Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2005
02.04.2005
06:00
16:00
Plzeňská udice 2005 Plzeň
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.04.2005
03.04.2005
5:30
15:00
Poličská muška 2005, IX. ročník Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Muškaření
23.04.2005
23.04.2005
05:30
15:30
V. ročník závodů v přívlači Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
23.04.2005
23.04.2005
 
 
Rybářské závody pro dospělé - Dobřany Dobřany
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
07:00
15:30
Feeder - Olšava 2005 Uherský Brod
Zlínský
Rekreační
Významné
Feeder
23.04.2005
23.04.2005
05:30
12:00
Březovská 15 Březová
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
05:00
15:30
I. ročník závodu - Jarní přehrada Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2005
08.05.2005
18:00
12:00
Závody na Staňkovské rybníku Staňkov
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2006
06:00
12:00
Místní rybářské závody - Staroboleslavská tůň Stará Boleslav
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2005
08.05.2005
5:00
12:00
MATYLDA 2005 "Memoriál ing. Josefa Urbánka" Most
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
15.05.2005
10:00
16:00
Mělnický feeder cup 2005 Mělník
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
14.05.2005
15.05.2005
12:00
12:00
55. Jarní rybářské závody ,,O putovní pohár Lázní Luhačovice a.s. Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
15.05.2005
07:00
09:00
Kapr 24 hodin - závody dvojic Ostrov n. Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
06:00
16:45
Počátky 2005 Počátky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
07:00
13:00
Jarní kapr 2005 Letkovice u Ivančic
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
6.00
12.00
Močeradské rybářské závody Močerady (na návsi)
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2005
05.05.2005
07:00
10:00
VII. ročník Pohár Poličský kapr Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
19.06.2005
 
 
Roštovica 24 hodin Lipov
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
25.06.2005
5:30
17-18:00
TŘEBOŇSKÝ KAPR Žíteč - Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
25.06.2005
5.00
18.00
Grand Prix v lovu kaprů - Včelín 2005 Břeclav
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
25.06.2005
06:00
20:00
Čudl CUP Losiná u Plzně
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
25.06.2005
6,00
13,00
rybařské závody Ostrov
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.07.2005
03.07.2005
17:00
9:00
MEMORIÁL PAVLA PORTLA Kostelany nad Moravou
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.07.2005
06.07.2005
6:00
22:00
Rybářské závody - Čáslavice Čáslavice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
16.07.2005
17.07.2005
 
 
Prázdninový 24-hod Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.07.2005
30.07.2005
 
 
I. ročník závodu - Letní přehrada Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.07.2005
31.07.2005
6:00
10:00
Carp devil Baits Cup jestřabice 2005 Jestřabice
Zlínský
Rekreační
Významné
Položená
Srpen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2005
06.08.2005
5:30
17:30
Veřejné rybářské závody na přehradě Ostrov n.O. Ostrov nad Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2005
21.08.2005
 
 
VETERÁN CUP Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
26.08.2005
26.08.2005
 
 
MUŠOVSKÝ MARATON Pavlov
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
27.08.2005
28.08.2005
 
 
Plzeňský Pohár (rodinné dvojice) Plzeň
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.09.2005
03.09.2005
17:00
16:00
LEJKR CUP 2005 Police
Olomoucký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.09.2005
03.09.2005
05:00
16:00
Auto na udici 2005 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.09.2005
03.09.2005
7.00
 
rybářské závody Soběkury
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
03.09.2005
03.09.2005
6,30
12,00
Močeradské rybářské závody Močerady (na návsi)
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.09.2005
03.09.2005
7:00
 
Rybářské závody na rybníku NOVÝ Staré Splavy
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2005
11.09.2005
12:00
12:00
58. PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ,,O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA LUHAČOVICE Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2005
10.09.2005
6:00
15:00
MEMORIÁL JÁRY BENDY MORAVIČANY - DOUBRAVICE
Olomoucký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
17.09.2005
17.09.2005
06:00
14:00
31. PODZIMNÍ DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ,,O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCE POZLOVICE Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2005
17.09.2005
5:00
17:00
3. rocnik Svatovaclavskych rybarskych zavodu Ledce u Plzně
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.09.2005
06:00
18:00
Křenecký pohár Křenek ( u Staré Boleslavi)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.09.2005
5.30
13.00
Velká cena Mohelnice Mohelnice
Olomoucký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.10.2005
09.10.2005
 
 
Podzimní muška, VII. ročník Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Muškaření
08.10.2005
09.10.2005
 
 
O tekutý diplom 2005 Mělník Mělník
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
22.10.2005
23.10.2005
 
 
Závod v lovu pstruhů a sivenů Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření
Listopad 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.11.2005
05.11.2005
 
 
Poličský candát Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
05.11.2005
05.11.2005
8:00
16:00
Poslední pohár sezony 2005 Ostrov nad Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
19.11.2005
19.11.2005
8:00
14:00
Čoninská vláčka  
Olomoucký
Rekreační
Významné
Přívlač
Leden 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.01.2006
28.01.2006
8,30
15,30
Závody v lovu ryb na dírkách Bohdaneč u Zbraslavic
Středočeský
Rekreační
Významné
 
Únor 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.02.2006
11.02.2006
9:00
14:00
Rybářské závody na dírkách v Čáslavicích Čáslavice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.04.2006
15.04.2006
6.30
 
Rybářské závody na předním rybníce Soběkury
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
22.04.2006
22.04.2006
5:30
13:00
Tradiční rybářské závody k 130. výročí založení organizace na rybníku NOVÝ Ronov nad Doubravou
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.04.2006
22.04.2006
06:00
13:00
Rybářské závody Chrástnice Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
29.04.2006
29.04.2006
6:00
18:00
Olešná 2006 Olešná u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
08:00
14:00
Jarní otevření vody - Memoriál Rudolfa Balíčka Kostelany nad Moravou
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
4:30
15:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DOSPĚLÝCH NA RYBNÍCE KRÁTKÝ Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
08:00
14:00
Jarní otevření vody - Memoriál Rudolfa Balíčka Kostelany nad Moravou
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
6:00
13:00
Zručský KAPR RMV Písník Horka n.S
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
5:30
15:00
Rybářské závody mládeže do 15- ti let na rybníce Krátký Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
4:30
14:00
Nádrž Markovice u Chrudimi Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2006
01.05.2006
06:00
12:30
Bělský KAPR 2006 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2006
06.05.2006
05,00
16,00
Jaro na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2006
07.05.2006
06:00
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2006
08.05.2006
7.00
12.00
MATYLDA 2006 - memoriál ing.Josefa Urbánka Most
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
7,00
14,00
Závod v lovu ryb přívlačí Bohdaneč Bohdaneč u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
20.05.2006
21.05.2006
10:00
10:00
GRUNTY CUP 2006 GRUNTY U BRNA
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
28.05.2006
16:00
08:00
Noční rybářské závody Kácov nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
06:00
16:30
Rybářské závody počátky 2006 Počátky (u Žirovnice)
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.06.2006
03.06.2006
6:00
12:00
Rybářské závody " Vydymač - Velký Dvůr 2006" Velký Dvůr
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
04.06.2006
04.06.2006
5:30
13:30
PODBORSKÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD - 2. ročník 2006 Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2006
10.06.2006
7:00
13:00
VI. ročník rybářských závodů Blatenský kapr Blatná
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2006
10.06.2006
6:00
16:00
Čáslavický demižón na udici Čáslavice, okr. Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
5:30
15:00
11. ročník rybářských závodů „TŘEBOŇSKÝ KAPR 2006“ Žíteč - Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.09.2006
02.09.2006
4:00
17:30
Rybářské závody o SKUTR rybník DOUBRAVICE (závlaha)
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2006
09.09.2006
07:00
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2006
17.09.2006
 
 
II.ročník podzimního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.10.2006
06.10.2006
7:00
16"00
2. ročník feederovych závodů v Krkonoších Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Feeder
07.10.2006
07.10.2006
07:30
14:00
Rybářské závody - Karlův rybníček Byšičky ( u Lysé nad Labem)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
21.10.2006
21.10.2006
6:00
17:30
Podzimní CAPROMANIE na Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.03.2007
25.03.2007
07:00
15:00
"Pepíkovský závod 2007" aneb závod neznámých dvojic Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.04.2007
14.04.2007
7:00
12:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY SOBĚKURY NA PŘEDNÍM RYBNÍKU Soběkury
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
5:30
19:00
Probuzení na Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
05:30
14:00
Rybářské závody v Chrasti Chrast
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
5:30
14:00
Rybářské závody o LCD televizi v Markovicích (CR) Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
04
16:00
Bělský Kapr, 2. ročník Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
8,00
12,30
Rybářské závody mládeže Lukov Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2007
05.05.2007
6:00
13:00
33. Jarní dětské rybářské závody ,,O putovní pohár hejtmana Zlínského kraje Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2007
05.05.2007
6:00
14:00
BÍLINSKÝ POHÁR 1. kolo Bílina - rybník Márinka
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2007
06.05.2007
06:15
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2007
08.05.2007
5.30
14.00
MATYLDA 2007 - memoriál ing. Jiřího Urbánka - IX. ročník Most
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2007
08.05.2007
06:00
13:00
Sváteční rybářské závody v Lejšovce u Smiřic Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
13.05.2007
12:00
12:00
57. Jarní rybářské závody ,,O putovní pohár Lázní Luhačovice a.s. Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:30
14:00
Závody v Hradci Králové - Stříbrný rybník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:00
00:00
Tradiční rybářské závody na rybníku Brigádník - Muži a Ženy Trhové Sviny
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
20.05.2007
20.05.2007
05:00
16:00
II. Ročník jarního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
27.05.2007
16:00
8:00
XI. Noční rybářské závody v Kácově Kácov
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
26.05.2007
27.05.2007
5:00
17:30
O Putovní Pohár Štocký - závod dvojic Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2007
02.06.2007
6.00
12.00
Vydymač 2007 - Velký Dvůr Velký Dvůr - Pohořelice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2007
03.06.2007
8hod.
8hod.
Balatoncup 2007 Sokolnice u Brna
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Položená
02.06.2007
02.06.2007
06.00
15.00
Jesenické rybářské závody v k.ú. obce Krty
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.06.2007
03.06.2007
05.45
15.15
Ř Í M O V 2007 T ř e b í č
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
5:00
19:00
Všeobecné rybářské závody - 5.ročník - Jestřabice Jestřabice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
7.00
16.30
Plzeňská udice 2007 Plzeň
Plzeňský
Rekreační
Významné
 
Červenec 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2007
06.07.2007
19:00
10:00
Třetí ročník nočních rybářských závodů v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.07.2007
14.07.2007
05:30
13:15
Svitavský letní pohár 2007 Brno
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.07.2007
14.07.2007
7.00
12.00
Kolešovský kačák lll. KoLešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.08.2007
05.08.2007
6:00
14:00
Velká cena města Přeštice v plavané. Nezdice u Přeštic
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
18.08.2007
18.08.2007
6:15
16:00
4 ročník Křídla u Nového Města na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.08.2007
18.08.2007
7:00
15:00
MEMORIÁL JÁRY BENDY Loštice
Olomoucký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
01.09.2007
7:00
12:00
2.ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU- PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
01.09.2007
01.09.2007
8:00
13:00
Dětské rybářské závody Vatín - okres Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2007
08.09.2007
06:00
17:00
Rpetský kaprodrom Rpety
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2007
15.09.2007
06:00
14:30
Podzimní rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2007
15.09.2007
06:45
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.09.2007
30.09.2007
18.00
13.00
Kolešovský kačák pro chlapy II. Rakovník-Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.10.2007
06.10.2007
06:00
16:00
III.ročník podzimního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Leden 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.01.2008
12.01.2008
8.oo
13.oo
Závody v lovu na dírkách Křídla u Névého Města na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
 
Březen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.03.2008
29.03.2008
6.30
13.00
Zahájení rybářské sezony,Libčeves Libčeves
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2008
05.04.2008
7.00
18.00
Přelov Cup 1.ročník Černožice-Velký Přelov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2008
05.03.2008
06:00
17:00
Rpetský kaprodrom Rpetský kaprodrom Rpety
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2008
19.04.2008
 
 
závody na rybníku Plodový obec Řásná
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
7,00
12,00
Rybářské závody Zeměchy 2008 Zeměchy u Kralup n/Vlt.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2008
03.05.2008
8.00
15.00
V. rybářské závody na Hadravě Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2008
03.05.2008
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Suchý v Krahulčí Krahulčí, počta Telč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2008
08.05.2008
5:00
15:00
3. ročník rybářských závodů v Markovicích u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
6:00
11:00
Tradiční rybářské závody v Podivíně Podivín
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
18.05.2008
5,30
9,00
7. Rybářské závody - Dešná Dešná
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
14:00
19:00
rybářské závody - rybník Dolní Metelsko Dolní Metelsko
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
17.05.2008
17.05.2008
5:00
16:30
Závody MO ČRS Hradec Králové na rybníku Velký Malšovický Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2008
24.05.2008
6,00
15,00
16. Rybářské závody LUKOV u Moravských Budějovic Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
04:30
13:30
Pokojovsky kapr 2008 Obec Pokojov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
06.00
18.00
Jesenické rybářské závody 2008 v k.ú. obce Krty
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
 
 
Rybářské závody na rybníce Vydymač ve Velkém Dvoře Velký Dvůr
Jihomoravský
Rekreační
Významné
 
31.05.2008
31.05.2008
06:00
12:00
7. ročník rybářských závodů Mirovice MIROVICE
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2008
07.06.2008
6.00
16.00
O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY ČESKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZU Račice (Štětí, okres Litoměřice)
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2008
08.06.2008
6:00
13:30
4. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v NÁCHODĚ Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2008
15.06.2008
6:00
13:00
Otevřené dětské rybářské závody ve Studenci u Horek Studenec u Horek
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2008
21.06.2008
 
 
Třeboňský kapr 2008 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.07.2008
12.07.2008
7.00
12.00
IV.dětský Kolešovský kačák Rakovník-Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.08.2008
23.08.2008
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2008 podruhé Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2008
30.08.2008
7.00
15.30
Kraviňák 2008 Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2008
14.09.2008
12:00
12:00
61. Podzimní rybářské závody,,O putovní pohár města Luhačovic Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2008
13.09.2008
5:30
14:00
Koupaliště 2008 Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
6:00
14:00
36. Dětské rybářské závody ,,O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTKY OBCE POZLOVICE Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Říjen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2008
04.10.2008
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Dlouhý Dlouhý
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.01.2009
17.01.2009
08.30
15.00
Bohdaneč - dírky 2008 Bohdaneč, okr. Kutná Hora
Rekreační
Významné
Přívlač
17.01.2009
17.01.2009
08:00
15:00
Dírky v Lukově – závody se zabíjačkou Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
 
Duben 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.04.2009
25.04.2009
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2009 ZEMĚCHY u Kralup
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
25.04.2009
07:00
13:00
Rybářské závody o hodnotné ceny - Tři Dvory Tři Dvory u Kolína
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2009
26.04.2009
7,00
13,00
Rybářské závody juniorů do 18 let Lukov Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2009
02.05.2009
6:00
14:00
36. Jarní dětské rybářské závody ,,O PUTOVNÍ POHÁR STATUTÁRNÍHO ZÁSTUPCE HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2009
02.05.2009
06 00
17 00
Memoriál Františka Hlaváčka Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2009
10.05.2009
12:00
12:00
59. Jarní rybářské závody ,,O putovní pohár Lázní Luhačovice a.s. Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2009
09.05.2009
6:00
12:00
Rybářské závody na rybníku Hlubočka Heřmanova Huť
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2009
16.05.2009
7:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
7,30
12,30
Dětské rybářské závody ve Vatíně Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
05:00
13:00
8. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
 
 
IV. Ročník rybářských závodů o živého čuníka v Lukavici Lukavice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2009
06.06.2009
6.00
11.30
Tradiční rybářské závody v Teplé Teplá
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
06.06.2009
06.06.2009
05,00
14,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍCE V MEDNÉ Medná
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2009
07.06.2009
07.00
14.00
Ř I M O V 2009 Řimov- okr.Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2009
14.06.2009
16.00 h
06.00 h
Noční závod - Lovosický úhoř 2009 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.06.2009
20.06.2009
05.30
14.00
Jesenické rybářské závody 2009 Jesenice u Rakovníka
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
27.06.2009
6:00hod.
16:00hod
Rybářské závody na Kfelském rybníku Kfelský rybník-Kfely u Ostrova
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
27.06.2009
07:00
14:00
Třeboňský kapr 2009 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
28.06.2009
17:00
9:00
Noční rybářské zavody ve Velkých Bílovicích Velké Bílovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
27.06.2009
6:00
12:00
Rybářské závody ve Vedrovicích - 5. ročník Vedrovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.07.2009
05.07.2009
6:00
8:00
24 hodin NON-STOP-DVOJIC v Polouvsí Polouvsi
Moravskoslezký
Rekreační
Významné
Položená
11.07.2009
12.07.2009
 
 
,,PERNŠTEJN CUP“ 2009 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.08.2009
29.08.2009
7.00
15.30
Želetavský naháč Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6,00
13,00
Dětské rybářské závody ve Vatíně Vatín
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.09.2009
05.09.2009
06:00
13:00
Podzimní rybářské závody Dolní Metelsko Dolní metelsko
Plzeňský
Rekreační
Významné
 
12.09.2009
12.09.2009
 
 
Třeboňský kapr 2009-podruhé Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2009
12.09.2009
5:30
14:00
Koupaliště 2009 Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
Listopad 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.11.2009
07.11.2009
07.30
14.30
O pohár krále Jiřího Poděbrady
Rekreační
Významné
Přívlač
Leden 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.01.2010
23.01.2010
08,30
15,00
Bohdaneč - dírky 2010 Bohdaneč u Zruče nas Sázavou
Rekreační
Významné
Plavaná
Přívlač
30.01.2010
30.01.2010
9 00
13 00
Závody v chytání pstruhů na dírkách Boskovštejn
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.04.2010
03.04.2010
6 00
12 00
Rybářské závody Muška -Přívlač v Boskovštejně Boskovštejn
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření
10.04.2010
10.04.2010
6:00
14:30
Rybářská závodní Klasika Markovice 2009 Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2010
10.04.2010
6.00
13.30
Rekreační,zahájení lovné sezony v Libčevsi Libčeves
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2010
17.04.2010
05:00
16:00
Dubenecký kapr Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
13:30
Rybářské závody dorostu a dospělých na rybníku ,,Krátký Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7.00
13.00
Rybářské závody na Bílce Kdyně
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
12:00
Rybářské závody Zeměchy 2010 Zeměchy u Kralup n/Vlt.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.05.2010
08.05.2010
06.30
13.45
Jarní Daiwa Cormoran Cup 2010 Bohdaneč u Zruče nas Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
08.05.2010
08.05.2010
6,00
15,00
ZÁMECKÝ POHÁR 2010 Opočno - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2010
09.05.2010
05:00
14:00
4.Ročník Rybářských závodů o Morašickou udici - Dospělí Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2010
09.05.2010
7,00
14,30
ZÁMECKÝ POHÁR 2010 Opočno - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2010
15.05.2010
7:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
7.00
14.00
Rybářské závody O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY ČESKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZU Račice (Štětí, okres Litoměřice)
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
05:00
13:00
9. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
6.00
12.00
Rybářské závody ve Velkém Dvoře - Rybníkářství Pohořelice a.s. Pohořelice - Velký Dvůr
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.06.2010
05.06.2010
5,00
15,30
Malšovický kapr III ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
12.06.2010
12.06.2010
6:00
20:00
Závody dvojic na DUBENCI Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
12.06.2010
5.00
13.30
Pohár řeky Oslavy 2010 Oslavany
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2010
13.06.2010
05.45
15.15
MARKOVKA 1 - 2010 (Římov 2010 ) Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
20.06.2010
17:00
9:00
Noční rybářské závody Velké Bílovice Velké Bílovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.06.2010
20.06.2010
6:00
15:00
Rybářské závody ve Starém Plese (okr. NA) Starý Ples
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2010
18.07.2010
6:00
17:00
Auto na udici z Lázní (Bohdaneč:) Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.07.2010
24.07.2010
7:00
 
SELE NA HÁČKU LOVOSICE
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.08.2010
07.08.2010
05.00
14.00
Borovinský kapr - 2010 - Třebíč-Borovina
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2010
21.08.2010
17:00
19:00
24 hodin Maraton o Pohár KS Fish Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
21.08.2010
21.08.2010
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2010 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.08.2010
21.08.2010
5.30
17.00
Novostrašecký pohár - DOSPĚLÍ Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.08.2010
22.08.2010
7.00
16.00
NOVOSTRAŠECKÝ POHÁR - Děti Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.09.2010
05.09.2010
14.00
15.00
LETINY ,,70,, 2010 Letiny
Plzeňský
Rekreační
Významné
Položená
04.09.2010
04.09.2010
4:00
15:30
Rybářské závody dvojic v Luži Luže
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2010
12.09.2010
07:00
12:30
Bělská plavačka 2010 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
18.09.2010
18.09.2010
5:00
19:00
První závody dvojic na Starém Plese Starý Ples u Jaroměře
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2010
25.09.2010
6,00
18,00
0. dvanácti hodinový závod dvojic na Stříbrném rybníku Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2010
25.09.2010
7:00
16:00
Podzimní závod Závlaha Hořovičky Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.10.2010
09.10.2010
7:30
17:00
Podzimní rybářské závody "U Čochtana" v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2010
23.10.2010
06.30
13.30
O pohár krále Jiřího Poděbrady
Rekreační
Významné
Přívlač
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2011
02.04.2011
06.30
14.00
Jarní Daiwa Cormoran Cup 2011 Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Rekreační
Významné
Přívlač
23.04.2011
23.04.2011
7,00
12,00
Velikonoční rybářské závody v Zeměchách Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
06,00
17,00
Memoriál Františka Hlaváčka Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2011
07.05.2011
4:00
13:30
Rybářské závody na štěrkopískovišti Veselá Mnichovo Hradiště, Veselá
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
6.00 hod
15.00 hod
Jesenické rybářské závody 2011 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5.30
16.30
JARNÍ CETYNĚ 2011 CETYNĚ
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
5°°
13°°
Rybářské závody Medná 21.5.2011 Medmá
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
05,15
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
06:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
 
 
Rybarske zavody Cunin Čunín u Konice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2011
26.05.2011
7:00
17:00
Hořovičky - I. závod 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
19:00
Velká cena rybníku Havránek Sukorady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
29.05.2011
16
08
Noční rybářské závody Kácov Kácov nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
05:00
13:00
10. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2011
05.06.2011
18:00
06:00
Lovosický úhoř 2011 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
12.06.2011
16:00
11:00
Zahájení sezony dravců - Moravský Písek Moravský Písek
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2011
11.06.2011
04:30
21:30
Závody dvojic na DUBENCI 2011 Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
8,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - DĚTI Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
5:00
13:30
Pohár řeky Oslavy 2011 Oslavany
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2011
19.06.2011
7,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:00
12:00
Rybářské závody ve Vedrovicích - 7. ročník Vedrovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
7,00
14,00
Třeboňský kapr 2011 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
7:00
18:00
10-ti hodinový závod v lovu kaprů a amurů - Čejov 2011 Čejov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:30
14:00
Rybářské závody Blížejov Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.07.2011
16.07.2011
6:30
19:00
Celodenní rybářský závod o skútr- Nouzov I.Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.07.2011
23.07.2011
7:00
17:00
Plavačkové závody Svitavské Brčko 23.7.2011 Svitavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.08.2011
13.08.2011
5:30
17:00
Závody na rybníce Dubový u obce Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
13.08.2011
14.08.2011
12:00
12:00
Kapr maraton 24 hodin (2011) na Podnovoveském rybníce Nové Ves
Jihočeský
Rekreační
Významné
Položená
13.08.2011
13.08.2011
07:00
16:00
Srpen na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.09.2011
18.09.2011
6:00
14:00
2. ročník rybářských závodů podzimní „Libanický kapřík“ Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2011
28.09.2011
6:30
17:30
4. kolo KS FISH - Svatováclavská osmihodinovka Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Říjen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.10.2011
08.10.2011
5:00
15.00
XV. ročník závodu Poličská muška - memoriál Zdendy Forchtsama Polička
Pardubický
Rekreační
Významné
Muškaření
23.10.2011
23.10.2011
7:00
15:00
Podzimí pohárový "Čochtan" v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.11.2011
12.11.2011
06.30
14.00
O pohár krále Jiřího Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
Březen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
31.03.2012
31.03.2012
06.30
14.00
O zlatý pohár SC ZERP Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
Duben 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.04.2012
28.04.2012
7:00
12:00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2012 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2012
05.05.2012
6:30
 
Rybářské závody na rybníce Nový Stav v Rychvaldu Rychvald
Moravskoslezký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
7,00
14,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY RIVIERA 7. JARNÍ ROČNÍK VELKÁ HLEĎSEBE U MAR LÁZNÍ
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
5:00
16:30
Rybářské závody na Velkých Hrázkách 2012 Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
06.00
15.00
Jesenické rybářské závody 2012 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2012
20.05.2012
6:00
9:00
Firemní rybářské závody v rámci České firemní olympiády Nymburk
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
26.05.2012
26.05.2012
04,45
17,30
2. ročník 12ti hodinových závodů dvoučlenných družstev Lubenec Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2012
26.05.2012
7:00
13:00
XIII. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA Kladina
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2012
26.05.2012
06:00
12:00
11. ročník rybářské závody MIROVICE Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2012
26.05.2012
 
 
První závod v Hořovičkách v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2012
27.05.2012
7,00
15,00
Úplně poslední rybářské závody na Mlynářském rybníku u České Břízy Česká Bříza
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2012
02.06.2012
6,00
16,00
Malšovický kapr V. ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
10.06.2012
18:00
06:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2012 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
09.06.2012
7,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2012 Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2012
16.06.2012
7:00
17:00
Rybářské závody - Dombas - Bezměrov u KM Bezměrov u Kroměříže
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2012
05.07.2012
07.00
16.00
Kaprařský pohár jednotlivců Polička
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
07:00
22:30
První celodenní závody v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2012
04.08.2012
07:00
21:30
Druhý celodenní závody v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.08.2012
11.08.2012
6:00
16:30
Rybářské závody o Pohár KS-Fish - 3. kolo Vitězná (Koclířov) okr. Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.08.2012
11.08.2012
5.00
14.00
Závody na rybníce DUBOVÝ Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.08.2012
12.08.2012
6:00
17:00
Rybářské závody o Pohár KS-Fish - 4. kolo Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
19.08.2012
19.08.2012
7,00
13,00
Rybářské závody Riviera o putovní pohár 7. podzimní ročník Velká Hleďsebe u Mar. Lázní
Karlovarský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2012
26.08.2012
16:00
12:00
Rybářské závody v areálu HAPPY CREEK - ORLÍK - Hlavní cena 100 000,-Kč v hotovosti ! Orlík
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
26.08.2012
26.08.2012
6:00
13:30
Posvícenské rybářské závody „VELKÝ FRYČÁK 2012“ Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.09.2012
08.09.2012
7,00
19,00
Dvanáctihodinový závod dvojic - Drozdice Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2012
09.09.2012
 
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ v DROZDICÍCH Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2012
15.09.2012
5:30
14:00
KOUPALIŠTĚ 2012 - Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
 
 
4.Rybářské závody žen v Drozdicích Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.11.2012
26.11.2012
6:30
16:00
Rybářské závody v přívlači - LOVEC RAPY CUP Vítězná (Kocléřov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.04.2013
27.04.2013
7:00
13:30
Rybářské závody na rybníce KRÁTKÝ v Lanškrouně Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2013 Zeměchy u Kralup nad Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2013
03.05.2013
15:00
10:00
MONSTERBAITS BOILIES CUP DEŠNÁ Jemnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Položená
08.05.2013
08.05.2013
06.30
14.00
O MÁJOVÝ POHÁR SC ZERP Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
11.05.2013
11.05.2013
5:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Dolce u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
 
 
Rybářské závody Hluboká nad Vltavou 2013 Hluboká nad Vltavou
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:30
16:00
13. ročník rybářských závodů na ryb. Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
17:00
První závod v Hořovičkách 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
26.05.2013
18:00
6:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2013 Lovosice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
04,45
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec 3. ročník Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
14:00
4. ročník rybářských závodů jarní „Libanický kapřík“ Libanice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2013
01.06.2013
08:00
11:30
Dětské rybářské závody v Bělé pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
01.06.2013
01.06.2013
06:00
12:00
12. ročník rybářské závody MIROVICE MIROVICE
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7:00
16:00
63. rybarske zavody v Dacicich Dačice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
06:00
18:00
Šestihodinovka na předním rybníku v Soběkurech u Přeštic Soběkury
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
5,00
15,30
Malšovický kapr VI. ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2013
09.06.2013
8,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2013
15.06.2013
18
18
24 Hodinový závod týmů na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2013
16.06.2013
6:00
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 2. kolo Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
23.06.2013
23.06.2013
6:00
15:30
LCD TV na plavanou v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
29.06.2013
29.06.2013
6:00
12:30
Rybářské závody Medná Medná
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
5,30
16,30
Novostrašecký pohár - Dospělý - Zrušeno !!! Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
30.06.2013
30.06.2013
7
16
Novostrašecký pohár - Děti - Zrušeno Nové strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
30.06.2013
30.06.2013
05:30
14:30
1 závod Radnická plotice Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.07.2013
20.07.2013
6:00
16:00
PŘEPYCHY 2013 - tradiční závody dospělých Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
7:00
18:00
Druhý závod v roce 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2013
04.08.2013
6:00
17:00
2. ROČNÍK TAMBOR FISH CUP 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
10.08.2013
10.08.2013
6.00
17.00
5. ročník O pohár Péti Štětiny zrušeno! Brandýsek
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
10.08.2013
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
11.08.2013
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
24.08.2013
24.08.2013
7
17
Rybářské závody Browning na jezeru U Radnic U Habakuka Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2013
25.08.2013
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2013
01.09.2013
6:30
15:30
2 závod Radnická plotice Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
06:30
11:30
Bělský kapr 2013 (a dětský den se Slonem!) Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
 
 
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.09.2013
28.09.2013
6:00
16:30
4. "Svatováclavské" rybářské závody v Levínské Olešnici Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:30
15:30
Rybářské závody o putovní pohár Václava Bíny 2. ročník Chvalešovice  
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
06:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.10.2013
05.10.2013
7:00
16:00
8. ročník feederových závodů ve Vrchlabí Vrchlabí
Liberecký
Rekreační
Významné
Feeder
12.10.2013
12.10.2013
07:00
16:00
Poslední závod Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.10.2013
27.10.2013
8.00
16.00
O pohár starosty Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.11.2013
09.11.2013
07:00
16:00
2. ročník LOVEC-RAPY CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
17.11.2013
17.11.2013
07:00
16:00
2. ročník KS-FISH CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
30.11.2013
30.11.2013
07:00
16:00
Poslední vláčka na Vítězné KS-FISH cup 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.12.2013
07.12.2013
7:00
16:00
2. MUŠKA-VLÁČKA STOJICE 2013 - zavod ZRUSEN!! Stojice
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření
Březen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.03.2014
16.03.2014
07:00
15:00
Dolovná 1. Ročník 2014 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.04.2014
12.04.2014
5:00
16:00
Poděbradský kapr 2014 - Jezero I Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
05.30
13.00
Šlapanický kapr Šlapanice
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6:30
15:30
Druhé rybářské závody na chovném rybníku v Předboři Předboř
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2014
27.04.2014
6:00
17:00
6. ročník závodů O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2014
03.05.2014
7:00
17:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2014
04.05.2014
4:00
16:00
Bělský Kapr 2014 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2014
08.05.2014
07:00
18:00
Rybářské závody 08.05.2014 Jezero Radnice Jezero Radnice
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
4.00
13,00
10.ročník rybářských závodů na Veselé Veselá u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2014 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2014
18.05.2014
06:30
17:00
Závod dvojic Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2014
25.05.2014
9.00
10.00
Tradiční rybářské závody Litoměřice Litoměřice
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2014
24.05.2014
04,45
17,00
12ti hodinové závody dvoučlenných družstev Lubenec 24.5.2014 Lubenec
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
08:00
14:00
Dětské rybářské závody na Zásadníku Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2014
08.06.2014
18:00
6:00
LOVOSICKÝ ÚHOŘ 2014 LOVOSICE
Ústecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
5:30
16:00
O pohár rybníku Dubenec Libel
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2014
14.06.2014
7,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2014
14.06.2014
7:00
18:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2014
15.06.2014
8,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
7:00
12:00
XV. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA Sezemice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.06.2014
22.06.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.06.2014
28.06.2014
6:00
12:00
Rybářské závody ve Vedrovicích - 10. ročník Vedrovice
Jihomoravský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
19:00
08:00
Noční rybářské závody na Zásadníku - !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
7.00
16.30
„O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - memoriál ing. Šembery“ Králíky
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.07.2014
27.07.2014
20:00
12:00
Činěveská čtyřicítka Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.08.2014
09.08.2014
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2014
10.08.2014
05:45
15:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
16.08.2014
16.08.2014
8,00
14,00
PŘELOŽENO NA 16.8.2014 GP Red-Fish 1.ročník Libchavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2014
07.09.2014
8:00
14:00
Činěveská třicítka - poslední volné místo !!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
20.09.2014
20.09.2014
7:00
15:00
Rybářské závody v Dražíči Dražíč
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2014
28.09.2014
07:00
17:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
5:30
14
Rybářské závody na Hrázkách 2014 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.10.2014
05.10.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.10.2014
11.10.2014
05:30
16:30
1.ročník rybářských závodů ZEBCO EUROPE Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.11.2014
15.11.2014
07:00
15:30
Lovec Rapy Cup - Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.12.2014
14.12.2014
07:00
15:30
Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.03.2015
21.03.2015
7:00
15:30
VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.03.2015
22.03.2015
07:00
15:00
Dolovná 2. Ročník 2015 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2015
05.04.2015
6:30
15:30
Nedělní velikonoční závody v Letnech Dobrá Voda – část obce Letny
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.04.2015
05.04.2015
07:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 1. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
25.04.2015
25.04.2015
8:00
16:00
2. vláčkařské SOBOTNÍ Stojice 2015 Stojice u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
26.04.2015
26.04.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2015
02.05.2015
6.00
15.00
Jesenické rybářské závody 2015 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2015
08.05.2015
6:00
16:00
Levínská Olešnice 2015 - tradiční jarní závody Levínská Olešnice
Liberecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
7,00
16,00
Velké rybářské závody Budín 2015 Žirovnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
5:45
14:30
5. ročník rybářských závodů v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.05.2015
23.05.2015
6h
13h
Rybarske zavody BILKA KDYNE
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2015
24.05.2015
06:30
17:00
Závod dvojic 3. ročník feeder + plavaná Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
30.05.2015
31.05.2015
20.00
06.00
Noční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2015
31.05.2015
6:00
14:00
11. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.06.2015
20.06.2015
7:00
12:00
5. dětské rybářské závody ZDECHOVICE - Pilský rybník 2015 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.07.2015
26.07.2015
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ 3. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Srpen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.08.2015
30.08.2015
08:30
09:30
20-ti hodinový závod dvojic na Vítězné 1. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2015
13.09.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 3. kolo Vítězná Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
27.09.2015
27.09.2015
7h
13h
Rybarske zavody na rybniku Prastilak Kdyne
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2015
28.09.2015
07:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.10.2015
11.10.2015
06:00
13:00
KAPROVÉ ZÁVODY 52HODIN Polouvsí
Moravskoslezký
Rekreační
Významné
Položená
11.10.2015
11.10.2015
06:30
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.10.2015
28.10.2015
8:00
16:30
Labíčko CUP 2015 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.11.2015
28.11.2015
06:00
16:00
PŘELOVSKÝ DRAVEC 2015 Černožice u Hradce Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Duben 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.04.2016
30.04.2016
04:00
14:30
10. ročník veřejného rybářského závodu Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.05.2016
14.05.2016
6.00
12.00
42. ročník tradičních rybářských závodů v Drozdicích Drozdice ( obec na okraji Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
15.05.2016
12:00
12:00
Rybářské závody na Luhačovické přehradě Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
21.05.2016
21.05.2016
6:00
14:00
Rybářské závody mládeže na Luhačovické přehradě Luhačovice
Zlínský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6.00hod
12.00hod.
rybářské závody Věvrov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2016
28.05.2016
7.00
11.30
Dětské rybářské závody Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
 
28.05.2016
28.05.2016
6:00
13:30
10.roč Rybářských závodů Nová Ves u Chotěboře
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
Červen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.06.2016
19.06.2016
6:30
17:30
Bohdanečské dvojičky 2016 Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2016
19.06.2016
6:00
13:00
Memoriál Jardy SekerešeL Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2016
10.09.2016
7:00
11:30
Posvícenské rybářské závody v Ostřešanech Ostřešany
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.04.2017
09.04.2017
6:30
17:00
2. ročníku rybářských závodů Zebco Europe - 1. Cejnobraní Černožice u Jaroměře
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2017
14.04.2017
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.05.2017
08.05.2017
6:30
15:00
2. Běloba CUP - Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2017
14.05.2017
6:00
15:30
Markovice 2017 - závody dětí a dospělých Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2017
20.05.2017
8:00
14:00
Rybářské závody 2017 Žamberk - Dlouhoňovice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.06.2017
17.06.2017
14:00
21:30
Čochtan CUP 2017 - odpolední závod! Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.07.2017
08.07.2017
7:00
15:00
rybářské závody o pohár starosty Bystrého v orlických horách Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.07.2017
15.07.2017
6:30
13:30
Rybářské závody na DOLEJŠÁKU (Memoriál Jardy Sekereše) Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.09.2017
16.09.2017
7:00
13:00
Memoriál Jardy Sekereše Blížejov
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.05.2018
13.05.2018
7,00
12,30
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku Ptenín
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.06.2018
10.06.2018
7:00
13:00
Rybářské Závody na Dolejšáku Blížejov dolní rybník
Plzeňský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.09.2018
16.09.2018
10:00
11:30
Rybářské závody dvoučlenných týmů v lovu kaprů Spytihněv
Zlínský
Rekreační
Významné
Položená

 

 

Kalendář
«  Prosinec »
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11451875
Prosinec4485
Dnes92

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS