Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.04.2005
23.04.2005
04:30
14:30
Rybářské závody Lanškroun Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
5:00
12:00
Místní rybářské závody v Tuněchodech Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
6:00
14:00
Jarní závody dospělých Štěpánov Skuteč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2005
24.04.2005
6:00
15:00
Závody dospělých Markovice u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
6:00
14:00
Závody dětí - Markovice u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2005
07.05.2005
06:30
19:00
1 . dvojzávod VČ územního přeboru a divize v LRU na plavanou Lanškroun
Pardubický
TOP
divize
Plavaná
21.05.2005
22.05.2005
10:00
17:00
I. kolo II. ligy (skupina B) LRU – plavaná Pardubice
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
28.05.2005
28.05.2005
???
???
Tradiční závody v Čeperce Čeperka
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.06.2005
04.06.2005
 
 
MiČR hendikepovaní Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
04.06.2005
04.06.2005
5:00
14:00
Tradiční závody ve Stéblové Stéblová
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2005
12.06.2005
12:00
15:00
Mistrovství České republiky juniorů, kadetů a žen LRU Plavaná Lanškroun
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
11.06.2005
11.06.2005
6:00
15:00
Tradiční závody KLADINA Kladina u Sezemic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
19.06.2005
 
 
I. liga (2.kolo) Pardubice
Pardubický
TOP
1.liga
Plavaná
25.06.2005
26.06.2005
 
 
MeMiČR, Pardubice - Labe Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.07.2005
24.07.2005
 
 
II. liga,sk."B" (2.kolo) Přelouč Labe
Pardubický
TOP
2.liga
Přívlač
Srpen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.08.2005
14.08.2005
 
 
Mistrovství světa hendikepovaných Pardubice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2005
17.08.2005
6:00
17:00
Rybářské závody dvojic Luže Luže u Košumnerku
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.09.2005
7,00
15,00
X. ročník rybářských závodů o putovní pohár starosty města Chocně Choceň
Pardubický
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.10.2005
16.10.2005
08:00
15:00
Pohár Perštejn Pardubice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Duben 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.04.2006
22.04.2006
5:30
13:00
Tradiční rybářské závody k 130. výročí založení organizace na rybníku NOVÝ Ronov nad Doubravou
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2006
23.04.2006
6:00
13:00
Nedělní závody na rybníku Blažkovec u Holic Holice v Čechách
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
4:30
15:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DOSPĚLÝCH NA RYBNÍCE KRÁTKÝ Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
5:30
15:00
Rybářské závody mládeže do 15- ti let na rybníce Krátký Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
4:30
14:00
Nádrž Markovice u Chrudimi Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2006
01.05.2006
 
 
COLMIC CUP 2006 (jednotlivci) Pardubice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
06.05.2006
06.05.2006
06:00
13:00
6.ročník Morašické udice Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2006
21.05.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (1. závod) Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Feeder
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina "B" (1. kolo) Lanškroun
Pardubický
TOP
2.liga
Plavaná
Srpen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.08.2006
27.08.2006
5:30
18:00
Pohár Perštejn 2006 (dvojice) Pardubice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.09.2006
09.09.2006
6:00
15:00
Rybářské závody "Labský Pohár" Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Březen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.03.2007
25.03.2007
07:00
15:00
"Pepíkovský závod 2007" aneb závod neznámých dvojic Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.04.2007
28.04.2007
05:30
14:00
Rybářské závody v Chrasti Chrast
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
5:30
14:00
Rybářské závody o LCD televizi v Markovicích (CR) Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2007
05.05.2007
04.00
12.30
Jarní rybářské závody - MO ČRS LUŽE Luže - okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:30
13:00
Rybářské závody v Žice u Pardubic Trusnov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
27.05.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 2. kolo Pardubice
Pardubický
TOP
1.liga
Plavaná
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.06.2007
17.06.2007
 
 
2. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Feeder
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2007
05.08.2007
 
 
MS juniorů a kadetů, LRU Plavaná Pardubice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
01.09.2007
7:00
12:00
2.ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU- PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2007
08.09.2007
04.00
14.00
Rybářské závody dvojic Luže Luže okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.04.2008
20.04.2008
7 00
12 00
Rybářské závody na Blažkovci Holice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
5:30
14:30
Rybářské závody v Chrasti Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2008
03.05.2008
5 00
14 00
Rybařské závody v Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2008
08.05.2008
5:00
15:00
3. ročník rybářských závodů v Markovicích u Chrudimi Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2008
10.05.2008
7 00
 
Rybářské závody KLADINA Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2008
07.06.2008
05.00.00
 
8.ročník tradičních rybářských zavodů ve Stéblové Stéblová/Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
 
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.08.2008
24.08.2008
10:00
16:00
Mezinárodní mistrovství ČR - Pardubice 2008 Pardubice
Pardubický
TOP
MiČR
Plavaná
27.08.2008
27.08.2008
8,00
14,00
Klasický rybářský závod o výborné ceny Žamberk
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2008
06.09.2008
04.00
13.00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC V LUŽI Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
6:00
12:00
3. ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2008
04.10.2008
6:00
13:00
Rybářské závody dvojic Chrast
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2009
02.05.2009
04.00
14:30
Jarní rybářské závody v Luži Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
07 00
13 00
Kladina 2009 Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2009
06.06.2009
6.00
13.00
Rybářské závody ve Stéblové Steblova
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.07.2009
12.07.2009
 
 
,,PERNŠTEJN CUP“ 2009 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.08.2009
22.08.2009
6:00
14:00
Rybařské závody v Lovětíně Lovětín u Třemošnice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
5:00
13:00
Závody na Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.09.2009
05.09.2009
06:00
12:00
4. ROČNÍK LABSKÉHO POHÁRU - PARDUBICE Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.09.2009
05.09.2009
6:00
13:00
Posvícenské rybářské závody „VELKÝ FRYČÁK“ Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.09.2009
20.09.2009
6:00
13:00
1. SEZEMICKÝ POHÁR Počaply
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.10.2009
11.10.2009
6:00
16:00
2. ročník rybářských závodů v Bohdanči u Pardubic Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.04.2010
10.04.2010
6:00
14:30
Rybářská závodní Klasika Markovice 2009 Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2010
17.04.2010
6.00
12.00
Rybářské závody v Tuněchodech Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
17.04.2010
17.04.2010
6:30
13:00
Dětské rybářské závody v Tuněchodech na Valachovně Tuněchody
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2010
18.04.2010
7:00
12:00
Jubilejní 20.Rybářské závody na rybníku Blažkovec HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
6:00
15:00
Rybářské závodyna rybníku Štěpánov Skuteč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
13:30
Rybářské závody dorostu a dospělých na rybníku ,,Krátký Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
8:00
13:30
Dětské rybářské závody v Holicích HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2010
01.05.2010
5,00 hod
13,00 hod
Rybářské závody - jarní Zájezdec Zájezdec , okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
6:00
13:00
Rybářské závody v Bukovině u Přelouče Bukovina u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
4:00
14:30
Rybářské závody na rybníku pod Voleticemi Luže
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
06:00
14:00
9.Ročník dětských závodů o Morašickou Udici Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
7:00
15:00
Jarní rybářské závody ve Zdechovicích Zdechovice u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6:00
12:00
Tradiční rybářské závody ve Spojile Spojil u Pardubic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2010
09.05.2010
05:00
14:00
4.Ročník Rybářských závodů o Morašickou udici - Dospělí Morašice okr.Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2010
22.05.2010
7 00
12 00
XI. Rybářské závody v Kladině Kladina u Sezemic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
 
 
V.ročník rybářských závodů o živého čuníka v Lukavci Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
16:00
Veřejné rybářské závody v Drozdicích Drozdice
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.06.2010
12.06.2010
5.00
14.00
1. ročník rybářských závodů v TRHOVÉ KAMENICI TRHOVA KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2010
13.06.2010
5:00
13:00
1. ročník rybářských závodů „Libanický kapřík“ Libanice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2010
18.07.2010
6:00
17:00
Auto na udici z Lázní (Bohdaneč:) Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.08.2010
21.08.2010
17:00
19:00
24 hodin Maraton o Pohár KS Fish Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.08.2010
28.08.2010
5,00 hod
13,00 hod
Rybářské závody - podzimní Zájezdec Zájezdec, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.09.2010
04.09.2010
5:30
14:30
Podzimní rybářské závody v Chrasti u Chrudimi Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.09.2010
04.09.2010
4:00
15:30
Rybářské závody dvojic v Luži Luže
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2010
18.09.2010
6:00
13:00
6. ročník Labského poháru v Pardubicích Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.09.2010
19.09.2010
6:00
14:00
1. ročník podzimních rybářských závodů „Libanický kapřík“ Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.10.2010
09.10.2010
7:00
14:30
Rijnove poharkove zavody na Loučné Sezemice u Pardubic
Pardubický
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
09.10.2010
09.10.2010
7:30
17:00
Podzimní rybářské závody "U Čochtana" v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2010
23.10.2010
06:30
17:00
MYSTIX CUP / Pohár Orlice říjen 2010 Lípa nad Orlicí
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.01.2011
08.01.2011
8:00
15:00
Velka cena Čochtana na dírkách v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Přívlač
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.04.2011
03.04.2011
7:00
12:00
Jarní pohárová Fara v Rosicích Rosice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
23.04.2011
23.04.2011
16:00
21:00
První jarní odpolední závody u Čochtana v Bohdanči Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6
15,00
Jarní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
5:00
15:00
Přeloučský kapr - 2.ročník Přelouč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.05.2011
15.05.2011
5:00
15:00
Nedelni rybarske zavody dospelych - Dřenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.06.2011
11.06.2011
6:00
14:00
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI TRHOVA KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.06.2011
26.06.2011
6:00
15:00
Rybářské závody Medlešice Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.07.2011
23.07.2011
7:00
17:00
Plavačkové závody Svitavské Brčko 23.7.2011 Svitavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.08.2011
27.08.2011
8.00
14.00
Žamberecké pochytání Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
8.00
12.00
3. Rybářské závody žen Drozdice Drozdice ( okrajová obec Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6,00
15,00
Letní rybářské závody v Zájezdci 2011 Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
6:00
15:00
Adovy poharove Drozdice 2011 Drozdice u Pardubic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.09.2011
18.09.2011
6:00
14:00
2. ročník rybářských závodů podzimní „Libanický kapřík“ Chrudim
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.10.2011
08.10.2011
 
 
Podzimni klasika - LABSKY POHAR 2011 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.10.2011
08.10.2011
5:00
15.00
XV. ročník závodu Poličská muška - memoriál Zdendy Forchtsama Polička
Pardubický
Rekreační
Významné
Muškaření
22.10.2011
22.10.2011
7:00
15:00
1. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2011
23.10.2011
7:00
15:00
Podzimí pohárový "Čochtan" v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.11.2011
05.11.2011
8:00
15:30
Skorozimní pohárové Drozdice 2011 Drozdice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Únor 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.02.2012
04.02.2012
8:00
17:00
Velka cena Čochtana - memoriál O.Včeláka - na dírkách v Lázních Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Položená
Přívlač
25.02.2012
25.02.2012
8:30
16:00
Medlešická dírka - 1. ročník Medlesice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Muškaření
Březen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
31.03.2012
31.03.2012
 
 
Rybářské závody Medlešice 2012 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Duben 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.04.2012
21.04.2012
6,00
14,00
Tradiční rybářské závody na rybníku Zájezdec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2012
29.04.2012
 
 
Rybářské závody Topol u Chrudimi Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.05.2012
12.05.2012
 
 
Medlešice- 2.zavod GRAND PRIX PARDUBICE 2012 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2012
26.05.2012
7:00
13:00
XIII. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA Kladina
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2012
02.06.2012
5:00
18:00
1. ročník 10ti-hodinovky - MEDLEŠICE 2012 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.06.2012
23.06.2012
5.00
14.00
Rybářské závody Dřenice 2012 Dřenice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
30.06.2012
30.06.2012
6:00
13:00
Dětské rybářské závody v Chrašicích u Chrasti Chrast
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2012
05.07.2012
07.00
16.00
Kaprařský pohár jednotlivců Polička
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.07.2012
28.07.2012
04:00
17:00
Orlický kapr 2012 Skuhrov nad Bělou
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.08.2012
11.08.2012
06:00
???
POHODIČKA NA VELKÉM FRYČÁKU III. ročník (MIKULOVICE U PARDUBIC) Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.08.2012
26.08.2012
6:00
13:30
Posvícenské rybářské závody „VELKÝ FRYČÁK 2012“ Pardubice - Mikulovice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2012
01.09.2012
6,00
14,00
Rybářské závody na Slepém rameni u Hrochova Týnce Hrochův Týnec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2012
08.09.2012
7,00
19,00
Dvanáctihodinový závod dvojic - Drozdice Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2012
09.09.2012
 
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ v DROZDICÍCH Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2012
15.09.2012
5.00
13.30
Rybářské závody Tuněchody 2012 Tuněchody
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
 
 
4.Rybářské závody žen v Drozdicích Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
6.00
14.00
RYBAŘSKÉ ZÁVODY O VYKRMENÉHO ČUNÍKA TRHOVÁ KAMENICE TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.09.2012
29.09.2012
6.00
???
Rybářské závody Medlešice 2012 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.10.2012
14.10.2012
7.00
13.00
10.ročník Labský pohár 2012 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.10.2012
20.10.2012
05.00
16.10
XVI. ročník závodu Poličská muška - memoriál Zdendy Forchtsama Polička
Pardubický
Prestižní
Pohár
Muškaření
Prosinec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.12.2012
01.12.2012
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2012 - Ukončení sezony Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.01.2013
26.01.2013
8.00
14.00
Závody na dírkách Medlešice2013 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Únor 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.02.2013
23.02.2013
8:00
16:30
Memorial O.Vcelaka - ZRUSENO! Stojice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Přívlač
Muškaření
Březen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.03.2013
09.03.2013
6.00
15.30
Rybářské závody Medlešice 2013 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.04.2013
20.04.2013
6,00
14,00
rybářské závody na Zájezdci Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7:00
13:30
Rybářské závody na rybníce KRÁTKÝ v Lanškrouně Lanškroun
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
14:00
Rybářské závody na Heroutě Heřmanův Městec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7:00
14:00
Rybařské zavody - ZDECHOVICE - Pilský rybník 2013 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6.00
14.00
Rybářské závody Dřenice 2.kolo GRAND PRIX PARDUBICE 2013 Dřenice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.05.2013
04.05.2013
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Luži Luže, okr. Chrudim
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:30
12:30
Rybářské závody na rybníce Knířov Knířov u Vysokého Mýta
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
13:00
Tradiční rybářské závody Jevíčko Jevíčko
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7 00
12 00
Memoriál Václava Košky Kladina Kladina
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
14:00
4. ročník rybářských závodů jarní „Libanický kapřík“ Libanice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.06.2013
08.06.2013
6.00
14.00
Medlešice - 3.kolo GRAND PRIX PARDUBICE Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2013
15.06.2013
7.00
12.00
Rybarske zavody deti Drenice 2013 Drenice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2013
05.07.2013
7.00
13.30
2. DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2013
06.07.2013
5.00
14.00
4.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.07.2013
13.07.2013
5.00
15.00
Rybářské závody Dřenice 4.závod GP Pardubice 2013  
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
6:00
15:45
ZRUŠENO!! - Prázdninový "ČOCHTAN CUP" Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.08.2013
10.08.2013
6.00
14.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
8.00
13.00
Rybarske zavody zen Drenice Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
7:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Kuba Damníkov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.09.2013
07.09.2013
7 00
13 00
Rybařské závody - posvícenské OSTŘEŠANY 2010 OSTŘEŠANY
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.09.2013
07.09.2013
5.00
15.00
Rybářské závody Medlešice 2013 Medlešice
Pardubický
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
14.09.2013
6:00
13:00
Rybarske zavody dospelych - Drenice 2013 Drenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
06:00
14:00
1. rybářské závody ve Slatiňanech na rybníku v Kunčí Slatiňany - Kunčí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.00
14.00
RYBAŘSKÉ ZÁVODY O VYKRMENÉHO ČUNÍKA TRHOVÁ KAMENICE TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
17:00
2. ročnik rybarskych zavodu "MEDLESICKY HACEK" Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.10.2013
26.10.2013
7:00
13:00
11.ročník - Labský pohár 2013 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.11.2013
16.11.2013
8:00
16:00
Stojicka podzimni vlacka 2013 Stojice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Prosinec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.12.2013
07.12.2013
7:00
16:00
2. MUŠKA-VLÁČKA STOJICE 2013 - zavod ZRUSEN!! Stojice
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření
Únor 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.02.2014
23.02.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014 Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Březen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.03.2014
22.03.2014
8.00
14.00
Rybářské závody Medlešice 2014-1.závod GRAND PRIX PARDUBICE Medlešice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2014
05.04.2014
8.00
15.00
Čudla cup 1. ročník Stéblová písník Machač
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
13:00
Tradiční rybářské závody v Třebechovicích p.O. - rybník Šárovec Třebechovice pod Orebem
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
6.00
16:45
Rybarske zavody dvojic Drenice 2014 Drenice
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:00
15:00
Bohdanečská vydra 2014 - O pohár města Lázně Bohdaneč Černá u Bohdanče
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
5:30
15:00
Veřejné rybářské závody Ronov nad Doubravou Ronov nad Doubravou
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
8:00
13:00
Tradiční dětské rybářské závody v Holicích na rybníku Blažkovec HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6:00
13:00
Markovický háček 2014 - závody dětí a mládeže Markovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
14,00
Rybářské závody na rybníku Zájezdec obec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
7:00
14:00
Rybářské závody STARÝ MÁTEŘOV u Pardubic Starý Máteřov
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
27.04.2014
27.04.2014
7:00
12:00
TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH NA RYBNÍKU BLAŽKOVEC HOLICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
31.05.2014
31.05.2014
7. 00
15.00
O živého čuníka v Lukavici IX.ročník Lukavice u Letohradu
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.06.2014
21.06.2014
7:00
12:00
XV. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KLADINA Sezemice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
7.00
16.30
„O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - memoriál ing. Šembery“ Králíky
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2014
05.07.2014
5.00
14.00
5.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.07.2014
06.07.2014
7.00
13.30
3.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.08.2014
03.08.2014
7.00
15.00
Srpnové pochytání v Trhové Kamenici TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.08.2014
16.08.2014
8,00
14,00
PŘELOŽENO NA 16.8.2014 GP Red-Fish 1.ročník Libchavy
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
27.09.2014
27.09.2014
6.00
14.00
Rybářské závody o vepřové Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.03.2015
14.03.2015
7:00-15:00
7:00-15:00
Rybářské závody GRAND PRIX Dřenice 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2015
05.04.2015
Zrušeno!!!
 
Rybářské závody žen Podůlšany -KAČÁK Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2015
25.04.2015
8:00
16:00
2. vláčkařské SOBOTNÍ Stojice 2015 Stojice u Přelouče
Pardubický
Rekreační
Významné
Přívlač
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.05.2015
10.05.2015
5,00
14,00
Květnové pochytání v Trhové Kamenici Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2015
07.06.2015
6.00
13.00
Podůlšany KAČÁK -závody žen Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.06.2015
20.06.2015
7:00
12:00
5. dětské rybářské závody ZDECHOVICE - Pilský rybník 2015 Zdechovice u Chvaletic
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.07.2015
04.07.2015
8.00
14.30
4.DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY TRHOVÉ KAMENICI TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.07.2015
05.07.2015
5.00
14.00
6.ROČNIK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V TRHOVÉ KAMENICI O POHÁR VÍTĚZŮ TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.09.2015
12.09.2015
6:00
14:00
Rybářské závody Dřenice 2015 - 1.Ročník Feeder Team HABAKUK Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2015
27.09.2015
7:00
14:00
Rybářské závody Trhová Kamenice TRHOVÁ KAMENICE
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2015
04.10.2015
7:00
13:30
Rybářské závody žen Kačák Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.10.2015
28.10.2015
8:00
16:30
Labíčko CUP 2015 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Prosinec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.12.2015
26.12.2015
7:30
4:30
Podůlšanský vánoční kapřík - 2. ročník - OBSAZENO Podůlšany
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
07.07.2016
6:00
14:00
Jarní rybářské závody v Kostěnicích Kostěnice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
14.05.2016
6.00
12.00
42. ročník tradičních rybářských závodů v Drozdicích Drozdice ( obec na okraji Pardubic )
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2016
15.05.2016
5.00
14.00
Dřenice - jarní rybářské závody dospělých 2015 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6,00
11,45
Mostiska 2016 - dětské závody Rybník v Mostiskách
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2016
28.05.2016
7.00
11.30
Dětské rybářské závody Drozdice
Pardubický
Rekreační
Významné
 
28.05.2016
28.05.2016
5,00
14,00
Mostiska 2016 Lukavice u Letohradu
Pardubický
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2016
04.06.2016
06:00
12:00
Dětské rybářské závody Chrast Chrast u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2016
11.06.2016
07:00
13:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2016
19.06.2016
6:30
17:30
Bohdanečské dvojičky 2016 Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.08.2016
14.08.2016
05:00
14:00
Dřenice - RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
07:00
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2016
20.08.2016
8:00
15:30
Rybářské závody dvojic - OBSAZENO! Brandýs nad Orlicí
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2016
10.09.2016
7:00
11:30
Posvícenské rybářské závody v Ostřešanech Ostřešany
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
6.00
14.30
Rybařské závody Trhová Kamenice Trhová Kamenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2016
25.09.2016
06:00
14:30
Rybářské závody dospělých - Drenice 2016 Dřenice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.11.2016
26.11.2016
7:00
13:30
Labská Nudle 2016 Pardubice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.05.2017
08.05.2017
6:30
15:00
2. Běloba CUP - Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2017
14.05.2017
6:00
15:30
Markovice 2017 - závody dětí a dospělých Markovice u Chrudimi
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2017
20.05.2017
8:00
14:00
Rybářské závody 2017 Žamberk - Dlouhoňovice
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.06.2017
17.06.2017
14:00
21:30
Čochtan CUP 2017 - odpolední závod! Lázně Bohdaneč
Pardubický
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.10.2017
21.10.2017
6:30
15:300
Pozimní Markovice 2017 Markovice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.04.2018
21.04.2018
6,00
14,00
Rybářské závody na rybníku Zájezdec Zájezdec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.05.2018
26.05.2018
7:00
14:30
XIII. rodčník rybářských závodů o živého čuníka - Mostiska Lukavice
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2018
01.09.2018
6,00
14,00
Rybářské závody na Slepém rameni u Hrochova Týnce Hrochův Týnec
Pardubický
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425754
Říjen16682
Dnes370

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS