06.2014
7:00
18:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2014
15.06.2014
8,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
7:00
14:00
5. Rybářské závody-rybnik Ráj v Holíně u Jičína Jičín
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
6.00
14.00
Cejle CUP 2014 Cejle
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
7:00
12:00
XV. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA Sezemice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.06.2014
22.06.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
27.06.2014
28.06.2014
19,°°
6,°°
XV. ročník tradičních " Nočních závodů " na rybníčku LM v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
28.06.2014
6:00
12:00
Rybářské závody ve Vedrovicích - 10. ročník Vedrovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
19:00
08:00
Noční rybářské závody na Zásadníku - !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
7.00
16.30
„O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - memoriál ing. Šembery“ Králíky
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
28.06.2014
6:00
14:30
Rybářské závody Bohdalec 12. ročník Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Červenec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2014
05.07.2014
5.00
14.00
5.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2014
06.07.2014
7.00
13.30
3.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.07.2014
12.07.2014
7.00
14.00
Rybářské závody na rybníku Panský Janov u Dobrušky
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.07.2014
12.07.2014
6:30
18:30
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR V HODNOTĚ 20.000,- KČ Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.07.2014
19.07.2014
5 30
14 30
12. ročník Křepické závody Křepice okres Znojmo
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.07.2014
20.07.2014
6:00
14:00
Rybářské závody Dřenice 4 závod GRAND PRIX Dřenice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
25.07.2014
27.07.2014
20:00
12:00
Činěveská čtyřicítka Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.08.2014
02.08.2014
6:00
12:00
Letní rybářské závody na nádrži "Dolní jezero" v Odrovicích Odrovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.08.2014
03.08.2014
7.00
15.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.08.2014
09.08.2014
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2014
10.08.2014
05:45
15:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
16.08.2014
16.08.2014
8,00
14,00
PŘELOŽENO NA 16.8.2014 GP Red-Fish 1.ročník Libchavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.08.2014
17.08.2014
20:00
06:00
Noční rybolov na Panském rybníku v Janově Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.08.2014
16.08.2014
17:00
23:00
Polonoční rybářké závody 2014 Telce
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
24.08.2014
24.08.2014
6,°°
14,30
III. závod o Labského krále 2014 Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2014
30.08.2014
19:00
00:30
NOČNÍ LOV ÚHOŘŮ - MEMORIÁL JAROSLAVA ŠKOPA Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2014
30.08.2014
06:30
15:30
O POHÁR STAROSTY MĚSTA TELČE Telč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2014
07.09.2014
8:00
14:00
Činěveská třicítka - poslední volné místo !!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
06.09.2014
07.09.2014
12,00
12,00
Kulišácká 24 dvojic Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.09.2014
06.09.2014
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody pro děti i dospělé v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2014
12.09.2014
07:00
13:30
Závodní lov na udici v Blížejově BLÍŽEJOV
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2014
13.09.2014
5:30
15:00
Podzimní závody - Nouzov 6.ročník Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2014
20.09.2014
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na nádrži Horní jezero v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2014
20.09.2014
7:00
15:00
Rybářské závody v Dražíči Dražíč
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7:30
13:00
Tradicní rybářské Václavské závody na Hymerajchu Stráž
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
07.00
13.00
Pouťové rybářské závody Milavče Milavče
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
08.00
16.00
14. ročník rybářských závodů na rybníku v Holubově Holubov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
6:00
14:15
3. ročník rybářských závodů a motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7.00
14:00
Senomatský Šupináč Senomaty u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
6.00
14.00
Rybářské závody o vepřové Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7 00
13 00
Podzimní rybářské závody Křepice Křepice okres Znojmo
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
28.09.2014
28.09.2014
6:00
16:00
Svatováclavská Dolovná v levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2014
28.09.2014
06:30
12:00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2014
28.09.2014
07:00
17:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:00
X . ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Feeder
04.10.2014
04.10.2014
5:30
14
Rybářské závody na Hrázkách 2014 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:30
PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ lHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
04.10.2014
04.10.2014
7:00
15:30
BALATON 2014 šestý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.10.2014
05.10.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.10.2014
11.10.2014
05:30
16:30
1.ročník rybářských závodů ZEBCO EUROPE Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.10.2014
25.10.2014
8:00
13:00
Labský pohár Pardubice 2014 Pardubice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.11.2014
08.11.2014
7:00
15:30
Pstruhové rybářské závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.11.2014
15.11.2014
07:00
15:30
Lovec Rapy Cup - Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
15.11.2014
15.11.2014
7:00
15:00
Rybářské závody Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Prosinec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.12.2014
14.12.2014
07:00
15:30
Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač

 

 

Kalendář
«  Prosinec »
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11451361
Prosinec3971
Dnes39

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS