Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Březen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.03.2005
13.03.2005
17:00
15:00
Putovní pohár ing. Ladislava Cvrčka Rakolusky - Na Rybárně
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.04.2005
10.04.2005
19:00
15:15
LODNÍ ZÁVOD DVOJIC – MUŠKA Sedlec u Radnic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Muškaření
09.04.2005
09.04.2005
6:00
14:00
Starý Kolín - slepé rameno Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2005
16.04.2005
05.00
12.30
Poděbradský kapr Poděbrady, Jezero I
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2005
16.04.2005
6:00
14:00
Zavody na Dubenci 2005 Častolovice u RK
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2005
16.04.2005
05:30
13:00
VELKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Zbýšov u Kutné Hory Zbýšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
06:00
19:00
Olešná 2005 Olešná u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
 
 
Rybářské závody dospělých - Strašík Kouřim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
05:30
12:00
Rybářské závody na slepých ramenech Trojice Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
06:00
12:00
Baťův kanál Petrov
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
04:30
14:30
Rybářské závody Lanškroun Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
5:00
12:00
Místní rybářské závody v Tuněchodech Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
6:00
14:00
Jarní závody dospělých Štěpánov Skuteč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2005
24.04.2005
6:00
15:00
Závody dospělých Markovice u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2005
24.04.2005
???
???
Detske zavody Stepanov Skuteč
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
 
 
Tradiční rybářské závody - Černá Dyje Lednice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
06:00
12:00
Kejda Tvarožná Lhota
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
6:00
14:00
Závody dětí - Markovice u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
08:30
15:30
Rybářské závody „Návesní rybník“ v k.ú. D. Vilémovice Vilémovice
Vysočina
Rekreační
Malé místní
 
30.04.2005
30.04.2005
05:00
 
Rybářské závody - Veselá Veselá
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
06:00
13:00
Rybářské závody na nádrži Hrabina Český Těšín
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
30.04.2005
30.04.2005
06:00
15:00
Rybářské závody - Klášter Klášter
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2005
07.05.2005
06:00
12:00
Vešky Strážnice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
08.05.2005
00:00
17:00
2. roční rybářského dvojboje ve dvojicích Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2005
6:00
14:00
29. Jarní dětské rybářské závody ,,O putovní pohár předsedy RSLZ Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2005
06:00
13:00
Rybářské závody Lelov Lelov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
07.05.2005
07.05.2005
6:00
12:00
V.tradiční rybářské závody v Syrovicích u Brna Syrovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2005
5:00
12:00
Závody na „Novorolském” rybníku Nová Role
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2005
05:30
12:00
O pohár města Chýnov Chýnov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
5.30
 
Rybářské závody v Hradci Králové Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
05:00
15:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY- Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
7.00
12.00
Rybářské závody v Zeměchách Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
5°°
14°°
Závody dospělých - Česká Kamenice Česká Kamenice
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
5:00
10:30
Lov kapra o ceny Brno
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
5:00
???
Rybářské závody na "Rosničce" v Chuchelně. Semily
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
08:00
 
Rybářské závody - Vřeskovice VŘESKOVICE
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
07:00
13:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - BYSTŘICE nad Olší BYSTŘICE nad Olší
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2005
15.05.2005
06:45
15:00
KOLO NA UDICI 2005- VELKÉ DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
???
???
Rybářské závody dospělých na Obecním rybníku Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
6:00
???
Závody v Břeclavi Břeclav
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
06:00
12:00
Rybářské závody ve Vracově Vracov
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
6:00
???
Rybářské závody v České Lípě Česká Lípa
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
07:00
15:00
MRHAL 2005 - závody v lovu kapra České Budějovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
5:00
13:00
Rybářské závody na rybníce VYDYMAČ Velký Dvůr
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
7:00
11:30
Podborský rybářský závod - 1. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
7:00
18:00
DĚTSKÝ DEN s rybářskými závody Ledenice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
6:00
12:15
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ DO 15 LET Český Dub
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
28.05.2005
28.05.2005
07:00
15:00
Dětské závody ke dni dětí - Vatín Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
???
???
Tradiční závody v Čeperce Čeperka
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
6:30
14:00
Rybářské závody ,, ČERVENÁ LHOTA 2005 " Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
28.05.2005
28.05.2005
6:00
12:00
Rybářské závody na Krásné Louce Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2005
04.06.2005
6:00
12:00
RZ dospělých ve Vrchlabí Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.06.2005
04.06.2005
??
??
Memoriál Jaroslava Cukra - rybářské závody pro dospělé Ledenice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
04.06.2005
04.06.2005
5:00
14:00
Tradiční závody ve Stéblové Stéblová
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.06.2005
04.06.2005
 
 
Rybářské závody ve Lšelíně Kostelec - Lšelín
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
05.06.2005
05.06.2005
7.00
12.00
Dětské rybářské závody ve Studeněvsi Studeněves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2005
05.06.2005
 
 
Rybářské závody - Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2005
05.06.2005
5:00
14:15
Rybářské závody Římov, okres Třebíč Římov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
7:00
12:30
V.ročník tradičních rybářských závodů Blatná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
6:00
15:30
FIFTY- FIFTY Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody "Blatenský kapr" Blatná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
6:00
15:00
Tradiční závody KLADINA Kladina u Sezemic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
???
???
Všeobecné rybářské závody v Jestřabicích Jestřabice u Koryčan
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
05:30
13:00
Rybářské závody Zábřeh n.Mor. Zábřeh na Moravě
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
12.06.2005
04:30
13:00
Rybářské závody na chovném rybníku Dvorák Humpolec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.06.2005
17.06.2005
19:30
24:00
Závody pro členy MO a veřejnost - Nová Paka Nová Paka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
18.06.2005
6:00
15:00
Rybářské závody dospělých v Levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
19.06.2005
10:00
10:00
Rybářské závody 2005 - 24 nonstop (Dravci) Otrokovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
24.06.2005
25.06.2005
19:00
7:00
5. ročník Nočního lovu na Labském mlýně Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
26.06.2005
08:00
08:00
Rybářslé závody 24 hodin na rybníku Štocký Štoky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Muškaření
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2005
06.07.2005
19.00
10.00
NOČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.07.2005
30.07.2005
7:00
kdo vi
3. rocnik Rybarskych zavodu v Prepychach Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.07.2005
31.07.2005
7:00
???
3. rocnik Detskych rybarskych zavodu v Prepychach Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2005
06.07.2005
07:00
13:00
Přeštický feeder Lužany
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Feeder
20.08.2005
21.08.2005
08:00
08:00
II. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ŠTOCKÝ Štoky u Havlíčkova Brodu
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2005
03.09.2005
8.00
13.00
Dětské rybářské závody Letkovice u Ivančic
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.09.2005
04.09.2005
7.00
13.00
rybářské závody mládeže Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
10.09.2005
17.08.2005
6:00
17:00
Rybářské závody dvojic Luže Luže u Košumnerku
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2005
10.09.2005
7:00
15:00
1. ročník feedrových závodů v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Feeder
17.09.2005
17.09.2005
6:00
14:00
Podzimní rybářské závody na Tůni u Loukova Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2005
17.09.2005
07:00
13:00
Memoriál Jardy Hory Žákavá
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2005
17.09.2005
07:00
20:00
III. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ŠTOCKÝ Štoky u Havlíčkova Brodu
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.08.2005
07:00
16:00
Podzimní závody na rybníku Jatel u Vatína Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.09.2005
8:00
15:00
Fifty Fifty Bohuslavice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.10.2005
03.10.2005
08:00
16:30
2. ročník - Podzimní pohár Rybářské potřeby Veselý Benešov Čerčany
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
29.10.2005
29.10.2005
9.00
14.00
Vláčení pro radost V Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Leden 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.01.2006
14.01.2006
10:00
16:00
Zmrzlá špička Praha
Praha
Rekreační
Malé místní
Feeder
Březen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.03.2006
25.03.2006
8.00
16.00
Putovní pohár ing. Ladislava Cvrčka - 4. ročník Rakolusky - Na Rybárně
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Duben 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.04.2006
22.04.2006
05:30
13:00
VELKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Zbýšov u Kutné Hory Zbýšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2006
23.04.2006
6:00
13:00
Nedělní závody na rybníku Blažkovec u Holic Holice v Čechách
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2006
23.04.2006
???
kdo vi
Dětské závody na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
7.00
12.00
Rybářské závody Zeměchy 2006 Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
 
 
5. ročník memoriálu Jaroslava Tomeše Ledce
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
06:00
15:00
Čabárna 2006 Kladno
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2006
06.05.2006
6:00
11:00
Rybářské závody Na Trojici -PŘESUNUTÉ!!! Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2006
06.05.2006
06:00
13:00
6.ročník Morašické udice Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
5:00
14:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie dospělí Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
07:00
14:30
3.ročník rybářských závodů v Nižboru Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
6 00
11 00
Tradiční rybářské závody v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2006
14.05.2006
6:00
14:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie děti (do 15-ti let) Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2006
20.05.2006
06:00
14:00
Závody na pískovně Jindřiš Jindřichův Hradec
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
7:00
12:30
DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY SOBĚKURY
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
06,00
14,00
Rybářské závody Hranice Hranice IV - Drahotuše
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
6:30
14:00
ČERVENÁ LHOTA 2006 Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
05:00
13:00
Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
16:00
24:00
Lovosický úhoř 2006 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.06.2006
04.06.2006
19:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2006 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2006
10.06.2006
10:00
16:00
EGGENBERG CUP 2006 Loučovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
11.06.2006
11.06.2006
06:00
13:00
Memorial Jardy Hory 2006 Žákavá
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
16.06.2006
17.06.2006
19:00
7:00
Noční závody na Labském Mlýné v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.06.2006
17.06.2006
06:00
13:00
Rybářské závody 17.června 2006 rybník Dolní Metelsko Dolní Metelsko u Horšovského Týna
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.06.2006
17.05.2006
05:00
11:30
Rybářské závody na rybníku Bašta 2006 Teplá
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
7:00
19:00
První ročník 12-ti hodinového závodu dvojic Častolovice u RK
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
07:00
16:00
Šejdorfská šupina 2006 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Červenec 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2006
06.07.2006
19 00
10 00
Druhý ročník nočních rybářských závodů v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.08.2006
26.08.2006
18:00
18:00
Rybářské závody na místním rybníku v Milné Milná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.08.2006
26.08.2006
06.00
14.00
UKONČENÍ LÉTA na HRÁZKÁCH Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.09.2006
02.09.2006
06:00
13:00
Rybářské závody na Pístovickém rybníku Pístovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2006
09.09.2006
6:00
15:00
Rybářské závody "Labský Pohár" Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
16.09.2006
16.09.2006
7:00
13:00
Závody na Dubenci 2006 Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.09.2006
16.09.2006
07:00
16:00
Šejdorfská šupina 2006 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2006
30.09.2006
08:00
16:00
O pohár hraběte Kolowrata Červený Kostelec - Zábrodí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.10.2006
07.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost I. Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
14.10.2006
14.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost II Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
21.10.2006
21.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost III Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
28.10.2006
28.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost IV Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.04.2007
07.04.2007
6:30
12:30
MOTOROVÁ PILA NA UDIC Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2007
14.04.2007
 
 
7.ročník rybářských závodů Soběkury Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
7.00
12.00
Rybářské závody Zeměchy 2007 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
6.00
12.00
Malešovice I.jarní Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
 
 
6. ročník memoriálu Jaroslava Tomeše Ledce
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
6:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
06:00
14:30
Rybářské závody pro dospělé Žiželice n / C
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2007
01.05.2007
6:00
15:00
Rybářské závody na rybníku Obecník Ořechov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
05.05.2007
05.05.2007
05:30
14:30
Zámecký pohár Opočno - dospělí (ZMĚNA TERMÍNU) Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2007
05.05.2007
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2007
05.05.2007
6:00
12:00
Rybářské závody Na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2007
05.05.2007
04.00
12.30
Jarní rybářské závody - MO ČRS LUŽE Luže - okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2007
06.05.2007
06:30
14:00
Zámecký pohár Opočno - dětské (ZMĚNA TERMÍNU) Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2007
08.05.2007
6:00
14:00
Veřejné rybářské závody v Bohumíně Bohumín
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
 
08.05.2007
08.05.2007
5:00
12:30
Tradiční rybářské závody na rybníku Brigádník - Dětské Trhové Sviny
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
12.05.2007
12.05.2007
6:00
14:00
Rybářské závody Kelč (okr.Vsetín) Kelč
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
07:00
14:30
4.ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
7,00
14,00
Jarní závody v Dolním Metelsku Dolní Metelsko za Horšovským Týnem
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
12.05.2007
12.05.2007
6:00
14:00
PRVNÍ ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ DOSPĚLÝCH NA NÁDRŽI VESELÁ Semily
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
06:00
1100
Tradiční rybářské závody v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:00
12:00
Rybýřské závody v Nové Roli Nová Role
Rekreační
Malé místní
 
12.05.2007
12.05.2007
6:00
15:00
Rybářské závody na na retenční nádrži Třebovka v České Třebové Česká Třebová
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:30
13:00
Rybářské závody v Žice u Pardubic Trusnov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Panský v Neveklově Neveklov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
19.05.2007
19.05.2007
6:00
12:00
IV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé n/L Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2007
19.05.2007
6:00
13:00
Rybářské závody na nádrži Jordánek Lovčice
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
 
19.05.2007
19.05.2007
7:00
 
Rybářské závody na Smolenské přehradě v Jevíčku Jevíčko
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
 
19.05.2007
20.05.2007
12:00
13.30
Rybářské závody v Popůvkách u Brna Popůvky u Brna
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
26.05.2007
05:00
12:00
6. ročník rybářských závodů - Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
26.05.2007
6.30
11.30
Rybářské závody v Močeradech (okres Domažlice) Močerady
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
26.05.2007
26.05.2007
5:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Týnišťko Týnišťko
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
26.05.2007
 
 
Rybářské závody na rybníku u Přívor Přívory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
26.05.2007
26.05.2007
6:00
13:00
Rybářské závody na obecním rybníku v Ličně Lično
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2007
27.05.2007
5:00
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na rybníce Obecník Ořechov u Velkého Meziříčí
Vysočina
Rekreační
Malé místní
 
27.05.2007
27.05.2007
7.00
16.30
Novostrašecký pohár-2.ročník dětských rybářských závodů Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2007
02.06.2007
06:00
17:00
DĚTSKÉ ZÁVODY ve Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2007
02.06.2007
7.00
14.00
Kokašické chytání 2007 Kokašice u Konstantinových Lázní
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2007
02.06.2007
5:30
13:00
Rybářské závody na rybníku Bašta v Teplé Teplá nad Bečovem
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2007
02.06.2007
7 hod
12 hod
Rybářské závody - Debřece Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
03.06.2007
03.06.2007
4:30
13.30
Rybářské závody v Pokojově - ZMĚNA TERMÍNU!!! Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
07:00
15:00
Skůtr z Hrázek na háček Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
9:00
16:00
EGGENBERG CUP 2007 II. ročník Loučovice Loučovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
6:00
12:00
Závody na "medlovském jezeře" Medlov - Brno venkov
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2007
16.06.2007
8 hod.
17 hod
Dětské rybářské závody - Mokřad v Huštěnovicích Huštěnovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.06.2007
24.06.2007
10 hod.
10 hod.
Rybářské závody pro dospělé - Mokřad v Huštěnovicích Huštěnovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.06.2007
23.06.2007
5:00
13:00
Rybářské závody na Rybníku V Občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2007
30.06.2007
19:00
7:00
8. ročník nočních závodů v lovu ryb v Hostinném Hostinné
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2007
01.07.2007
18.00
09.00
Výlantská Patnáctka 2007 Fryšták
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2007
30.06.2007
4:00
13:00
Rybářské závody ve VEDROVICICH Vedrovice
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.07.2007
29.07.2007
12.00
12.00
24 Hodin na Výlantě Fryšták okr.Zlín
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.08.2007
04.08.2007
14:00
15:00
Dvoudenní rybářské závody Bohuslavice 2007 Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.08.2007
04.08.2007
6:00
14:00
Přeštický feeder Lužany u Přeštic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Feeder
18.08.2007
18.08.2007
17:00
19:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY PRO DOSPĚLÉ - Kleneč Kleneč
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
25.08.2007
25.08.2007
6:30
16:00
Závody na Podhorné 2007 Kostelec nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
01.09.2007
7:00
 
Rybářské závody pro profíky i amatéry - Haňovice Haňovice
Rekreační
Malé místní
 
01.09.2007
01.09.2007
6,00
12,00
Rybářské závody v Moravském krumlově Moravský Krumlov
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2007
08.09.2007
04.00
14.00
Rybářské závody dvojic Luže Luže okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
08.09.2007
08.09.2007
6.00
13.00
Rybářské závody Lysecký rybník Horní Krupá Horní Krupá
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
15.09.2007
15.09.2007
6.00
12.00
SYROVICKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Syrovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2007
15.09.2007
6,00
13,00
rybářské závody rybník Dolní Metelsko Dolní Metelsko u Horšovského Týna
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
22.09.2007
22.09.2007
8.00
13.00
Závody v Černošíně Černošín
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2007
22.09.2007
7
13
O putovní pohár starosty města Chocně Choceň
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
 
28.09.2007
28.09.2007
 
 
Rybářské závody - Sobáčovský rybník - Mladeč Mladeč
Rekreační
Malé místní
 
Říjen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.10.2007
06.10.2007
08:00
16:00
O pohár FISCHSTAR CLUBU Karlovy Vary Kfely
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2007
13.10.2007
7:30
14:30
Kapr z Pokojova Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.01.2008
26.01.2008
9:00
14:00
Rybářské závody na dirkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Únor 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.02.2008
02.02.2008
8:00
14:00
II. rybářské závody v zimě Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Březen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.03.2008
01.03.2008
8:00
12:00
Závody na pstruhy z Malých Hrázek Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Muškaření
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.04.2008
12.04.2008
6:30
13:15
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2008
20.04.2008
7 00
12 00
Rybářské závody na Blažkovci Holice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
27.04.2008
10:00
10:00
Jarní 24 - hodinové rybářské klání dvojic na rybníku Mokřad. Mokřad - Huštěnovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
27.04.2008
6.00-12.00
7.00-11.00
SYROVICKÉ ZÁVODY Syrovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
5:30
14:30
Rybářské závody v Chrasti Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
6:00
13:30
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2008
27.04.2008
06:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2008
03.05.2008
6 00
12 00
Rybářské závody v Lelově Lelov u Stoda (Plzeň-jih)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
03.05.2008
03.05.2008
6:00
11:00
Rybářské závody Na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2008
03.05.2008
5 00
14 00
Rybařské závody v Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2008
04.05.2008
6:00
14:30
Rybářské závody pro dospělé v Žiželicích na Cidlině Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2008
10.05.2008
7 00
 
Rybářské závody KLADINA Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2008
10.05.2008
6.00
15.30
Rybník KUCHYŇKA v Hranicích - CHYŤ A PUSŤ Hranice
Olomoucký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2008
11.05.2008
5:30
14:00
„ZLATÁ RYBKA“ pro mládež do 18ti let v Pěkově Pěkově u Police nad Metují.
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
 
 
Zámecký pohár Opočno 2008 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
05:00
16:30
Malšovický kapr I. Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
18.05.2008
18.05.2008
 
 
Zámecký pohár Opočno 2008 - dětské Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2008
18.05.2008
6:30
12:00
Močeradské rybářské závody Močerady okres Domažlice
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2008
24.05.2008
06.00
13.00
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
07.00
17:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY CHYŤ-PUSŤ POLOUVSÍ OKRES NOVY JIČÍN
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2008
07.06.2008
05.00.00
 
8.ročník tradičních rybářských zavodů ve Stéblové Stéblová/Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
 
07.06.2008
07.06.2008
6 00
13 00
Rybářské závody na Debřecích na rybníku D1 Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2008
08.06.2008
6:00
13:30
VII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2008
08.06.2008
6,00
12,30
Žákavský kapr Žákavá
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2008
13.06.2008
18:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2008 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2008
14.06.2008
4:00
12:00
Rybářské závody v Týnci nad Sázavou Týnec nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
14.06.2008
14.06.2008
6:00
13:00
Rybářské závody pro dospělé v Hruškách Hrušky
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
 
21.06.2008
21.06.2008
5:00
12:00
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2008
29.06.2008
18:00
10:00
Letní 40 - hodinové rybářské klání dvojic. Mokřad - Huštěnovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.07.2008
12.07.2008
06:00
13:00
Doubravsé rybářské závody Doubrava u Horšovského Týna
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.07.2008
19.07.2008
7.00
13.00
Rybařské závody - Velké Dvorce pod Přimdou Velké Dvorce pod Přimdou
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.07.2008
26.07.2008
7:00
15:00
Rybářské závody BSK - Blevice Blevice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
26.07.2008
26.07.2008
6:00
13:45
VIII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.08.2008
27.08.2008
8,00
14,00
Klasický rybářský závod o výborné ceny Žamberk
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2008
13.08.2008
6.30
14.00
Rybářské závody Vícenice (u Moravských Budějovic)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
30.08.2008
30.08.2008
6:00
13:00
TRADIČNÍ POUTOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Libčeves
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2008
06.09.2008
04.00
13.00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC V LUŽI Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2008
13.09.2008
08.00
16.00
rybník Valcha u Zavlekova (KT) Klatovy
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
6:00
12:00
3. ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
06:45
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
06.00
13.00
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Rekr.středisko-ZÁHRADIŠTĚ,12km od Žďáru,směr Velké Meziříčí,přes Ostrov N/Oslavou.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
20.09.2008
20.09.2008
7,00
14,00
rybářské závody Dolní Metelsko Dolní Metelsko
Rekreační
Malé místní
 
Říjen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2008
04.10.2008
5,00
17,00
Malšovická 12 v lovu ryb Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.10.2008
04.10.2008
6:00
13:00
Rybářské závody dvojic Chrast
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
04.10.2008
04.10.2008
5:30
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - na pstruhy - Moravský Krumlov Moravský Krumlov
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
 
Listopad 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.11.2008
01.11.2008
9:00
15:00
X. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.01.2009
11.01.2009
9:00
14:30
Rybářské závody na dirkách Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
24.01.2009
24.01.2009
9:00
14:00
Rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
31.01.2009
31.01.2009
7:00
13:00
Rybářské závody na ledu na malých Hrázkách. Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Únor 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.02.2009
07.02.2009
9.00
14.00
Dirky Velké Dvorce pod Přimdou Velké Dvorce pod Přimdou
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
07.02.2009
07.02.2009
08.00
14.30
Krčské dírky 2009 Praha 4 - Krč
Praha
Rekreační
Malé místní
 
08.02.2009
08.02.2009
8:30
14:00
III. rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
21.02.2009
21.02.2009
8:30
14:00
IV. rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Březen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.03.2009
14.03.2009
8:00
14:00
První jarní závody v Byšičkách u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.04.2009
04.04.2009
6hod.
13.00
zahájení rybářské sezony v Libčevsi Libčeves
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.04.2009
04.04.2009
8:00
14:00
Druhé jarní závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2009
10.04.2009
5:30
13:15
Motorová pila na udici - Starý Kolín Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.04.2009
11.04.2009
6:00
13:00
Veřejné rybářské závody - Modřišické rameno 2009 Turnov
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
25.04.2009
07.00
12.00
8. ročník memoriálu Jaroslava Tomeše - Ledce Ledce u Plzně
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
26.04.2009
6:00
11:00
ZÁVODY V SYROVICÍCH Syrovice u Brna
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
25.04.2009
6:00
12:00
Rybářské závody MRS MO Týnec Týnec u Břeclavi
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Muškaření
26.04.2009
26.04.2009
06:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník 2009 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2009
26.04.2009
6:00
12:00
Dětské rybářské závody MRS MO Týnec Týnec u Břeclavi
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Muškaření
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2009
01.05.2009
07 00
17 00
Kejžlický kapr Kejžlice
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2009
02.12.2009
7 hod
16hod
Miletínský kapr Miletín
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2009
02.05.2009
04.00
14:30
Jarní rybářské závody v Luži Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2009
03.05.2009
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2009
08.05.2009
6.00
14.00
Závody na Milešovském rybníku/ Milešov u Lovosic/ Milešov u Lovosic
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2009
09.05.2009
7:00
13:00
XI. rybářské závody v Kyjově Kyjov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
09.05.2009
09.05.2009
5.00
12.00
Rybářské závody na tůni Podzemanova Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2009
05.05.2009
6:00
11:00
Rybářské závody MO Podivín Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2009
17.05.2009
6:00
8:00
24 hodin NON-STOP Polouvsi Polouvsi
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Položená
16.05.2009
16.05.2009
8:00
12:00
Dětské rybářské závody Zeměchy 2009 Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2009
23.05.2009
6:00
12:00
Rybářské závody Přísnotice Přísnotice,rybník Lhéta
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2009
23.05.2009
 
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na RYBNÍCE SKŘÍPOV Dambořice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2009
23.05.2009
 
 
Rybářské závody na nádrži Jordánek – Lovčice  
Rekreační
Malé místní
 
24.05.2009
24.05.2009
6:00
14:00
Ořechovské rybářské závody Ořechov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
5,00
16,30
Malšovický kapr II. Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
30.05.2009
30.05.2009
07 00
13 00
Kladina 2009 Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody Sokolnice u Brna Sokolnice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
6:00
12:00
XIII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
5:00
12:00
Rybářské závody ve Vlastějovicích Vlastějovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2009
06.06.2009
6.00
13.00
Rybářské závody ve Stéblové Steblova
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.06.2009
06.06.2009
6 00
13 00
Rybářské závody na ryníku v Debřecích Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.06.2009
06.06.2009
5:00
13:00
Rybářské závody v LRU na řece Jizeře – Krásná louka Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2009
12.06.2009
19:00
24:00
Noční lov úhořů na řece Úpa Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2009
13.06.2009
6:00
13:00
Rybářské závody ve Vranovicích Vranovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
 
27.06.2009
27.06.2009
5:00
12:00
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2009
05.07.2009
05:00
12:00
1.ROCNIK V LOVU PLEVELNYCH RYB POKOJOV
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.07.2009
18.07.2009
7.00
13.00
Rybářské závody Velké Dvorce pod Přimdou Velké Dvorce
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.07.2009
26.07.2009
 
 
Noční rybářské závody v Nedakonicích Nedakonice
Rekreační
Malé místní
 
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.08.2009
08.08.2009
6:00
16:30
O pohár KS-fish Radvanice Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.08.2009
15.08.2009
6:00
13:45
XIV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.08.2009
22.08.2009
6:00
14:00
Rybařské závody v Lovětíně Lovětín u Třemošnice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
5:00
13:00
Závody na Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2009 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6.30
14.00
2. ročník rybářských závodů ve Vícenicích Vícenice (u Mor. Budějovic)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6.00
13.00
Pouťové rybářské závody v Libčevsi Libčeves
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
7:00
15:00
1. rybářské závody ve ZDECHOVICÍCH - Pilský rybník 2009 Zdechovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6:00
14:00
Rybářské závody - BOZDÍŠ u Domažlic 2009 Bozdíš u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.09.2009
05.09.2009
06:00
12:00
4. ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU - PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.09.2009
05.09.2009
6:00
13:00
Posvícenské rybářské závody „VELKÝ FRYČÁK“ Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.09.2009
05.09.2009
7:00
13:00
XII.Rybářské závody v Kyjově Kyjov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2009
11.09.2009
7:00
13:30
Podzimní závod ve Velké Jesenici 2010 Velká Jesenice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.09.2009
19.09.2009
7:00
13:45
XV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2009
20.09.2009
6:00
13:00
1. SEZEMICKÝ POHÁR Počaply
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2009
26.09.2009
6:30
13:30
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2009
26.09.2009
07:00
13:00
Podzimní rybářské závody v Boru Bor (okr.Tachov)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2009
26.09.2009
8:00
16:00
Rybářský závod mysliveckého sdružení v Hluboké u Borovan Hluboká u Borovan
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.10.2009
10.10.2009
7:00
15:00
Poslední LETOŚNÍ závody na Horních Hrázkách 2009 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.10.2009
11.10.2009
6:00
16:00
2. ročník rybářských závodů v Bohdanči u Pardubic Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Prosinec 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.12.2009
12.12.2009
8:00
15:00
Závody v lovu lososovitých ryb Huštěnovice
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Leden 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.01.2010
16.01.2010
9:00
14:00
Srdečně Vás zveme na rybářské závody v lovu ryb na dirkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
30.01.2010
30.01.2010
8:00
14:00
Závody na dírkách Wonderlakes - Bradlec u MB Mladá boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Únor 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.02.2010
06.02.2010
9:00
13:00
závody-lov na dirkách- Byšičky Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
06.02.2010
06.02.2010
8:00
14:00
Dírky na rybníku „PILSKÝ“ v Bohdanči u Zbraslavic Bohdaneč u Zbraslavic
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.04.2010
03.04.2010
7:00
16:00
Velikonoční rybaření ve Westernovém městečku Šiklův mlýn Šikluv mlýn, Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2010
10.04.2010
08:00
13:00
Rybářské závody Stráž Stráž okres Tachov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
10.04.2010
10.04.2010
7,00
13,00
Veřejné rybářské závody na rybníce Talián v Ostravě-Svinově Ostrava-Svinov
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2010
10.04.2010
7:00
13:00
Motorová pila na udici - Starý Kolín Starý Kolín - Kamenec
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2010
10.04.2010
7.00
16.00
Rybářské závody v Ratenicích Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2010
17.04.2010
6.00
12.00
Rybářské závody v Tuněchodech Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
17.04.2010
17.04.2010
7:00
14:00
1.Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2010
17.04.2010
6:30
13:00
Dětské rybářské závody v Tuněchodech na Valachovně Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2010
18.04.2010
7:00
12:00
Jubilejní 20.Rybářské závody na rybníku Blažkovec HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2010
18.04.2010
7:00
13:30
závody v lovu ryb Byšičky Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
25.04.2010
06.00
8:30
24 NON-STOP JEDNOTLIVCU V POLOUVSI Polouvsí, okr.Nový Jičín
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
6:00
15:00
Rybářské závodyna rybníku Štěpánov Skuteč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
6:00
15:00
18. rybarske zavody s tombolou Lukov u Moravských budejovic Lukov u Moravskych Budejovic
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
8:00
13:30
Dětské rybářské závody v Holicích HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
6,00
13,00
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2010 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
6:30
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
14:00
Tradicni rabyrske zavody v Lidicích Lidice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2010
25.04.2010
6:00
13:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie mládež (do 15 let) Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
25.04.2010
25.04.2010
5.00
15.00
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2010
25.04.2010
4:45
12:00
2. rybarske zavody na revíru Kyjovka 4A/1 Koryčany Koryčany
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2010
01.05.2010
07:00
13:00
rybářské závody Zásadník Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2010 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
06:00
13:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RAMENI V ČERNOŽICÍCH Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
5,00 hod
13,00 hod
Rybářské závody - jarní Zájezdec Zájezdec , okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
6:00
13:00
Rybářské závody v Bukovině u Přelouče Bukovina u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
6:00
12:00
Tradicni rabyrske zavody v Lednici Lednice
Rekreační
Malé místní
 
01.05.2010
01.05.2010
 
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ZÁSADNÍK Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
02.05.2010
02.05.2010
5:30
14:30
Rybářské závody pro dospělé v Žiželicích 2010 - ZAVOD ZRUSEN Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
4:00
14:30
Rybářské závody na rybníku pod Voleticemi Luže
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6:00
16:00?
1. Dětské rybářské závody na rybníku Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
06:00
14:00
9.Ročník dětských závodů o Morašickou Udici Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
 
 
Rybářské závody-Neratovický kapr 2010 Neratovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
7:00
15:00
Jarní rybářské závody ve Zdechovicích Zdechovice u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6:00
13:00
Jubileiní 10.rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
7.00
14.00
rybářské závody Dolní Metelsko Dolní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6:00
12:00
Tradiční rybářské závody ve Spojile Spojil u Pardubic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2010
15.05.2010
6,30
 
Rybářské závody pro mladé rybáře - Boskovštejn obec Boskovštejn
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2010
15.05.2010
6:00
12:00
Denní závody dospělých v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2010
22.05.2010
6:30
14:00
Rybářské závody ,,ČERVENÁ LHOTA 2010 Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2010
22.05.2010
6:00
16:00
Rybářské závody Počátky 2010 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2010
22.05.2010
7 00
12 00
XI. Rybářské závody v Kladině Kladina u Sezemic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
6:00
13:00
Pokojovský kapr 2010 Pokojov u Žďáru n./S.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
6:00
14:00
1. Dymokurské rybářské závody Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
06 hod
14 hod
Rybářské závody rybník Lysecký Horní Krupá obec Horní Krupá okes Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
29.05.2010
29.05.2010
 
 
V.ročník rybářských závodů o živého čuníka v Lukavci Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
13:30
PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě - 6. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
13:00
Dětské rybářské závody Pokojově Pokojov u Žďáru n./S.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.06.2010
05.06.2010
6:00
17:00
Šejdorfská šupina 2010 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
12.06.2010
6:00
15:00
Svobodův pohár - Domousnice Domousnice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
13.06.2010
18:00
06:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2010 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
13.06.2010
 
 
PRVNÍ HRUTKOVSKÉ ZÁVODY " HRUTKOVSKÁ - 24.hodinovka "  
Rekreační
Malé místní
Položená
12.06.2010
12.06.2010
5.00
14.00
1. ročník rybářských závodů v TRHOVÉ KAMENICI TRHOVA KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
12.06.2010
6:00
17:00
ZÁVOD DVOJIC VE VRBOVÉ LHOTĚ U PODĚBRAD VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2010
13.06.2010
5:00
13:00
1. ročník rybářských závodů „Libanický kapřík“ Libanice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2010
18.06.2010
18:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2010 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
4:30
16:00
Rybářské závody una Hadině a Dvoráku v Humpolci Humpolec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
6:00
12:00
1.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labe
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
06:00
14:00
O pohár obce Cetyně Cetyň
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
20.06.2010
18.00
09.00
Jarní Výlantská Patnáctka Fryšták
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
5:00
12:30
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
6.00
13.00
JARO 2010 Litoměřice Litoměřice
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2010
27.06.2010
18:00
18:30
48 hodin NON-STOP DRUŽSTEV V POLOUVSI POLOUVSI
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2010
17.07.2010
7:00
15:00
4.ročník rybářských závodů BSK 2006 - Blevice Blevice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.07.2010
17.07.2010
7:00
14:00
2. rybarske zavody na "Raji" Holín u Jičína
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.07.2010
24.07.2010
18:00
9:00
Noční Hrázky - Dvojice 2010 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.07.2010
25.07.2010
6:00
12:00
2.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.07.2010
31.07.2010
6:00
18:00
Prázdninový závod Hořovíčky Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2010
07.08.2010
15:00
18:00
Dvoudenní rybářské závody - Bohuslavice nad Metují 2010 Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.08.2010
21.08.2010
6:00
12:00
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
21.08.2010
21.08.2010
6,00
13,00
Srdečně vás zveme na tradiční rybářské závody v Horním Metelsku. Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:00
12:00
2.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
5,00 hod
13,00 hod
Rybářské závody - podzimní Zájezdec Zájezdec, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:30
14:00
3. ročník rybářských závodů ve Vícenicích Vícenice (u Mor. Budějovic - okres Třebíč)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:00
12:00
2.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.09.2010
04.09.2010
5:30
14:30
Podzimní rybářské závody v Chrasti u Chrudimi Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.09.2010
04.09.2010
6.30
13.30
TRADIČNÍ POUŤOVÉ závody v Libčevsi LIBČEVES
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.09.2010
04.09.2010
5.30
 
2.ročník - podzim Nouzov I.Český Brod Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2010
11.09.2010
 
 
O pohár obce Cetyně Cetyně
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2010
11.09.2010
6:00
14:00
Podzimni rybarske zavody ve Vrbové Lhotě Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2010
18.09.2010
5.00 hod
14.00 hod
Rybářské závody na chovném rybničním zařízení v Týništi nad Orlicí Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2010
18.09.2010
6:00
13:00
6. ročník Labského poháru v Pardubicích Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2010
18.09.2010
7:00
13:00
4.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.09.2010
19.09.2010
6:00
14:00
1. ročník podzimních rybářských závodů „Libanický kapřík“ Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2010
25.09.2010
05:00
13:30
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2010
28.09.2010
7:00
12:30
Svatováclavské rybářské závody na Lhétě v Přísnoticích Přísnotice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.10.2010
02.10.2010
 
 
1. ročník rybářských závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.10.2010
09.10.2010
7:00
16:00
2. ročník - RZ mysliveckého sdružení v Hluboké u Borovan Hluboká u Borovan
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2010
23.10.2010
7:00
14:00
poslední rybářské závody dvojic v roce 2010 - Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.11.2010
07.11.2010
8:00
13:00
letos poslední rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.03.2011
20.03.2011
8:00
13:00
1. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.03.2011
26.03.2011
6:00
15:00
První kolo závodů o motorku v hodnotě 44 000,-Kč Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2011
02.04.2011
12:00
18:00
Čejovské rybářské závody na Plíhalově rybníku Čejov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.04.2011
03.04.2011
7:00
12:00
Jarní pohárová Fara v Rosicích Rosice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
09.04.2011
09.04.2011
7,00
12,00
motorová pila na udici starý kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.04.2011
09.04.2011
7:00
15:00
Rybářské závody na novém rybníku Břežany II Břežany II (okr. Kolín)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
06:00
16:30
2. ročník rybářských závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody na Bělidle Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
17.04.2011
 
 
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
17.04.2011
7:00
13:00
2. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7:00
13:00
Rybářské závody na Drůbežáku ve Stráži Stráž
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:00
15:00
2. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7:00
13:00
DUBENECKÝ KAPR Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:30
15:00
jarní závod Podlesí Podlesí u Příbrami
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
16:00
21:00
První jarní odpolední závody u Čochtana v Bohdanči Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2011 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
6:00
14:00
2 ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2011
28.04.2011
5:00
13:00
Jarní rybářské závody o LCD TV na Tůni u Loukova - kategorie dospělí Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2011
29.04.2011
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2011 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody na "KRUHOVCE" Líšný
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6
15,00
Jarní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6:00
12:00
DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - Žiželice 2011 Žiželice - okr. Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
5:00
15:00
Přeloučský kapr - 2.ročník Přelouč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2011
07.05.2011
6.00
14.00
SETINSKÁ PLOUTEV Bílovec
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
5:30
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
14.05.2011
14.05.2011
7.00
14.00
Rybářské závody MEDLICE Medlice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
14:00
3.ročník -jaro-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
 
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2011
15.05.2011
5:00
15:00
Nedelni rybarske zavody dospelych - Dřenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
6:00
16:00
Rybářské závody Počátky 2011 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2011
22.05.2011
6:00
14:00
3. ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
5:00
14:00
Pokojovský kapr 2011 Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
6:00
12:00
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
14:00
Rybařské závody pro dospělé Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.06.2011
11.06.2011
6:30
12:00
Rybářské závody Doly náves Doly (Bor u Tachova)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
6:00
14:00
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI TRHOVA KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
6:00
13:00
Rybářské závody pro děti v Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:00
15:00
4.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.06.2011
26.06.2011
6:00
15:00
Rybářské závody Medlešice Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.07.2011
16.07.2011
6:00
15:00
5.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2011
06.08.2011
15.00
19.55
Srdečně vás zveme na tradiční rybářské závody v Horním Metelsku. Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.08.2011
06.08.2011
7:00
14:30
Dámské rybářské závody - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
6
12
Vlkošovské chytání Vlkošov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
20.08.2011
20.08.2011
6:00
15:00
První závody dvojic na Byšičkách u Lysé n.L. Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
5:00
20:00
Dvanáctihodinové závody dvojic - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
8.00
14.00
Žamberecké pochytání Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
8.00
12.00
3. Rybářské závody žen Drozdice Drozdice ( okrajová obec Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6,00
15,00
Letní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
7:00
13:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BOZDÍŠ u Domažlic BOZDÍŠ u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6:00
12:00
3.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
5:00
12:30
Tradiční závody "O posvíceneckou husu" Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
6:00
15:00
Adovy poharove Drozdice 2011 Drozdice u Pardubic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2011
10.09.2011
6:00
16:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RAMENI V ČERNOŽICÍCH Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2011
11.09.2011
07:00
14:00
"O POHÁR ŘEKY ORLICE"-dětské Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
6.00
12.30
Rybářské závody v Kolovči Koloveč
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
7:00
14:30
3.ročník -podzim-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
6:30
15:00
1. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2011
24.09.2011
7.00
14.00
Rybarske zavody v Blizejove Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
24.09.2011
24.09.2011
6:00
12:00
Pouťové Rybářské závody v Dolním Metelsku Dolní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
Říjen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2011
01.10.2011
7:00
13:00
Rybářské závody na rybníku Drubežák ve Stráži Stráž u Tachova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.10.2011
01.10.2011
6.30
13.00
Rybářské závody Milavče milavče
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.10.2011
01.10.2011
07
1600
Rybeřské zavody Červené Pečky Červene Pečky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
08.10.2011
13,00
19.00
Odpolední rybářské závody Riviera Velká Hleďsebe u Mar. Lázní Velká Hleďsebe u Mar. Lázní
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
09.10.2011
6:00
9:00
Závody - 24 hodin na rybníku Nový Staré Splavy
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
08.10.2011
08.10.2011
 
 
Podzimni klasika - LABSKY POHAR 2011 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.10.2011
22.10.2011
7:00
15:00
1. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.10.2011
22.10.2011
7:30
15:00
2. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.11.2011
05.11.2011
8:00
15:30
Skorozimní pohárové Drozdice 2011 Drozdice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Prosinec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.12.2011
04.12.2011
7:00
16:00
Pstruhové závody ve Vrbové Lhotě VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Únor 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.02.2012
25.02.2012
8:30
16:00
Medlešická dírka - 1. ročník Medlesice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Muškaření
Březen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.03.2012
17.03.2012
8:00
15:00
1.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.03.2012
24.03.2012
7.00
13.00
Zahájení sezony na Zámeckém rybníku v Libčevsi Libčeves
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.03.2012
31.03.2012
 
 
Rybářské závody Medlešice 2012 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
31.03.2012
31.03.2012
6:00
14:00
3. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2012
02.04.2012
6:00
14:00
2. ročník rybářských závodů ZBÝŠOVSKÝ KAPR Zbýšov u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2012
07.04.2012
06.00
13.00
Motorová pila na udici Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2012
07.04.2012
6,00
17,00
Velikonoční rybářské závody Cerhenický rybník Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
14.04.2012
14.04.2012
7:00
16:00
Vrbovský kapr - III.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2012
20.04.2012
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2012 Břežany II(U Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2012
21.04.2012
5:00
13:00
Veřejné rybářské závody v Kochánkách Kochánky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2012
21.04.2012
6,00
14,00
Tradiční rybářské závody na rybníku Zájezdec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2012
21.04.2012
07:00
14:00
Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
21.04.2012
21.04.2012
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2012 Břežany II(U Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
6,00
11.45
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
6,00
13,30
ŽÍŠOVSKÁ ŠUPINA pana ŠICHA Žíšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
 
 
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
7:00
14:00
2.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
6:00
13:00
Rybarske zavody na Chotouchovskem rybnice 2012 Chotouchov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
28.04.2012
28.04.2012
7.00
12.00
dětské rybářské závody žiželice nad cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2012
29.04.2012
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2012 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2012
29.04.2012
 
 
Rybářské závody Topol u Chrudimi Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2012
05.05.2012
06:00
11:45
Tradiční rybářské závody v Jaroměři na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2012
05.05.2012
6:30
13:00
Kyšperský kapr Křižánky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2012
08.05.2012
6:00
15:00
Rybářské závody ve Studenci u Horek (na Břízkách) Studenec u Horek
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
5,30
14,30
4.ročník Jaro 2012 Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
9:00
15:00
Mobil na udici Hradec Králové 2012 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
8,00
15,00
UNIQA CUP 2012 Kladruby u Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2012
13.05.2012
7:00
12:00
PUTOVNÍ POHÁR CHY-TEP CAP 2012 Peruc-Telce, okres Louny
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2012
26.05.2012
06:30
12:30
Rybářské závody na rybníku Hlubočka-Heřmanova Huť Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2012
02.06.2012
5:00
12:30
Rybářské závody na rybníku v občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2012
02.06.2012
5:00
18:00
1. ročník 10ti-hodinovky - MEDLEŠICE 2012 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
09.06.2012
 
 
3. ročník rybářskch závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
09.06.2012
06:00
13:00
3.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2012
16.06.2012
9:00
15:00
Benefiční rybáské závody v Postupicích Postupce u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2012
16.06.2012
6:00
13:00
Rybarske zavody Třebnice u Domažlic Třebnice u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.06.2012
23.06.2012
6.00
14.00
Rybářské závody na Dolejšáku Blížejov - Dolní rybnik
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2012
30.06.2012
6:00
13:00
Dětské rybářské závody v Chrašicích u Chrasti Chrast
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2012
30.06.2012
7:00
13:00
Rybářské závody v Kolovči Koloveč
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2012
05.07.2012
7:00
15:00
BIKINY VYDRA CUP 2012 Horoušany
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
6:30
19:00
Celodenní letní závod o skútr v hodnotě 20.000,-Kč Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
6:00
13:30
Vlkošovské chytání Vlkošov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
07.07.2012
07.07.2012
6:00
15:00
Rybářské závody - Dombas - Bezměrov u KM Bezměrov u Kroměříže
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
07.07.2012
07.07.2012
7:00
16:00
Smíšené rybářské závody párů ve Vrbové Lhotě Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.07.2012
14.07.2012
6:15
12:00
Senožatský kapřík 2012 Senožaty
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2012
21.07.2012
6:00
13:00
1.letní rybářské závody v Byšičkách ve dvojicích Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.07.2012
28.07.2012
06:00
13:00
Jimramovský kapr 2012 Jimramov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2012
04.08.2012
9 hod
14 hod
Letní rybářské závody na Babíně Babín
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.08.2012
11.08.2012
06:00
???
POHODIČKA NA VELKÉM FRYČÁKU III. ročník (MIKULOVICE U PARDUBIC) Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.08.2012
11.08.2012
6:00
15:00
Rybářské závody v Křinicích u Broumova Křinice u Broumova
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.08.2012
18.08.2012
6:00
13:00
2.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
5:30
13:00
Rybářské závody ve Skalách 25.8 2012 Skály
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
05:00
12:30
Tradiční závody " O posvícenskou husu" Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
6:00
12:00
4.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2012
01.09.2012
6,00
14,00
Rybářské závody na Slepém rameni u Hrochova Týnce Hrochův Týnec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.09.2012
01.09.2012
7.30
15.00
Pohodové rybářské závody v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.09.2012
02.09.2012
5:30
14:00
Rybarske zavody Sendrazice u Trotiny Sendražice u Trotiny
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2012
08.09.2012
6.00
14.00
Rybářské závody na rybníku Panský Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2012
09.09.2012
07:00
13:00
Dětské rybářské závody na rybníku Panský v Janově Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
13.09.2012
13.09.2012
7:00
17:00
Poslední závod na Závlaze v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2012
15.09.2012
5,30
15,00
4.ročník/podzim/2012 Soukromý rybářský revír Nouzov I. Český Brod Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2012
15.09.2012
07:00
16:00
1. ročník rybářského závodu na rybníce Strhaná hráz Dolní Bukovsko
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
15.09.2012
15.09.2012
06:30
12:30
Rybářské závody Blížejov BLÍŽEJOV
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
16.09.2012
16.09.2012
6:00
16:00
Tambor Fish Cup 1.ročník Vitezna - Koclerov
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
05:00
14:00
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2012 Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
6.00
14.00
RYBAŘSKÉ ZÁVODY O VYKRMENÉHO ČUNÍKA TRHOVÁ KAMENICE TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
07:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O POSVÍCEŇSKOU HUSU Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.08.2012
6:30
13:30
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2012
28.09.2012
6:30
15:30
Tradiční rybářské závody v Lejšovce - podzim 2012 Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2012
28.09.2012
7.00
13.00
Rybářské závody Milavče Milavče
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.09.2012
29.09.2012
07.30
17.00
Rybářské závody Cerhenické rybníky Cerhenice, Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
29.09.2012
29.09.2012
6:00
15:00
"Svatováclavské" rybářské závody v Levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.10.2012
13.10.2012
07:00
17:00
Poslední závod na Závlaze v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2012
13.10.2012
7:00
16:00
Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad - o motorovou pilu Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.10.2012
14.10.2012
7.00
13.00
10.ročník Labský pohár 2012 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.10.2012
20.10.2012
6:00
14:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O MOTOROVOU PILU HUSQVARNA Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.10.2012
20.10.2012
8:30
15:30
1. PSTRUHOMANIE v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.11.2012
10.11.2012
7:00
16:00
PSTRUHOVÉ Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.11.2012
24.11.2012
7:00
16:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V PŘÍVLAČI KS-FISH CUP 2012 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Prosinec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.12.2012
01.12.2012
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2012 - Ukončení sezony Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.01.2013
26.01.2013
8.00
14.00
Závody na dírkách Medlešice2013 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Únor 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.02.2013
02.02.2013
9:00
15:30
2. ledová KS Fish Vítězná - Dírkobraní 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
09.02.2013
09.02.2013
9:00
15:00
3. ledová KS Fish Vítězná - Kocléřovská dírka Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Březen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.03.2013
09.03.2013
8:00
15:00
1.jarní rybářské závody "2. pstruhomanie" v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.03.2013
30.03.2013
6:00
15:00
4. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.04.2013
06.04.2013
7:00
15:30
Jarní RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ LHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2013
07.04.2013
7:00
15:00
Pstruhova dolovna na Vitezne - ZAVODY ZRUŠENY - dolovná JE!! Vítezna u Dvora Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.04.2013
13.04.2013
7:00
14:00
Jarni zavody ve Velke Jesenici Velká Jesenice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2013
14.04.2013
5:45
15:00
Tradiční jarní rybářské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
7:00
13:00
Jarní rybářské závody na nádrži "Koupaliště" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
6,00
14,00
rybářské závody na Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2013 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
7:00
14:00
Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
13:00
20. Rybářské závody na Krčmaříku Červený Kostelec
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
14:00
Rybářské závody na Heroutě Heřmanův Městec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7:00
14:00
Rybařské zavody - ZDECHOVICE - Pilský rybník 2013 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.05.2013
04.05.2013
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Luži Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2013
04.05.2013
9:00
15:00
Mobil na udici 2013 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2013
04.05.2013
7:00
14:30
2. jarní závody v Byšičkách- Karlov Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2013
05.05.2013
7,30
13,00
Křižanecký kapříček Křižánky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2013
05.05.2013
5.30
16.00
Rybářské závody Klapý 2013 Klapý
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:30
12:30
Rybářské závody na rybníce Knířov Knířov u Vysokého Mýta
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:30
15:00
5.ročník -Nouzov JARO 2013 Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
6:00
15:00
„GRIMŮV POHÁR“ v Polici nad Metují Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2011
6:00
14:00
Závody na Pekle u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
5:30
14:00
Tradiční rybářské závody v Letovicích Letovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
13:00
Tradiční rybářské závody Jevíčko Jevíčko
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
15:00
Rybářské závody Počátky 2013 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
14:00
2. rybářské závody v Tampli Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
15:30
BALATON 2013 Pátý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:00
15:00
Tradiční závody ve Vrchlabí na rybníce U letiště Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:00
14:00
7. ročník rybářských závodů na nádrži Veselá Veselá
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:30
11:30
Senožatský kapřík 2013 Senožaty
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7 00
12 00
Memoriál Václava Košky Kladina Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
06:00
13:00
Rybářské závody Jimramov 2013 Jimramov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
8:00
14:00
Memoriál Petra Vnuka - Hodkovice nad Mohelkou Hodkovice nad Mohelkou
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
13:00
Rybářské závody BAGR 2013 Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
07:00
17:00
Druhý ročník rybářských závodů na jezeře Nebesák Horní Suchá u Havířova
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
11:30
XII. ročník dětských rybářských závodů "Bránský kapr" Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
13:30
9. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
8:00
13:00
Memoriál Petra Vnuka - dětské - Hodkovice nad Mohelkou Hodkovice nad Mohelkou
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2013
02.06.2013
6:00
15:00
Hostinske Gulasky 2013 - 1.rocnik Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2013
02.06.2013
6:00
18:00
Nedělní závody dvojic na Vítězné Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
15.06.2013
15.06.2013
6:00
14:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TŘEBNICE u Domažlic Třebnice u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2013
29.06.2013
19:00
7:00
14. ročník nočních závodů v lovu ryb v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
5:00
15:00
Rybářské závody Bohdalec Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
29.06.2013
29.06.2013
6h
14 h
Rybník Záhumenný Lesonice u Mor. Budějovic
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2013
05.07.2013
7.00
13.30
2. DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2013
06.07.2013
5.00
14.00
4.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
6:30
19:00
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
08:00
12:30
Dětské závody na rybníku panský Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2013
21.07.2013
6:30
15.00
Dětské rybářské závody v Přepychách 2013 Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
6:00
12:00
Letní rybářské závody na nádrži "Dolní jezero" v Odrovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
06:00
14:00
1. letní závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
6:00
15:45
ZRUŠENO!! - Prázdninový "ČOCHTAN CUP" Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.08.2013
03.08.2013
19:00
9:00
Noční rybářské závody v obci Bohdalec (dvojice) Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
03.08.2013
03.08.2013
6:00
15:30
Sendražice plně obsazeno!!! Sendražice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
10.08.2013
6.00
14.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.08.2013
11.08.2013
6:00
15:00
První letní závody v Tampli (u Svojku - okr. Semily) Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.08.2013
17.08.2013
5.30
12.00
Vzpomínka na Václava Millera a Petra Rabase Malé Žernoseky
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.08.2013
18.08.2013
5:30
16:00
Rybarske zavody o pohary a hotovost v Sendrazicich Sendrazice u Trotiny
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
05:30
14:00
Závody na Přehrádkách v Podhorné 2013 Kostelec n.Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
8.00
13.00
Rybarske zavody zen Drenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
6.00
12.40
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
17:00
23:00
Polo-noční rybářské závody Telce Telce ( okr. Louny )
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2013
31.08.2013
21.00
06.00
Noční rybářské závody Otovice Otovice
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
05:00
12:30
Tradiční rybářské závody o posvícenskou husu Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
7:00
13:00
BOZDÍŠ U DOMAŽLIC 2013 - POZOR ZRUŠENO ! ! ! Bozdíš u Domažlic
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
7:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Kuba Damníkov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.09.2013
07.09.2013
7 00
13 00
Rybařské závody - posvícenské OSTŘEŠANY 2010 OSTŘEŠANY
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
06.00
13.00
Rybářské závody Bohušovice n.O. Bohušovice nad Ohří
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
6:00
13:00
Rybarske zavody dospelych - Drenice 2013 Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
05:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
15.09.2013
7:00
10:30
„Čabárenská čtyřiadvacítka o poháry“ Brandýsek - Čabárna
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
07:00
13:30
Závodní lov na udici v Blížejově BLÍŽEJOV
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na nádrži "Jezírka" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
5:30
 
Rybarske zavody ve Skalach u Protivina Skály
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
15.09.2013
15.09.2013
07:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
06:00
14:00
1. rybářské závody ve Slatiňanech na rybníku v Kunčí Slatiňany - Kunčí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.00
14.00
RYBAŘSKÉ ZÁVODY O VYKRMENÉHO ČUNÍKA TRHOVÁ KAMENICE TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.30
15.00
Řeřišský kapr 2013 Řeřichy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
7:00
13:00
Závody ve sportovním rybaření- “Žitenský návesák“ Žitná, okr. Prachatice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
7,30
12,00
Pokud umíš- chytˇ a pustˇ Církvice okr.Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
07:00
16:00
Memoriál Karla Tomase Předboj
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
14:15
2. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ O MOTOROVOU PILU HUSQVARNA VLAŠIM
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
17:00
2. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.10.2013
05.10.2013
6:15
15:30
Tradiční Svatováclavské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.10.2013
12.10.2013
06:00
16:00
ŘÍJNOVÝ LOV CEJNŮ A KAPRŮ NA PŘELOVĚ Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2013
13.10.2013
7:00
17:00
Podzimni plavana v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
26.10.2013
26.10.2013
7:00
13:00
11.ročník - Labský pohár 2013 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.10.2013
27.10.2013
7:30
16:00
Levínská Olešnice - Dolovná 2013 Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.11.2013
16.11.2013
8:00
16:00
Stojicka podzimni vlacka 2013 Stojice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Leden 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.01.2014
12.01.2014
8:00
16:00
1. pochytání na Vítězné 2014 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Únor 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.02.2014
23.02.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Březen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.03.2014
22.03.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014-1.závod GRAND PRIX PARDUBICE Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2014
05.04.2014
6:30
14:00
Rybářské závody na Zásadníku - 8.ročník !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2014
05.04.2014
8.00
15.00
Čudla cup 1. ročník Stéblová písník Machač
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2014
05.04.2014
6:00
18:00
První jarní Lejskův pohár v Přelově Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.04.2014
06.04.2014
7
15
Klasika Markovice 2014 Markovice u Chrudimi
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7,00
12,00
Motorová pila na udici 2014 Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
6:00
14:00
Veřejné závody pro rybáře i nerybáře v Libuni Libuň
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7:00
14:30
Rybářské závody ve vrbové Lhotě u Poděbrad VRBOVÁ LHOTA u PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
19.04.2014
19.04.2014
6:00
13:00
Rybářské závody - Tři Dvory Tři Dvory, Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
13:00
Tradiční rybářské závody v Třebechovicích p.O. - rybník Šárovec Třebechovice pod Orebem
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
8:00
15:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - TELCE Telce
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
19.04.2014
19.04.2014
06:00
12:30
Veřejné rybářské závody Bakov n. J. Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
14:00
IV. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
13:00
Velikonoční rybářské závody na "Husinci" v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody na Kruhovce v Malé Skále Líšný
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:00
15:00
Bohdanečská vydra 2014 - O pohár města Lázně Bohdaneč Černá u Bohdanče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:30
15:00
Veřejné rybářské závody Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
8:00
13:00
Tradiční dětské rybářské závody v Holicích na rybníku Blažkovec HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
12,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2014 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6:00
13:00
Markovický háček 2014 - závody dětí a mládeže Markovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6.00
14.30
Rybářské závody Počátky 2014 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
14,00
Rybářské závody na rybníku Zájezdec obec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
7:00
14:00
Rybářské závody STARÝ MÁTEŘOV u Pardubic Starý Máteřov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
27.04.2014
27.04.2014
7:00
12:00
TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH NA RYBNÍKU BLAŽKOVEC HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2014
30.04.2014
16.00
19.30
Dětské rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2014
01.05.2014
6.00
12.30
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2014
01.05.2014
06.00
13.00
Rybářské závody na Kapucínské tůni Roudnice nad Labem
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2014
03.05.2014
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody na ramenech Sv. Trojice Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2014
03.05.2014
7:00
14:00
2 závod GRAND PRIX Dřenice 2014 Dřenice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
„GRIMŮV POHÁR 2014“ v Pěkově Pěkov u Police nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
Otinská šupina 2014 - rybnik pod vsí otin u stonařova
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2014
11.05.2014
6:00
12:00
„ZLATÁ RYBKA“ v Pěkově - otevřené rybářské závody mládeže do 18-ti let Obec Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7
13
Rybářské závody BAGR 2014 Náchod Babí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
7. 00
15.00
O živého čuníka v Lukavici IX.ročník Lukavice u Letohradu
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
7:00
13:00
Rybarske zavody v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
07,00
12,30
Tradiční výlov udicí Tlumačov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6:00
15:00
Rybářské závody Červený Hrádek(Nová Říše) Červený Hrádek u Nové Říše
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6,00
11,00
Rybářské závody ve Vlastějovicích Vlastějovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2014
01.05.2014
7.00
13.00
Vojický kapřík Vojická nádrž
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
6:00
13:00
Dětské závody v Levinske Olesnici Levinska Olesnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
13,00
13,00
První výlov u dobráků v Březí Březí u Meclova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
7:00
14:00
5. Rybářské závody-rybnik Ráj v Holíně u Jičína Jičín
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
6.00
14.00
Cejle CUP 2014 Cejle
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
28.06.2014
6:00
14:30
Rybářské závody Bohdalec 12. ročník Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Červenec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2014
05.07.2014
5.00
14.00
5.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2014
06.07.2014
7.00
13.30
3.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.07.2014
12.07.2014
7.00
14.00
Rybářské závody na rybníku Panský Janov u Dobrušky
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.07.2014
12.07.2014
6:30
18:30
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR V HODNOTĚ 20.000,- KČ Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.07.2014
19.07.2014
5 30
14 30
12. ročník Křepické závody Křepice okres Znojmo
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.07.2014
20.07.2014
6:00
14:00
Rybářské závody Dřenice 4 závod GRAND PRIX Dřenice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.08.2014
02.08.2014
6:00
12:00
Letní rybářské závody na nádrži "Dolní jezero" v Odrovicích Odrovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.08.2014
03.08.2014
7.00
15.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.08.2014
17.08.2014
20:00
06:00
Noční rybolov na Panském rybníku v Janově Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.08.2014
16.08.2014
17:00
23:00
Polonoční rybářké závody 2014 Telce
Ústecký
Rekreační
Malé místní
 
29.08.2014
30.08.2014
19:00
00:30
NOČNÍ LOV ÚHOŘŮ - MEMORIÁL JAROSLAVA ŠKOPA Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2014
30.08.2014
06:30
15:30
O POHÁR STAROSTY MĚSTA TELČE Telč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2014
07.09.2014
12,00
12,00
Kulišácká 24 dvojic Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.09.2014
06.09.2014
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody pro děti i dospělé v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2014
12.09.2014
07:00
13:30
Závodní lov na udici v Blížejově BLÍŽEJOV
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2014
13.09.2014
5:30
15:00
Podzimní závody - Nouzov 6.ročník Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2014
20.09.2014
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na nádrži Horní jezero v Malešovicích Malešovice
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7:30
13:00
Tradicní rybářské Václavské závody na Hymerajchu Stráž
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
07.00
13.00
Pouťové rybářské závody Milavče Milavče
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
08.00
16.00
14. ročník rybářských závodů na rybníku v Holubově Holubov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
6:00
14:15
3. ročník rybářských závodů a motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7.00
14:00
Senomatský Šupináč Senomaty u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
6.00
14.00
Rybářské závody o vepřové Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7 00
13 00
Podzimní rybářské závody Křepice Křepice okres Znojmo
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
28.09.2014
28.09.2014
6:00
16:00
Svatováclavská Dolovná v levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2014
28.09.2014
06:30
12:00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:00
X . ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Feeder
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:30
PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ lHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
04.10.2014
04.10.2014
7:00
15:30
BALATON 2014 šestý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.10.2014
25.10.2014
8:00
13:00
Labský pohár Pardubice 2014 Pardubice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.11.2014
08.11.2014
7:00
15:30
Pstruhové rybářské závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.03.2015
14.03.2015
7:00-15:00
7:00-15:00
Rybářské závody GRAND PRIX Dřenice 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.03.2015
28.03.2015
7:00
15:00
6. rybářské závody Dymokury !!!!!PLNĚ OBSAZENO !!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.04.2015
04.04.2015
8:00
14:00
2.ročník Velikonočních závodů Telce, okr. Louny
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2015
05.04.2015
Zrušeno!!!
 
Rybářské závody žen Podůlšany -KAČÁK Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.04.2015
11.04.2015
06:00
14:00
5. ročník - Zbýšovský kapr Zbýšov okres Kutná Hora
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
5:00
15:30
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V ČERVENÉM HRÁDKU (NOVÁ ŘÍŠE) Červený Hrádek (Nová Říše)
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
 
 
V. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2015
25.04.2015
16:00
19:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BETAFISH – RYBNÍK SVĚCENÝ Černíny
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Položená
26.04.2015
26.04.2015
9:00
15:00
Volejovka Cup 2015 Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2015
26.04.2015
5:45
15:30
Tradiční jarní rybářské závody - Lejšovka 2015 Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2015
26.04.2015
07,30
12.00
Rybářské závody - Zeťák Horšovský Týn - Horní Valdorf
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2015
30.04.2015
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2015
01.05.2015
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
5:00
13:00
Závody pro děti a dospělé Světlá nad Sázavou 2015 Světlá nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
7:00
14:00
Horske kolo Olpran - Pšánky 2015 Pšánky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
12:00
Rybářské závody dětí do 15-ti let v Žiželicích Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
15:00
Rybářské závody na Čábo Vodní park Čabárna - Lážnovský
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2015 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2015
10.05.2015
 
 
Dětské rybářské závody v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2015
10.05.2015
5,00
14,00
Květnové pochytání v Trhové Kamenici Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2015
16.05.2015
7:00
16:00
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2015
23.05.2015
06:00
11:00
Rybářské závody na 2. Račické tůni Štětí
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
30.05.2015
30.05.2015
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2015 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2015
07.06.2015
6.00
13.00
Podůlšany KAČÁK -závody žen Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.07.2015
04.07.2015
8.00
14.30
4.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.07.2015
05.07.2015
5.00
14.00
6.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.08.2015
01.08.2015
6.00
14.00
tradiční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.09.2015
12.09.2015
07:00
13:30
chytání na udici v Blizejove Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2015
12.09.2015
6:00
14:00
Rybářské závody Dřenice 2015 - 1.Ročník Feeder Team HABAKUK Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.09.2015
19.09.2015
06:00
15:00
ŘEŘIŠSKÝ KAPR Řeřichy. okres rakovnik
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2015
26.07.2015
6:00
14:15
4.ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2015
27.09.2015
7:00
14:00
Rybářské závody Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2015
04.10.2015
7:00
13:30
Rybářské závody žen Kačák Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.10.2015
11.10.2015
07.30
12.00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.11.2015
15.11.2015
8:00
15:00
Nudle u nosu 2015 Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Prosinec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.12.2015
13.12.2015
7:30
15:30
Rozkošský vánoční kapřík 2015 Česká Skalice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.12.2015
26.12.2015
7:30
4:30
Podůlšanský vánoční kapřík - 2. ročník - OBSAZENO Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Březen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.03.2016
27.03.2016
8:00
14:00
2.ročník rybářských závodů o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny TELCE
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2016
02.04.2016
7:00
15:00
7. rybářské závody Dymokury PLNĚ OBSAZENO !!!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
05:00
13.00
Rybářské závody o pohár starosty města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
 
 
VI. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2016
23.04.2016
07.00
15.00
Závody na Jordánku Jordánek u Miletína
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2016
23.04.2016
6:00
13:00
Rybářské závody v Rajhradě Rajhrad
Jihomoravský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
6:00
15.00
3. závody dvojic v Tampli Tample
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2016 Horka nad Sázavou
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
07.05.2016
13,30
19.00
Rybářské závody v Horním Metelsku u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
08.05.2016
06:30
14:30
RED CARP Černíč - odlov cejna a sumečka amerického Černíč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
6 00
14,30
2 ročník rybářské závody Klapy 1 Klapý
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
7:00
15:30
Tablet na udici 2016 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.07.2016
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Kostěnicích Kostěnice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2016
07.05.2016
7:00
14:30
ŽITENSKÝ NÁVESÁK 2016 Žitná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
14.05.2016
14.05.2016
6:00
14:00
Babínek 1.veřejné rybářské závody Rožďalovice Rožďalovice - Hasina
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
14.05.2016
5:30
15:00
11. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2016
15.05.2016
5.00
14.00
Dřenice - jarní rybářské závody dospělých 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2016 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6,00
11,45
Mostiska 2016 - dětské závody Rybník v Mostiskách
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
7:00
14:00
Putovní pohár v rybolovu CHY-TEP CUP TELCE 2016 + ZÁVODY DĚTÍ TELCE, (okres Louny)
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2016
04.06.2016
06:00
12:00
Dětské rybářské závody Chrast Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2016
11.06.2016
07:00
13:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2016
18.06.2016
6:00
15:00
Tradiční Tample 2016 Tample (cast obce Svojek - okres Semily)
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2016
25.06.2016
8:00
12:00
Dětské rybářské závody v Boru (okr. Tachov) Bor (okr.Tachov)
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.08.2016
14.08.2016
05:00
14:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
07:00
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
6:30
13:30
HAMERSKÝ HASTRMAN Hamry nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
8:00
15:30
Rybářské závody dvojic - OBSAZENO! Brandýs nad Orlicí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
17:00
23:00
Polonoční rybářské závody Telce, okr. Louny
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2016
27.08.2016
7:00
12:30
Výlov udicí v Březí u Meclova Březí u Meclova
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.09.2016
24.09.2016
6:00
14:15
5. ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
6.00
14.30
Rybařské závody Trhová Kamenice Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2016
25.09.2016
06:00
14:30
Rybářské závody dospělých - Drenice 2016 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2016
30.09.2016
07:30
13:30
Chytání na udici v Blížejově Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2016
01.10.2016
7:00
15:00
Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc Telce (okres Louny)
Ústecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.10.2016
09.10.2016
06:30
12:00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.11.2016
26.11.2016
7:00
13:30
Labská Nudle 2016 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.04.2017
01.04.2017
7:00
15:00
8. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2017
14.04.2017
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.04.2017
15.04.2017
 
 
VII. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2017
29.04.2017
7:00
15:00
1. rybářské závody ŽEN o pohár starostky obce Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2017
29.04.2017
6,00
11,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2017 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2017
06.05.2017
7:00
14:00
I. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V HOSPOZÍNĚ Hospozín u Velvar
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2017
13.05.2017
5:30
20:00
JARNÍ DUBÁK 2017 Jihlava
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2017
13.05.2017
7:00
15:45
Tablet na udici 2017 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2017
13.05.2017
7:00
cca 14:30
Memoriál Standy Pecháčka Česká Lípa
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2017
20.05.2017
5,15
11,00
Lov kapra o ceny Brno 2017 Brno -Maloměřice
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2017
21.05.2017
7,00
13,00
Rybářské závody Ptenín Ptenín
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2017
28.05.2017
6:00
14:00
PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě - 13. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2017
04.06.2017
6:00
16:00
Nedělní rybářské závody o LCD televizi v Levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.07.2017
08.07.2017
5:30
16:00
Otínská šupina 2017 - rybnik pod vsí Otín 58833 Stonařov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.07.2017
29.07.2017
17:00
9:00
rybářské závody na kapra - "chyť a pusť ", "non-stop" Bohumín
Moravskoslezký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.08.2017
12.08.2017
6:00
15:00
Letni Vabank v Tampli Tample
Liberecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.08.2017
26.08.2017
6:00
12:30
Výlov udicí Březí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
26.08.2017
26.08.2017
6.30
13.00
OBSAZENO. Rybářské závody Trstěnice rybník Betoňák za Horní Vsí
Karlovarský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.09.2017
09.09.2017
05:00
14:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2017 - dospeli Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2017
10.09.2017
07:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2017 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2017
30.09.2017
06:00
14:00
7. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko mezi Chyšky a Nadějkov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2017
30.09.2017
7:30
13:30
Chytání na udici Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
 
Říjen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.10.2017
08.10.2017
07:30
12:00
Rybářské závody - Podhájí Horšovský Týn - koupaliště Podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.10.2017
21.10.2017
6:30
15:300
Pozimní Markovice 2017 Markovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.11.2017
19.11.2017
9.00
15.00
TONDACH carp Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.03.2018
30.03.2018
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.03.2018
31.03.2018
7:00
15:00
9. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.04.2018
14.04.2018
 
 
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2018
21.04.2018
6,00
14,00
Rybářské závody na rybníku Zájezdec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.05.2018
12.05.2018
06:00
11:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2018 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2018
19.05.2018
6:00
15:30
Rybářské závody Počátky 2018 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2018
26.05.2018
06:00
16:00
12.ročník rybářských závodů v obci Dobřív Dobřív
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2018
26.05.2018
7:00
14:30
XIII. rodčník rybářských závodů o živého čuníka - Mostiska Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2018
26.05.2018
7:00
15:00
2. rybářské závody ŽEN o pohár starostky obce Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2018
26.05.2018
06:30
13:00
Bezplatné rybářské závody pro děti a dorost Dolní Bukovsko
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.06.2018
09.06.2018
7:00
13:30
Rybářské závody Kelč - Chmelník Kelč
Zlínský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.08.2018
11.08.2018
06:00
15:00
1.Rybářské závody na soukromém rybníku NETRH Šanov okr.Rakovník
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2018
01.09.2018
6,00
14,00
Rybářské závody na Slepém rameni u Hrochova Týnce Hrochův Týnec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2018
08.09.2018
5:00
14:30
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2018
09.09.2018
7:00
13:30
O pohár řeky Orlice 2018 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.10.2018
21.10.2018
7.30
12.00
Rybářské závody Podhájí Horšovský Týn - koupaliště podhájí
Plzeňský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425713
Říjen16641
Dnes329

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS