Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2005
08.05.2005
14:00
15:30
Závod krajského přeboru a divize. Čelákovice
Středočeský
TOP
divize
Plavaná
07.05.2005
07.05.2005
06:30
19:00
1 . dvojzávod VČ územního přeboru a divize v LRU na plavanou Lanškroun
Pardubický
TOP
divize
Plavaná
14.05.2005
15.05.2005
 
 
I.liga (1. kolo) Vltava 27 (P)
TOP
1.liga
Přívlač
20.05.2005
22.05.2005
14:00
15:30
1. kolo II. ligy skup."A" - BLACK BASS - LRU Plavaná Čelákovice
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
21.05.2005
22.05.2005
10:00
17:00
I. kolo II. ligy (skupina B) LRU – plavaná Pardubice
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
21.05.2005
22.05.2005
6,00
14,30
Otevřené mistrovství ÚS pro Moravu a Slezsko Šumperk
Olomoucký
TOP
divize
Plavaná
25.05.2005
26.05.2005
 
 
II. liga,sk "B" (1.kolo) Svratka 4
TOP
2.liga
Přívlač
28.05.2005
29.05.2005
 
 
I. liga (1. kolo) Pasohlávky
Jihomoravský
TOP
1.liga
Plavaná
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.06.2005
04.06.2005
 
 
MiČR hendikepovaní Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
04.06.2005
05.06.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (1.závod) Olomouc
Olomoucký
TOP
MiČR
Feeder
10.06.2005
12.06.2005
12:00
15:00
Mistrovství České republiky juniorů, kadetů a žen LRU Plavaná Lanškroun
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
11.06.2005
12.06.2005
 
 
II. liga skupina "C" (1.kolo) Šumperk
Olomoucký
TOP
2.liga
Plavaná
17.06.2005
18.06.2005
14:00
18:00
Závod krajského přeboru v kategorii kadetů Všenory
Středočeský
TOP
divize
Plavaná
18.06.2005
19.06.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (2.závod) Týn nad Vltavou
Jihočeský
TOP
MiČR
Feeder
18.06.2005
19.06.2005
 
 
I. liga (2.kolo) Pardubice
Pardubický
TOP
1.liga
Plavaná
18.06.2005
19.06.2005
 
 
II. liga,sk."A" (1.kolo) Lužnice 3-4
TOP
2.liga
Přívlač
25.06.2005
26.06.2005
 
 
MeMiČR, Pardubice - Labe Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
25.06.2005
26.06.2005
 
 
I.liga (2. kolo) Svratka, Jihlávka 1
TOP
1.liga
Přívlač
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.07.2005
10.07.2005
 
 
LRU - Plavaná, Mistrovství Evropy Uherské Hradiště
Zlínský
TOP
ME
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "A" (2.kolo) Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "B" (2.kolo) Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "C" (2.kolo) Svratka
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga,sk."A" (2.kolo) Labe 22
TOP
2.liga
Přívlač
23.07.2005
24.07.2005
 
 
Mistrovství světa juniorů a kadetů Černá hora
TOP
MS
Plavaná
23.07.2005
24.07.2005
 
 
II. liga,sk."B" (2.kolo) Přelouč Labe
Pardubický
TOP
2.liga
Přívlač
Srpen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.08.2005
14.08.2005
 
 
Mistrovství světa hendikepovaných Pardubice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
20.08.2005
21.08.2005
 
 
Mistrovství světa žen Chorvatsko
TOP
MS
Plavaná
27.08.2005
28.08.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (3.závod) Tovačov
Olomoucký
TOP
MiČR
Feeder
28.08.2005
28.08.2005
 
 
Centrální divize, sk."B" Bečva 5
TOP
divize
Přívlač
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "A" (3.kolo) Všemíry
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "B" (3.kolo) Štětí
Ústecký
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "C" (3.kolo) Karviná
Moravskoslezký
TOP
2.liga
Plavaná
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga,sk."A" (3.kolo) Vltava 6
TOP
2.liga
Přívlač
03.09.2005
03.09.2005
6:00
19:00
2 . dvojzávod VČ územního přeboru a divize v LRU na plavanou Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
divize
Plavaná
10.09.2005
11.09.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (4.závod) Mělník
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
10.09.2005
11.09.2005
 
 
Mistrovství světa národů  
TOP
MS
Plavaná
10.09.2005
11.09.2005
 
 
I.liga (3. kolo) Mladá Boleslav
Středočeský
TOP
1.liga
Přívlač
17.09.2005
18.09.2005
 
 
I. liga (3.kolo) Mělník
Středočeský
TOP
1.liga
Plavaná
24.09.2005
25.10.2005
 
 
II. liga,sk "B" (3.kolo) Orlice 2
TOP
2.liga
Přívlač
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.10.2005
02.10.2005
 
 
Centrální divize, sk. Ohře
TOP
divize
Přívlač
08.10.2005
09.10.2005
 
 
MiČR Labe
TOP
MiČR
Přívlač
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.05.2006
21.05.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (1. závod) Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Feeder
27.05.2006
28.05.2006
 
 
MIVARDI HOLBA – I. liga (1. kolo) Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
1.liga
Plavaná
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.06.2006
10.06.2006
 
 
MiČR hendikepovaní Není známo
TOP
MiČR
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina „A“-BLACK BASS (1. kolo) Jindřichův Hradec
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina "B" (1. kolo) Lanškroun
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina „C“ (1. kolo) Dyje 7
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
10.06.2006
11.06.2006
 
 
Mistrovství světa klubů 2006 Chorvatsko
TOP
MS
Plavaná
24.06.2006
25.06.2006
 
 
Mistrovství Evropy 2006 Francie
TOP
ME
Plavaná
24.06.2006
25.06.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (2. závod) Mušov
Jihomoravský
TOP
MiČR
Feeder
Červenec 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.07.2006
02.07.2006
 
 
MeMiČR 2006 Dyje 5
Jihomoravský
TOP
MiČR
Plavaná
08.07.2006
09.07.2006
 
 
MiČR juniorů a kadetů 2006 Hluboká nad Vltavou
Plzeňský
TOP
MiČR
Plavaná
08.07.2006
09.07.2006
 
 
MiČR žen Hluboká nad Vltavou
Plzeňský
TOP
MS
Plavaná
15.07.2006
16.07.2006
 
 
MIVARDI HOLBA – I. liga (2. kolo) Uherské Hradiště
Jihomoravský
TOP
1.liga
Plavaná
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.09.2006
10.09.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (3. závod) Všenory
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
30.09.2006
01.10.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (4. závod) Olomouc
Olomoucký
TOP
MiČR
Feeder
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2007
06.05.2007
 
 
1. liga - 1. kolo Pasohlávky
Jihomoravský
TOP
1.liga
Plavaná
12.05.2007
12.05.2007
 
 
1. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Hranice
Olomoucký
TOP
MiČR
Feeder
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - A Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - B Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - C Veselí nad Moravou
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
26.05.2007
27.05.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 2. kolo Pardubice
Pardubický
TOP
1.liga
Plavaná
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.06.2007
10.06.2007
 
 
MS klubů (Bosna) Karaotok Capljina (Bosna)
TOP
MS
Plavaná
09.06.2007
10.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - A Všenory
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
09.06.2007
10.06.2007
 
 
Krajské přebory sk. B a C  
TOP
divize
Plavaná
09.06.2007
10.06.2007
 
 
MiČR - handicapovaných  
TOP
MiČR
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - B Lovosice
Ústecký
TOP
2.liga
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - C Karviná (Větrov)
Moravskoslezký
TOP
2.liga
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
Krajské přebory sk. A  
TOP
divize
Plavaná
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Feeder
23.06.2007
24.06.2007
 
 
ME národů - Cavo Lama (Itálie) Cavo Lama (Itálie)
TOP
ME
Plavaná
23.06.2007
23.06.2007
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2007 obec Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2007
01.07.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - A Praha
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - B Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.07.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - C Uherské Hradiště
Jihomoravský
TOP
2.liga
Plavaná
Červenec 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.07.2007
08.07.2007
 
 
MMČR - LRU Plavaná Račice
Ústecký
TOP
MiČR
Plavaná
14.07.2007
15.07.2007
 
 
MČR juniorů, žen a kadetů-LRU plavaná  
TOP
MiČR
Plavaná
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2007
05.08.2007
 
 
MS juniorů a kadetů, LRU Plavaná Pardubice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
11.08.2007
12.08.2007
 
 
MS handicapovaných, LRU Plavaná, (Belgie) Zwevegem (Belgie)
TOP
MS
Plavaná
25.08.2007
26.08.2007
 
 
MS žen, LRU Plavaná Toledo (Španělsko) Toledo (Španělsko)
TOP
MS
Plavaná
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
02.09.2007
 
 
3. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Lanškoun
Královéhradecký
TOP
MiČR
Feeder
08.09.2007
09.09.2007
 
 
MS národů, LRU Plavaná, Sukoro (Maďarsko) Maďarsko
TOP
MS
Plavaná
15.09.2007
16.09.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 3. kolo Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
1.liga
Plavaná
22.09.2007
23.09.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 4. kolo Mělník
Středočeský
TOP
1.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - A Hluboká n. Vlt.
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - B Polička
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - C Přerov
Olomoucký
TOP
2.liga
Plavaná
Říjen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.10.2007
21.10.2007
 
 
Krajské přebory A, B, C  
TOP
divize
Plavaná
20.10.2007
20.10.2007
 
 
4. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Mělník
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.04.2008
23.04.2008
 
 
Rybářské závody v Deštné (JČ)  
TOP
MS
 
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.08.2008
24.08.2008
10:00
16:00
Mezinárodní mistrovství ČR - Pardubice 2008 Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
23.08.2008
23.08.2008
6,00
12,30
Horní Metelsko u Horšovského Týna Horní Metelsko
Plzeňský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2009
03.05.2009
 
 
Tradiční rybářské závody na Brigádníku - Trhové Sviny  
TOP
MS
 
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.05.2010
30.05.2010
6:00
16:00
Veřejné rybářské závody v Drozdicích Drozdice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Obecník Ořechov
Vysočina
TOP
divize
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.10.2010
09.10.2010
7:00
14:30
Rijnove poharkove zavody na Loučné Sezemice u Pardubic
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2012
22.09.2012
 
 
Boilies MasterCup Žďár nad Sázavou
Vysočina
TOP
MS
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.09.2013
07.09.2013
7:00
13:00
Dětské rybářské závody na Lhétě v Přísnoticíchh Přísnotice
Jihomoravský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
19.09.2013
22.09.2013
12:00
14:00
66 hodinovka - kaprařské závody Jezero u Radnic
Plzeňský
TOP
MS
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.10.2013
05.10.2013
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody na Lhétě v Přísnoticích Přísnotice
Jihomoravský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.06.2014
28.06.2014
19,°°
6,°°
XV. ročník tradičních " Nočních závodů " na rybníčku LM v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.08.2014
24.08.2014
6,°°
14,30
III. závod o Labského krále 2014 Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.09.2015
26.09.2015
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.08.2016
20.08.2016
17:00
23:00
Polonoční rybářské závody  
TOP
MS
 
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.09.2016
24.09.2016
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.11.2016
26.10.2016
7:00
14:00
pstruhové závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
TOP
MS
 
Březen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.03.2017
25.03.2017
7.00
14.30
Vrbová lhota u Poděbrad Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
TOP
MS
 
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2017
07.05.2017
06:00
16:00
Krajský přebor a divize družstev Uherské Hradiště
Jihomoravský
TOP
divize
Plavaná
Březen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
31.03.2018
31.03.2018
 
 
Božická kaprařská Padesátka 2018  
TOP
MS
 
Duben 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.04.2018
22.04.2018
6
14
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018 Božice
Jihomoravský
TOP
MS
 
Červen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.06.2018
24.06.2018
6
14
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018 Božice
TOP
MS
 
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.09.2018
29.09.2018
 
 
Senomatský Kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425744
Říjen16672
Dnes360

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS