Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.04.2005
16.04.2005
6:00
14:00
Zavody na Dubenci 2005 Častolovice u RK
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
05:30
12:00
Rybářské závody na slepých ramenech Trojice Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
24.04.2005
 
 
12. ročník - NOVA DOMUS Jindřichův Hradec
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.05.2005
14.05.2005
5.30
 
Rybářské závody v Hradci Králové Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2005
15.05.2005
06:45
15:00
KOLO NA UDICI 2005- VELKÉ DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
???
???
Rybářské závody dospělých na Obecním rybníku Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
7:00
11:30
Podborský rybářský závod - 1. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2005
04.06.2005
6:00
12:00
RZ dospělých ve Vrchlabí Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
12.06.2005
 
 
Hradecká Juniorka Hradec Králové
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
11.06.2005
11.06.2005
6:00
15:30
FIFTY- FIFTY Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.06.2005
17.06.2005
19:30
24:00
Závody pro členy MO a veřejnost - Nová Paka Nová Paka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2005
25.06.2005
19:00
7:00
5. ročník Nočního lovu na Labském mlýně Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.07.2005
30.07.2005
7:00
kdo vi
3. rocnik Rybarskych zavodu v Prepychach Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.07.2005
31.07.2005
7:00
???
3. rocnik Detskych rybarskych zavodu v Prepychach Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2005
03.09.2005
05:00
16:00
Auto na udici 2005 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.09.2005
03.09.2005
6:00
19:00
2 . dvojzávod VČ územního přeboru a divize v LRU na plavanou Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
divize
Plavaná
10.09.2005
10.09.2005
7:00
15:00
1. ročník feedrových závodů v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Feeder
24.09.2005
24.09.2005
8:00
15:00
Fifty Fifty Bohuslavice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.10.2005
29.10.2005
9.00
14.00
Vláčení pro radost V Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Leden 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.01.2006
31.03.2006
 
 
Dírky - Velký Přelov Černožice
Královéhradecký
Rekreační
 
Duben 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.04.2006
23.04.2006
 
 
NOVA DOMUS 2006 Jindřichův Hradec
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
23.04.2006
23.04.2006
???
kdo vi
Dětské závody na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2006
06.05.2006
6:00
11:00
Rybářské závody Na Trojici -PŘESUNUTÉ!!! Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2006
08.05.2006
 
 
Hradecká Juniorka Hradec Králové
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
27.05.2006
28.05.2006
 
 
MIVARDI HOLBA – I. liga (1. kolo) Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
1.liga
Plavaná
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.06.2006
04.06.2006
19:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2006 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
04.06.2006
04.06.2006
5:30
13:30
PODBORSKÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD - 2. ročník 2006 Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2006
11.06.2006
 
 
II. liga skupina „A“-BLACK BASS (1. kolo) Jindřichův Hradec
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
16.06.2006
17.06.2006
19:00
7:00
Noční závody na Labském Mlýné v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
7:00
19:00
První ročník 12-ti hodinového závodu dvojic Častolovice u RK
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.07.2006
23.07.2006
16,00
11,30
Mutant CUP I Černožice
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
Srpen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.08.2006
20.08.2006
16,00
11,30
Mutant CUP II Černožice
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
26.08.2006
26.08.2006
 
 
Auto na udici 2006, Stříbrný rybník, Hradec Králové Hradec Králové, Autokemp Stříbrný rybník
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.09.2006
16.09.2006
7:00
13:00
Závody na Dubenci 2006 Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2006
30.09.2006
08:00
16:00
O pohár hraběte Kolowrata Červený Kostelec - Zábrodí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.10.2006
07.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost I. Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
07.10.2006
06.10.2006
7:00
16"00
2. ročník feederovych závodů v Krkonoších Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Feeder
14.10.2006
14.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost II Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
21.10.2006
21.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost III Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
28.10.2006
28.10.2006
9.00
14.00
Vláčení pro radost IV Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.04.2007
14.04.2007
 
 
7.ročník rybářských závodů Soběkury Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2007
05.05.2007
05:30
14:30
Zámecký pohár Opočno - dospělí (ZMĚNA TERMÍNU) Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.05.2007
05.05.2007
6:00
12:00
Rybářské závody Na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2007
06.05.2007
06:30
14:00
Zámecký pohár Opočno - dětské (ZMĚNA TERMÍNU) Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2007
08.05.2007
06:00
13:00
Sváteční rybářské závody v Lejšovce u Smiřic Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:30
14:00
Závody v Hradci Králové - Stříbrný rybník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - B Hradec Králové
Královéhradecký
TOP
2.liga
Plavaná
26.05.2007
26.05.2007
5:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Týnišťko Týnišťko
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
26.05.2007
6:00
13:00
Rybářské závody na obecním rybníku v Ličně Lično
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2007
03.06.2007
 
 
Hradecká juniorka Hradec Králové
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
02.06.2007
02.06.2007
7 hod
12 hod
Rybářské závody - Debřece Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.08.2007
04.08.2007
14:00
15:00
Dvoudenní rybářské závody Bohuslavice 2007 Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2007
25.08.2007
6:30
16:00
Závody na Podhorné 2007 Kostelec nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
02.09.2007
 
 
3. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Lanškoun
Královéhradecký
TOP
MiČR
Feeder
15.09.2007
15.09.2007
06:00
14:30
Podzimní rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2007
22.09.2007
7
13
O putovní pohár starosty města Chocně Choceň
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
 
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2008
05.04.2008
7.00
18.00
Přelov Cup 1.ročník Černožice-Velký Přelov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
6:00
13:30
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2008
03.05.2008
6:00
11:00
Rybářské závody Na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2008
11.05.2008
5:30
14:00
„ZLATÁ RYBKA“ pro mládež do 18ti let v Pěkově Pěkově u Police nad Metují.
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
 
 
Zámecký pohár Opočno 2008 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2008
17.05.2008
05:00
16:30
Malšovický kapr I. Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
17.05.2008
17.05.2008
5:00
16:30
Závody MO ČRS Hradec Králové na rybníku Velký Malšovický Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2008
18.05.2008
 
 
Zámecký pohár Opočno 2008 - dětské Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
7.00-12.00
13.00-18.00
Čtyřkolka na háčku-Velký Přelov ČERNOŽICE
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2008
07.06.2008
6 00
13 00
Rybářské závody na Debřecích na rybníku D1 Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2008
08.06.2008
6:00
13:30
4. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v NÁCHODĚ Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.06.2008
13.06.2008
18:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2008 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2008
15.06.2008
6:00
13:00
Otevřené dětské rybářské závody ve Studenci u Horek Studenec u Horek
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.09.2008
21.09.2008
18.00
10.00
Mutant Cup II 2008 ČERNOŽICE
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
Říjen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2008
04.10.2008
5,00
17,00
Malšovická 12 v lovu ryb Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2009
02.12.2009
7 hod
16hod
Miletínský kapr Miletín
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2009
03.05.2009
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
5,00
16,30
Malšovický kapr II. Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
30.05.2009
30.05.2009
 
 
IV. Ročník rybářských závodů o živého čuníka v Lukavici Lukavice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2009
06.06.2009
6 00
13 00
Rybářské závody na ryníku v Debřecích Skuhrov nad Bělou - Debřece
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2009
12.06.2009
19:00
24:00
Noční lov úhořů na řece Úpa Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2009
21.06.2009
18.00
10.00
MUTANT CUP II 2009 /GRAND PRIX / 40 HODIN / Černožice n/Labem
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.08.2009
08.08.2009
6:00
16:30
O pohár KS-fish Radvanice Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.09.2009
11.09.2009
7:00
13:30
Podzimní závod ve Velké Jesenici 2010 Velká Jesenice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.04.2010
17.04.2010
05:00
16:00
Dubenecký kapr Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2010
25.04.2010
5.00
15.00
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2010
01.05.2010
06:00
13:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RAMENI V ČERNOŽICÍCH Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6,00
15,00
ZÁMECKÝ POHÁR 2010 Opočno - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2010
09.05.2010
7,00
14,30
ZÁMECKÝ POHÁR 2010 Opočno - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
13:30
PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě - 6. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.06.2010
05.06.2010
5,00
15,30
Malšovický kapr III ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
12.06.2010
12.06.2010
6:00
20:00
Závody dvojic na DUBENCI Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2010
18.06.2010
18:00
00:00
Noční lov úhořů - Úpa 2010 Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.06.2010
20.06.2010
6:00
15:00
Rybářské závody ve Starém Plese (okr. NA) Starý Ples
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2010
17.07.2010
7:00
14:00
2. rybarske zavody na "Raji" Holín u Jičína
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2010
07.08.2010
15:00
18:00
Dvoudenní rybářské závody - Bohuslavice nad Metují 2010 Bohuslavice nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.09.2010
18.09.2010
5.00 hod
14.00 hod
Rybářské závody na chovném rybničním zařízení v Týništi nad Orlicí Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.09.2010
18.09.2010
5:00
19:00
První závody dvojic na Starém Plese Starý Ples u Jaroměře
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2010
25.09.2010
6,00
18,00
0. dvanácti hodinový závod dvojic na Stříbrném rybníku Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.11.2010
06.11.2010
7:00
15:00
Daiwa - Cormoran Roudnice Cup 2010  
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Přívlač
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.04.2011
17.04.2011
 
 
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7:00
13:00
DUBENECKÝ KAPR Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.06.2011
11.06.2011
04:30
21:30
Závody dvojic na DUBENCI 2011 Častolovice
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2011
18.06.2011
8,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - DĚTI Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2011
19.06.2011
7,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2011 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2011
17.07.2011
5:00
13
Zahajovací závody na soukromé vodě Panský rybník v Janově Janov (okres RK)
Královéhradecký
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.08.2011
28.08.2011
10.OO
10.00
Mutant Cup III Grand Prix 26.-28.8. 2011 Černožice nad Labem
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.09.2011
10.09.2011
6:00
16:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RAMENI V ČERNOŽICÍCH Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2011
11.09.2011
07:00
14:00
"O POHÁR ŘEKY ORLICE"-dětské Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.04.2012
28.04.2012
 
 
Tradiční rybářské závody v Lejšovce Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2012
05.05.2012
06:00
11:45
Tradiční rybářské závody v Jaroměři na Trojici Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
9:00
15:00
Mobil na udici Hradec Králové 2012 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2012
26.08.2012
12.00
12.00
MUTANT CUP 1,2,3 Velký Přelov Černožice u Hradce Králové
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2012
02.06.2012
6,00
16,00
Malšovický kapr V. ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
09.06.2012
7,00
13,00
Zámecký pohár Opočno 2012 Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.08.2012
11.08.2012
6:00
16:30
Rybářské závody o Pohár KS-Fish - 3. kolo Vitězná (Koclířov) okr. Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.08.2012
11.08.2012
6:00
15:00
Rybářské závody v Křinicích u Broumova Křinice u Broumova
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.08.2012
12.08.2012
6:00
17:00
Rybářské závody o Pohár KS-Fish - 4. kolo Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2012
01.09.2012
7.30
15.00
Pohodové rybářské závody v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.09.2012
02.09.2012
5:30
14:00
Rybarske zavody Sendrazice u Trotiny Sendražice u Trotiny
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2012
08.09.2012
6.00
14.00
Rybářské závody na rybníku Panský Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2012
09.09.2012
07:00
13:00
Dětské rybářské závody na rybníku Panský v Janově Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
16.09.2012
16.09.2012
6:00
16:00
Tambor Fish Cup 1.ročník Vitezna - Koclerov
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
05:00
14:00
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2012 Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.09.2012
07:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O POSVÍCEŇSKOU HUSU Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2012
28.09.2012
6:30
15:30
Tradiční rybářské závody v Lejšovce - podzim 2012 Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.11.2012
26.11.2012
6:30
16:00
Rybářské závody v přívlači - LOVEC RAPY CUP Vítězná (Kocléřov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
24.11.2012
24.11.2012
7:00
16:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V PŘÍVLAČI KS-FISH CUP 2012 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Únor 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.02.2013
02.02.2013
9:00
15:30
2. ledová KS Fish Vítězná - Dírkobraní 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
09.02.2013
09.02.2013
9:00
15:00
3. ledová KS Fish Vítězná - Kocléřovská dírka Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
23.02.2013
23.02.2013
9:00
15:30
4. ledová KS Fish Vítězná - Dírkování 2013 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.04.2013
07.04.2013
7:00
15:00
Pstruhova dolovna na Vitezne - ZAVODY ZRUŠENY - dolovná JE!! Vítezna u Dvora Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.04.2013
13.04.2013
7:00
14:00
Jarni zavody ve Velke Jesenici Velká Jesenice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2013
14.04.2013
5:45
15:00
Tradiční jarní rybářské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
6:00
13:00
20. Rybářské závody na Krčmaříku Červený Kostelec
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.05.2013
04.05.2013
9:00
15:00
Mobil na udici 2013 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
5:00
16:00
Rybářské závody na rybníku Dolce u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2013
11.05.2013
6:00
15:00
„GRIMŮV POHÁR“ v Polici nad Metují Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2011
6:00
14:00
Závody na Pekle u Trutnova Trutnov
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
15:30
BALATON 2013 Pátý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:00
15:00
Tradiční závody ve Vrchlabí na rybníce U letiště Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
13:00
Rybářské závody BAGR 2013 Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2013
26.05.2013
6:00
13:30
9. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2013
02.06.2013
6:00
15:00
Hostinske Gulasky 2013 - 1.rocnik Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2013
02.06.2013
6:00
18:00
Nedělní závody dvojic na Vítězné Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
07.06.2013
09.04.2013
12:00
15:00
MONSTERBAITS BOILIES CUP VELKÝ PŘELOV Černožice
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Položená
08.06.2013
08.06.2013
5,00
15,30
Malšovický kapr VI. ročník Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2013
09.06.2013
8,00
13,00
Zámecký pohár 2013 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2013
16.06.2013
6:00
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 2. kolo Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
23.06.2013
23.06.2013
6:00
15:30
LCD TV na plavanou v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
28.06.2013
29.06.2013
19:00
7:00
14. ročník nočních závodů v lovu ryb v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.07.2013
13.07.2013
08:00
12:30
Dětské závody na rybníku panský Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.07.2013
20.07.2013
6:00
16:00
PŘEPYCHY 2013 - tradiční závody dospělých Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2013
21.07.2013
6:30
15.00
Dětské rybářské závody v Přepychách 2013 Přepychy
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.08.2013
03.08.2013
6:00
15:30
Sendražice plně obsazeno!!! Sendražice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.08.2013
11.08.2013
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
18.08.2013
18.08.2013
5:30
16:00
Rybarske zavody o pohary a hotovost v Sendrazicich Sendrazice u Trotiny
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2013
24.08.2013
05:30
14:00
Závody na Přehrádkách v Podhorné 2013 Kostelec n.Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2013
25.08.2013
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.09.2013
14.09.2013
05:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
07:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2013 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2013
15.09.2013
 
 
O putovní pohár KS-Fish 2013 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.09.2013
28.09.2013
06:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.10.2013
05.10.2013
6:15
15:30
Tradiční Svatováclavské závody v Lejšovce Lejšovka
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.10.2013
12.10.2013
06:00
16:00
ŘÍJNOVÝ LOV CEJNŮ A KAPRŮ NA PŘELOVĚ Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2013
13.10.2013
7:00
17:00
Podzimni plavana v Kostelci nad Orlici Kostelec nad Orlici
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Listopad 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.11.2013
09.11.2013
07:00
16:00
2. ročník LOVEC-RAPY CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
17.11.2013
17.11.2013
07:00
16:00
2. ročník KS-FISH CUP 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
30.11.2013
30.11.2013
07:00
16:00
Poslední vláčka na Vítězné KS-FISH cup 2013 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Leden 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.01.2014
12.01.2014
8:00
16:00
1. pochytání na Vítězné 2014 Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Březen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.03.2014
16.03.2014
07:00
15:00
Dolovná 1. Ročník 2014 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2014
05.04.2014
6:00
18:00
První jarní Lejskův pohár v Přelově Černožice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
6:00
14:00
Veřejné závody pro rybáře i nerybáře v Libuni Libuň
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2014
27.04.2014
6:00
17:00
6. ročník závodů O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO Vítězná u Koclířova (okr.Trutnov)
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2014
01.05.2014
8:00
14:30
Sendražický kapřík 2014 Sendražice
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
03.05.2014
03.05.2014
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody na ramenech Sv. Trojice Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
„GRIMŮV POHÁR 2014“ v Pěkově Pěkov u Police nad Metují
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.05.2014
11.05.2014
6:00
12:00
„ZLATÁ RYBKA“ v Pěkově - otevřené rybářské závody mládeže do 18-ti let Obec Pěkov - Hony
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7
13
Rybářské závody BAGR 2014 Náchod Babí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2014
18.05.2014
06:30
17:00
Závod dvojic Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2014
01.05.2014
7.00
13.00
Vojický kapřík Vojická nádrž
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.06.2014
07.06.2014
5:30
16:00
O pohár rybníku Dubenec Libel
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2014
14.06.2014
7,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
15.06.2014
15.06.2014
8,00
13,00
Zámecký pohár 2014 - děti Opočno
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.06.2014
21.06.2014
7:00
14:00
5. Rybářské závody-rybnik Ráj v Holíně u Jičína Jičín
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.06.2014
22.06.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
27.06.2014
28.06.2014
19,°°
6,°°
XV. ročník tradičních " Nočních závodů " na rybníčku LM v Hostinném Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.08.2014
10.08.2014
05:45
15:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 3. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
16.08.2014
17.08.2014
20:00
06:00
Noční rybolov na Panském rybníku v Janově Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2014
24.08.2014
6,°°
14,30
III. závod o Labského krále 2014 Hostinné
Královéhradecký
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2014
30.08.2014
19:00
00:30
NOČNÍ LOV ÚHOŘŮ - MEMORIÁL JAROSLAVA ŠKOPA Jaroměř
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.09.2014
28.09.2014
07:00
17:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:00
X . ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí Vrchlabí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Feeder
04.10.2014
04.10.2014
7:00
15:30
BALATON 2014 šestý ročník rybářských závodů v Bolehošti Bolehošť
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.10.2014
05.10.2014
06:30
16:30
O putovní pohár KS-Fish 2014 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
11.10.2014
11.10.2014
05:30
16:30
1.ročník rybářských závodů ZEBCO EUROPE Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.11.2014
15.11.2014
07:00
15:30
Lovec Rapy Cup - Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.12.2014
14.12.2014
07:00
15:30
Závod v lovu ryb přívlačí Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.03.2015
22.03.2015
07:00
15:00
Dolovná 2. Ročník 2015 Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2015
05.04.2015
07:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 1. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
26.04.2015
26.04.2015
5:45
15:30
Tradiční jarní rybářské závody - Lejšovka 2015 Lejšovka u Smiřic
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2015
26.04.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 2. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2015
02.05.2015
7:00
14:00
Horske kolo Olpran - Pšánky 2015 Pšánky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2015
24.05.2015
06:30
17:00
Závod dvojic 3. ročník feeder + plavaná Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
30.05.2015
31.05.2015
20.00
06.00
Noční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2015
31.05.2015
6:00
14:00
11. ročník - PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.07.2015
26.07.2015
06:30
12:30
Závod vytrvalců 24 HODIN NA VÍTĚZNÉ 3. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Srpen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.08.2015
01.08.2015
6.00
14.00
tradiční rybářské závody na rybníku Panský janov u dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2015
30.08.2015
08:30
09:30
20-ti hodinový závod dvojic na Vítězné 1. ročník Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.09.2015
05.09.2015
6:00
18.00
O pohár rybníku Dubenec Libel
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2015
13.09.2015
06:00
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 3. kolo Vítězná Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
28.09.2015
28.09.2015
07:00
16:00
Svatováclavské závody O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO. Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.10.2015
11.10.2015
06:30
16:00
O putovní pohár KS-Fish 2015 - 4. kolo Vítězná u Kocléřova
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Listopad 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.11.2015
28.11.2015
06:00
16:00
PŘELOVSKÝ DRAVEC 2015 Černožice u Hradce Králové
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.12.2015
13.12.2015
7:30
15:30
Rozkošský vánoční kapřík 2015 Česká Skalice
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.04.2016
23.04.2016
07.00
15.00
Závody na Jordánku Jordánek u Miletína
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
07.05.2016
7:00
15:30
Tablet na udici 2016 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2016
04.06.2016
5,30
14,00
Zámecký pohár 2016 - dospělí Opočno
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2016
05.06.2016
7,00
14,00
Zámecký pohár 2016 - děti Opočno
Královéhradecký
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2016
25.06.2016
08.00
17.00
Velká cena spolku Rybářské žebříčky - 2. ročník Třebechovice pod Orebem
Královéhradecký
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.04.2017
09.04.2017
6:30
17:00
2. ročníku rybářských závodů Zebco Europe - 1. Cejnobraní Černožice u Jaroměře
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.05.2017
13.05.2017
7:00
15:45
Tablet na udici 2017 Hradec Králové
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2017
28.05.2017
6:00
14:00
PODBORSKÝ NEDĚLNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD v Náchodě - 13. ročník Náchod
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.07.2017
08.07.2017
7:00
15:00
rybářské závody o pohár starosty Bystrého v orlických horách Janov u Dobrušky
Královéhradecký
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.09.2017
09.09.2017
05:00
14:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2017 - dospeli Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.09.2017
10.09.2017
07:00
13:30
O POHÁR ŘEKY ORLICE 2017 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.09.2018
08.09.2018
5:00
14:30
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.09.2018
09.09.2018
7:00
13:30
O pohár řeky Orlice 2018 - děti Týniště nad Orlicí
Královéhradecký
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425649
Říjen16577
Dnes265

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS