Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí 2011

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[ 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012| 2013| 2014 |]

[ Filtrování ]

Leden 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.01.2011
08.01.2011
8:00
15:00
Velka cena Čochtana na dírkách v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Přívlač
Únor 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.02.2011
05.02.2011
08.00
15.00
Bohdanečské dírky 2011 Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Prestižní
Pohár
 
Březen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.03.2011
20.03.2011
8:00
13:00
1. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.03.2011
26.03.2011
6:00
15:00
První kolo závodů o motorku v hodnotě 44 000,-Kč Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.03.2011
26.03.2011
7:00
15:00
Rybářské Závody na Čabárně (Brandýsek) Brandýsek
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2011
02.04.2011
06.30
14.00
Jarní Daiwa Cormoran Cup 2011 Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Rekreační
Významné
Přívlač
02.04.2011
02.04.2011
12:00
18:00
Čejovské rybářské závody na Plíhalově rybníku Čejov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.04.2011
03.04.2011
7:00
12:00
Jarní pohárová Fara v Rosicích Rosice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
09.04.2011
09.04.2011
7,00
12,00
motorová pila na udici starý kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.04.2011
09.04.2011
7:00
15:00
Rybářské závody na novém rybníku Břežany II Břežany II (okr. Kolín)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
06:00
16:30
2. ročník rybářských závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody na Bělidle Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
17.04.2011
 
 
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
01.04.2011
6:00
15:30
Rybářské závody ČABÁRNA (Brandýsek) Brandýsek
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
17.04.2011
7:00
13:00
2. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7:00
13:00
Rybářské závody na Drůbežáku ve Stráži Stráž
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:00
15:00
2. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7:00
13:00
DUBENECKÝ KAPR Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7,00
12,00
Velikonoční rybářské závody v Zeměchách Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:30
15:00
jarní závod Podlesí Podlesí u Příbrami
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
16:00
21:00
První jarní odpolední závody u Čochtana v Bohdanči Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
06,00
17,00
Memoriál Františka Hlaváčka Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2011 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
6:00
14:00
2 ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2011
28.04.2011
5:00
13:00
Jarní rybářské závody o LCD TV na Tůni u Loukova - kategorie dospělí Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2011
29.04.2011
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2011 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody na "KRUHOVCE" Líšný
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6
15,00
Jarní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2011 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6:00
12:00
DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - Žiželice 2011 Žiželice - okr. Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
5:00
15:00
Přeloučský kapr - 2.ročník Přelouč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2011
07.05.2011
4:00
13:30
Rybářské závody na štěrkopískovišti Veselá Mnichovo Hradiště, Veselá
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
6.00 hod
15.00 hod
Jesenické rybářské závody 2011 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
6.00
14.00
SETINSKÁ PLOUTEV Bílovec
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
5,15
11,00
Lov kapra o ceny Brno 2011 Brno -Maloměřice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
5:30
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
14.05.2011
14.05.2011
7.00
14.00
Rybářské závody MEDLICE Medlice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
8:30
14:30
Dětská rybářské závody Kladruby u Vlašimi Kladruby u Vlašimi
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
14:00
3.ročník -jaro-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
 
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
6,30
15,00
Želetavský naháč 2011 Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5.30
16.30
JARNÍ CETYNĚ 2011 CETYNĚ
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2011
15.05.2011
5:00
15:00
Nedelni rybarske zavody dospelych - Dřenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
6:00
16:00
Rybářské závody Počátky 2011 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
5°°
13°°
Rybářské závody Medná 21.5.2011 Medmá
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
05,15
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
06:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
 
 
Rybarske zavody Cunin Čunín u Konice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2011
22.05.2011
6:00
14:00
3. ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2011
26.05.2011
7:00
17:00
Hořovičky - I. závod 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
5:00
14:00
Pokojovský kapr 2011 Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
6:00
12:00
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
19:00
Velká cena rybníku Havránek Sukorady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
29.05.2011
16
08
Noční rybářské závody Kácov Kácov nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
05:00
13:00
10. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
14:00
Rybařské závody pro dospělé Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2011
29.05.2011
7:00
14:00
Lubí 2011 Třebíč vodní nádrž LUBÍ
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2011
05.06.2011
18:00
06:00
Lovosický úhoř 2011 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
6:30
12:00
Rybářské závody Doly náves Doly (Bor u Tachova)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
12.06.2011
16:00
11:00
Zahájení sezony dravců - Moravský Písek Moravský Písek
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
04:30
21:30
Závody dvojic na DUBENCI 2011 Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
6:00
14:00
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI TRHOVA KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
6:00
13:00
Rybářské závody pro děti v Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
05:30
18:00
GP Včelín 2011 - závod v lovu kaprů Břeclav
Jihomoravský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
8,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - DĚTI Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
5:00
13:30
Pohár řeky Oslavy 2011 Oslavany
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2011
19.06.2011
7,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2011
19.06.2011
5:45
15:00
Rybářské závody ČABÁRNA U KLADNA Brandýsek u Kladna
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:00
12:00
Rybářské závody ve Vedrovicích - 7. ročník Vedrovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
7,00
14,00
Třeboňský kapr 2011 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
7:00
18:00
10-ti hodinový závod v lovu kaprů a amurů - Čejov 2011 Čejov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:30
14:00
Rybářské závody Blížejov Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:00
15:00
4.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.06.2011
26.06.2011
6:00
15:00
Rybářské závody Medlešice Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.07.2011
10.07.2011
5:45
13:30
První dvoudenní závod na Čabárně u Kladna o LCD televizi Kladno
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
16.07.2011
16.07.2011
6:30
19:00
Celodenní rybářský závod o skútr- Nouzov I.Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.07.2011
16.07.2011
6:00
15:00
5.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.07.2011
17.07.2011
5:00
13
Zahajovací závody na soukromé vodě Panský rybník v Janově Janov (okres RK)
Královéhradecký
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
23.07.2011
23.07.2011
7:00
17:00
Plavačkové závody Svitavské Brčko 23.7.2011 Svitavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.08.2011
06.08.2011
20:00
13:00
Rybářské závody na rybníku Lázeňka I.ročník Bratčice
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
06.08.2011
06.08.2011
9 hod.
15 hod.
Babín 2011 Babín u Kamenice nad Lipou
Rekreační
 
06.08.2011
06.08.2011
15.00
19.55
Srdečně vás zveme na tradiční rybářské závody v Horním Metelsku. Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.08.2011
06.08.2011
7:00
14:30
Dámské rybářské závody - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.08.2011
13.08.2011
5:30
17:00
Závody na rybníce Dubový u obce Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
13.08.2011
14.08.2011
12:00
12:00
Kapr maraton 24 hodin (2011) na Podnovoveském rybníce Nové Ves
Jihočeský
Rekreační
Významné
Položená
13.08.2011
13.08.2011
07:00
16:00
Srpen na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
6
12
Vlkošovské chytání Vlkošov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
20.08.2011
20.08.2011
6:00
15:00
První závody dvojic na Byšičkách u Lysé n.L. Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
5:00
20:00
Dvanáctihodinové závody dvojic - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.08.2011
28.08.2011
10.OO
10.00
Mutant Cup III Grand Prix 26.-28.8. 2011 Černožice nad Labem
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
27.08.2011
27.08.2011
8.00
14.00
Žamberecké pochytání Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
8.00
12.00
3. Rybářské závody žen Drozdice Drozdice ( okrajová obec Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6,00
15,00
Letní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
7:00
13:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BOZDÍŠ u Domažlic BOZDÍŠ u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6:00
12:00
3.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
5:00
12:30
Tradiční závody "O posvíceneckou husu" Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
6:00
15:00
Adovy poharove Drozdice 2011 Drozdice u Pardubic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2011
03.09.2011
6,30
15,00
2. ročník memoriálu Jana Svobody v Želetavě Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2011
10.09.2011
6:00
16:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RAMENI V ČERNOŽICÍCH Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2011
11.09.2011
07:00
14:00
"O POHÁR ŘEKY ORLICE"-dětské Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
6.00
12.30
Rybářské závody v Kolovči Koloveč
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
7:00
14:30
3.ročník -podzim-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
6:30
15:00
1. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2011
18.09.2011
6:00
14:00
2. ročník rybářských závodů podzimní „Libanický kapřík“ Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2011
24.09.2011
7.00
14.00
Rybarske zavody v Blizejove Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
24.09.2011
24.09.2011
6:00
12:00
Pouťové Rybářské závody v Dolním Metelsku Dolní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
28.09.2011
28.09.2011
6:30
17:30
4. kolo KS FISH - Svatováclavská osmihodinovka Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
30.09.2011
02.10.2011
8.00
14.00
Ostrovský Pohár Žďár nad Sázavou
Vysočina
Prestižní
Pohár
Položená
Říjen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2011
01.10.2011
7:00
13:00
Rybářské závody na rybníku Drubežák ve Stráži Stráž u Tachova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.10.2011
01.10.2011
6.30
13.00
Rybářské závody Milavče milavče
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.10.2011
01.10.2011
07
1600
Rybeřské zavody Červené Pečky Červene Pečky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
08.10.2011
13,00
19.00
Odpolední rybářské závody Riviera Velká Hleďsebe u Mar. Lázní Velká Hleďsebe u Mar. Lázní
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
09.10.2011
6:00
9:00
Závody - 24 hodin na rybníku Nový Staré Splavy
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
08.10.2011
08.10.2011
 
 
Podzimni klasika - LABSKY POHAR 2011 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
08.10.2011
5:00
15.00
XV. ročník závodu Poličská muška - memoriál Zdendy Forchtsama Polička
Pardubický
Rekreační
Významné
Muškaření
22.10.2011
22.10.2011
7:00
15:00
1. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.10.2011
22.10.2011
7:30
15:00
2. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2011
23.10.2011
7:00
15:00
Podzimí pohárový "Čochtan" v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.11.2011
05.11.2011
8:00
15:30
Skorozimní pohárové Drozdice 2011 Drozdice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.11.2011
12.11.2011
06.30
14.00
O pohár krále Jiřího Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.12.2011
04.12.2011
7:00
16:00
Pstruhové závody ve Vrbové Lhotě VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Srpen »
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

18.05.2014: Změna terminu zavodu v Trhove Kamenici
Poradatel je z osobnich duvodu nucen presunout zavody v Trhove Kamenici na 5.7. pro dospele a na 6.7. pro deti. Diky za pochopeni!

03.03.2014: Markovice 2014 - upresneni
Prihlasky opet vyrizuje pan Konopasek - viz propozice. Možnost zakoupení místenek mezitím v kanceláři MO ČRS Chrudim II (U Valchy 1042) naposledy v utery 16 - 18 hod. Zbyva poslednich 36 mist - kdo se chcete zucastnit s prihlaskou neotalejte. Vzhledem k dosazeni vetsiho mnozstvi linu a dalsich ryb se upresnuje hodnoceni - ryby se stanovenou zakonnou mirou - 1 kus - 10 bodu, ostatni 1 kus - 1 bod.

22.02.2014: Sendrazicky kaprik - posledni volna mista
jiz jen polednich sedm volnych mist na tuto oblibenou zahajovaci akci! pokud se chcete zucastnit - neodkladejte prihlasku.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody o vepřové Trhová Kamenice
Závodní lov na udici v Blížejově
Senomatský Šupináč
Otínská šupina 2014 - rybnik pod vsí
Letní Tample 2014
Svatováclavská Dolovná v levínské Olešnici
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 3. kolo
Rybářské závody Dřenice 5 závod GRAND PRIX
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN

Přístupy
Celkem5171511
Srpen160349
Dnes1225

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS