Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.05.2005
22.05.2005
14:00
15:30
1. kolo II. ligy skup."A" - BLACK BASS - LRU Plavaná Čelákovice
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
21.05.2005
22.05.2005
10:00
17:00
I. kolo II. ligy (skupina B) LRU – plavaná Pardubice
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
25.05.2005
26.05.2005
 
 
II. liga,sk "B" (1.kolo) Svratka 4
TOP
2.liga
Přívlač
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.06.2005
12.06.2005
 
 
II. liga skupina "C" (1.kolo) Šumperk
Olomoucký
TOP
2.liga
Plavaná
18.06.2005
19.06.2005
 
 
II. liga,sk."A" (1.kolo) Lužnice 3-4
TOP
2.liga
Přívlač
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "A" (2.kolo) Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "B" (2.kolo) Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "C" (2.kolo) Svratka
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga,sk."A" (2.kolo) Labe 22
TOP
2.liga
Přívlač
23.07.2005
24.07.2005
 
 
II. liga,sk."B" (2.kolo) Přelouč Labe
Pardubický
TOP
2.liga
Přívlač
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "A" (3.kolo) Všemíry
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "B" (3.kolo) Štětí
Ústecký
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "C" (3.kolo) Karviná
Moravskoslezký
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga,sk."A" (3.kolo) Vltava 6
TOP
2.liga
Přívlač
24.09.2005
25.10.2005
 
 
II. liga,sk "B" (3.kolo) Orlice 2
TOP
2.liga
Přívlač
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina „A“-BLACK BASS (1. kolo) Jindřichův Hradec
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina "B" (1. kolo) Lanškroun
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina „C“ (1. kolo) Dyje 7
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - A Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - B Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - C Veselí nad Moravou
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.06.2007
10.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - A Všenory
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - B Lovosice
Ústecký
TOP
2.liga
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - C Karviná (Větrov)
Moravskoslezký
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.07.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - A Praha
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - B Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.07.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - C Uherské Hradiště
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - A Hluboká n. Vlt.
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - B Polička
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - C Přerov
Olomoucký
TOP
2.liga
Plavaná

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425739
Říjen16667
Dnes355

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS