Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí 2013

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Filtrování ]

Leden 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.01.2013
26.01.2013
8.00
14.00
Závody na dírkách Medlešice2013 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Únor 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.02.2013
02.02.2013
9:00
15:30
2. ledová KS Fish Vítězná - Dírkobraní 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
09.02.2013
09.02.2013
9:00
15:00
3. ledová KS Fish Vítězná - Kocléřovská dírka Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
23.02.2013
23.02.2013
8:00
16:30
Memorial O.Vcelaka - ZRUSENO! Stojice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Přívlač
Muškaření
23.02.2013
23.02.2013
9:00
15:30
4. ledová KS Fish Vítězná - Dírkování 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Březen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.03.2013
09.03.2013
8:00
15:00
1.jarní rybářské závody "2. pstruhomanie" v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.03.2013
09.03.2013
6.00
15.30
Rybářské závody Medlešice 2013 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
30.03.2013
30.03.2013
6:00
15:00
4. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.04.2013
06.04.2013
7:00
15:30
Jarní RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ LHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2013
07.04.2013
7:00
15:00
Pstruhova dolovna na Vitezne - ZAVODY ZRUŠENY - dolovná JE!! Vítezna u Dvora Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.04.2013
13.04.2013
7:00
14:00
Jarni zavody ve Velke Jesenici Velká Jesenice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2013
14.04.2013
5:45
15:00
Tradiční jarní rybářské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
7:00
13:00
Jarní rybářské závody na nádrži "Koupaliště" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
6,00
14,00
rybářské závody na Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2013 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
7:00
14:00
Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
13:00
20. Rybářské závody na Krčmaříku Červený Kostelec
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7:00
13:30
Rybářské závody na rybníce KRÁTKÝ v Lanškrouně Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
14:00
Rybářské závody na Heroutě Heřmanův Městec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7:00
14:00
Rybařské zavody - ZDECHOVICE - Pilský rybník 2013 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6.00
14.00
Rybářské závody Dřenice 2.kolo GRAND PRIX PARDUBICE 2013 Dřenice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2013 Zeměchy u Kralup nad Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2013
03.05.2013
15:00
10:00
MONSTERBAITS BOILIES CUP DEŠNÁ Jemnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Položená
04.05.2013
04.05.2013
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Luži Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2013
04.05.2013
9:00
15:00
Mobil na udici 2013 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2013
04.05.2013
7:00
14:30
2. jarní závody v Byšičkách- Karlov Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2013
05.05.2013
7,30
13,00
Křižanecký kapříček Křižánky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2013
05.05.2013
5.30
16.00
Rybářské závody Klapý 2013 Klapý
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2013
08.05.2013
06.30
14.00
O MÁJOVÝ POHÁR SC ZERP Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
11.05.2013
11.05.2013
5:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Dolce u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:30
12:30
Rybářské závody na rybníce Knířov Knířov u Vysokého Mýta
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:30
15:00
5.ročník -Nouzov JARO 2013 Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
6:00
15:00
„GRIMŮV POHÁR“ v Polici nad Metují Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
 
 
Rybářské závody Hluboká nad Vltavou 2013 Hluboká nad Vltavou
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2011
6:00
14:00
Závody na Pekle u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
5:30
14:00
Tradiční rybářské závody v Letovicích Letovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
13:00
Tradiční rybářské závody Jevíčko Jevíčko
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
15:00
Rybářské závody Počátky 2013 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
14:00
2. rybářské závody v Tampli Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
15:30
BALATON 2013 Pátý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:30
16:00
13. ročník rybářských závodů na ryb. Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
17:00
První závod v Hořovičkách 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:00
15:00
Tradiční závody ve Vrchlabí na rybníce U letiště Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:00
14:00
7. ročník rybářských závodů na nádrži Veselá Veselá
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
26.05.2013
18:00
6:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2013 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:30
11:30
Senožatský kapřík 2013 Senožaty
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7 00
12 00
Memoriál Václava Košky Kladina Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
06:00
13:00
Rybářské závody Jimramov 2013 Jimramov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
8:00
14:00
Memoriál Petra Vnuka - Hodkovice nad Mohelkou Hodkovice nad Mohelkou
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
04,45
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec 3. ročník Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
13:00
Rybářské závody BAGR 2013 Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
07:00
17:00
Druhý ročník rybářských závodů na jezeře Nebesák Horní Suchá u Havířova
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
11:30
XII. ročník dětských rybářských závodů "Bránský kapr" Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
13:30
9. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
14:00
4. ročník rybářských závodů jarní „Libanický kapřík“ Libanice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
8:00
13:00
Memoriál Petra Vnuka - dětské - Hodkovice nad Mohelkou Hodkovice nad Mohelkou
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2013
01.06.2013
08:00
11:30
Dětské rybářské závody v Bělé pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
01.06.2013
01.06.2013
06:00
12:00
12. ročník rybářské závody MIROVICE MIROVICE
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2013
02.06.2013
6:00
15:00
Hostinske Gulasky 2013 - 1.rocnik Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2013
02.06.2013
6:00
18:00
Nedělní závody dvojic na Vítězné Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
07.06.2013
09.04.2013
12:00
15:00
MONSTERBAITS BOILIES CUP VELKÝ PŘELOV Černožice
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Položená
08.06.2013
08.06.2013
6.00
14.00
Medlešice - 3.kolo GRAND PRIX PARDUBICE Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7:00
16:00
63. rybarske zavody v Dacicich Dačice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
06:00
18:00
Šestihodinovka na předním rybníku v Soběkurech u Přeštic Soběkury
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
5,00
15,30
Malšovický kapr VI. ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
05:30
18:00
Grand Prix Včelín 2013 Břeclav
Jihomoravský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2013
09.06.2013
8,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2013
15.06.2013
18
18
24 Hodinový závod týmů na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2013
15.06.2013
7.00
12.00
Rybarske zavody deti Drenice 2013 Drenice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2013
15.06.2013
6:00
14:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TŘEBNICE u Domažlic Třebnice u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2013
16.06.2013
6:00
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 2. kolo Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
23.06.2013
23.06.2013
6:00
15:30
LCD TV na plavanou v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
28.06.2013
29.06.2013
19:00
7:00
14. ročník nočních závodů v lovu ryb v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
6:00
12:30
Rybářské závody Medná Medná
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
8:30
17:00
Podnovoveská plavačka 2013 Nová Ves
Jihočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
29.06.2013
29.06.2013
5:00
15:00
Rybářské závody Bohdalec Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
29.06.2013
29.06.2013
5,30
16,30
Novostrašecký pohár - Dospělý - Zrušeno !!! Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
29.06.2013
29.06.2013
6h
14 h
Rybník Záhumenný Lesonice u Mor. Budějovic
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2013
30.06.2013
7
16
Novostrašecký pohár - Děti - Zrušeno Nové strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
30.06.2013
30.06.2013
05:30
14:30
1 závod Radnická plotice Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2013
05.07.2013
7.00
13.30
2. DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2013
06.07.2013
5.00
14.00
4.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
6:30
19:00
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
08:00
12:30
Dětské závody na rybníku panský Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
5.00
15.00
Rybářské závody Dřenice 4.závod GP Pardubice 2013  
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
20.07.2013
20.07.2013
6:00
16:00
PŘEPYCHY 2013 - tradiční závody dospělých Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2013
21.07.2013
6:30
15.00
Dětské rybářské závody v Přepychách 2013 Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
7:00
18:00
Druhý závod v roce 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
6:00
12:00
Letní rybářské závody na nádrži "Dolní jezero" v Odrovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
06:00
14:00
1. letní závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
6:00
15:45
ZRUŠENO!! - Prázdninový "ČOCHTAN CUP" Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.08.2013
03.08.2013
19:00
9:00
Noční rybářské závody v obci Bohdalec (dvojice) Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
03.08.2013
03.08.2013
6:00
15:30
Sendražice plně obsazeno!!! Sendražice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.08.2013
04.08.2013
6:00
17:00
2. ROČNÍK TAMBOR FISH CUP 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
10.08.2013
10.08.2013
6.00
17.00
5. ročník O pohár Péti Štětiny zrušeno! Brandýsek
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
10.08.2013
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
10.08.2013
6.00
14.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
11.08.2013
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.08.2013
11.08.2013
6:00
15:00
První letní závody v Tampli (u Svojku - okr. Semily) Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.08.2013
17.08.2013
5.30
12.00
Vzpomínka na Václava Millera a Petra Rabase Malé Žernoseky
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.08.2013
18.08.2013
5:30
16:00
Rybarske zavody o pohary a hotovost v Sendrazicich Sendrazice u Trotiny
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
05:30
14:00
Závody na Přehrádkách v Podhorné 2013 Kostelec n.Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
8.00
13.00
Rybarske zavody zen Drenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
6.00
12.40
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
17:00
23:00
Polo-noční rybářské závody Telce Telce ( okr. Louny )
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
7
17
Rybářské závody Browning na jezeru U Radnic U Habakuka Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2013
25.08.2013
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
29.08.2013
01.09.2013
18:00
13:00
Grauvell cup - DEŠNÁ 2013 Dešná
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Položená
30.08.2013
31.08.2013
21.00
06.00
Noční rybářské závody Otovice Otovice
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
05:00
12:30
Tradiční rybářské závody o posvícenskou husu Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
7:00
13:00
BOZDÍŠ U DOMAŽLIC 2013 - POZOR ZRUŠENO ! ! ! Bozdíš u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
7:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Kuba Damníkov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2013
01.09.2013
6:30
15:30
2 závod Radnická plotice Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
7 00
13 00
Rybařské závody - posvícenské OSTŘEŠANY 2010 OSTŘEŠANY
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
5.00
15.00
Rybářské závody Medlešice 2013 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
7:00
13:00
Dětské rybářské závody na Lhétě v Přísnoticíchh Přísnotice
Jihomoravský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
06.00
13.00
Rybářské závody Bohušovice n.O. Bohušovice nad Ohří
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
06:30
11:30
Bělský kapr 2013 (a dětský den se Slonem!) Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
6:00
13:00
Rybarske zavody dospelych - Drenice 2013 Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
05:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
15.09.2013
7:00
10:30
„Čabárenská čtyřiadvacítka o poháry“ Brandýsek - Čabárna
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
07:00
13:30
Závodní lov na udici v Blížejově BLÍŽEJOV
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na nádrži "Jezírka" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
5:30
 
Rybarske zavody ve Skalach u Protivina Skály
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
15.09.2013
15.09.2013
07:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
06:00
14:00
1. rybářské závody ve Slatiňanech na rybníku v Kunčí Slatiňany - Kunčí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
 
 
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
19.09.2013
22.09.2013
12:00
14:00
66 hodinovka - kaprařské závody Jezero u Radnic
Plzeňský
TOP
MS
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.00
14.00
RYBAŘSKÉ ZÁVODY O VYKRMENÉHO ČUNÍKA TRHOVÁ KAMENICE TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.30
15.00
Řeřišský kapr 2013 Řeřichy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
7:00
13:00
Závody ve sportovním rybaření- “Žitenský návesák“ Žitná, okr. Prachatice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
7,30
12,00
Pokud umíš- chytˇ a pustˇ Církvice okr.Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
07:00
16:00
Memoriál Karla Tomase Předboj
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
16:30
4. "Svatováclavské" rybářské závody v Levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
14:15
2. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ O MOTOROVOU PILU HUSQVARNA VLAŠIM
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
17:00
2. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:30
15:30
Rybářské závody o putovní pohár Václava Bíny 2. ročník Chvalešovice  
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
06:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.10.2013
05.10.2013
7:00
16:00
8. ročník feederových závodů ve Vrchlabí Vrchlabí
Liberecký
Rekreační
Významné
Feeder
05.10.2013
05.10.2013
6:15
15:30
Tradiční Svatováclavské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.10.2013
05.10.2013
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na Lhétě v Přísnoticích Přísnotice
Jihomoravský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
12.10.2013
12.10.2013
06:00
16:00
ŘÍJNOVÝ LOV CEJNŮ A KAPRŮ NA PŘELOVĚ Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.10.2013
12.10.2013
07:00
16:00
Poslední závod Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2013
13.10.2013
7:00
17:00
Podzimni plavana v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
26.10.2013
26.10.2013
7:00
13:00
11.ročník - Labský pohár 2013 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.10.2013
27.10.2013
8.00
16.00
O pohár starosty Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.10.2013
27.10.2013
7:30
16:00
Levínská Olešnice - Dolovná 2013 Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.11.2013
09.11.2013
07:00
16:00
2. ročník LOVEC-RAPY CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
16.11.2013
16.11.2013
8:00
16:00
Stojicka podzimni vlacka 2013 Stojice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Přívlač
17.11.2013
17.11.2013
07:00
16:00
2. ročník KS-FISH CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
30.11.2013
30.11.2013
07:00
16:00
Poslední vláčka na Vítězné KS-FISH cup 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.12.2013
07.12.2013
7:00
16:00
2. MUŠKA-VLÁČKA STOJICE 2013 - zavod ZRUSEN!! Stojice
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření

 

 

Kalendář
«  Prosinec »
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11451392
Prosinec4002
Dnes70

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS