Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2005
08.05.2005
18:00
12:00
Závody na Staňkovské rybníku Staňkov
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2005
07.05.2005
05:30
12:00
O pohár města Chýnov Chýnov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
07:00
15:00
MRHAL 2005 - závody v lovu kapra České Budějovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
7:00
18:00
DĚTSKÝ DEN s rybářskými závody Ledenice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
6:30
14:00
Rybářské závody ,, ČERVENÁ LHOTA 2005 " Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2005
04.06.2005
??
??
Memoriál Jaroslava Cukra - rybářské závody pro dospělé Ledenice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
11.06.2005
11.06.2005
7:00
12:30
V.ročník tradičních rybářských závodů Blatná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
5:00
14:00
Tradiční rybářské závody "Blatenský kapr" Blatná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
19.06.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (2.závod) Týn nad Vltavou
Jihočeský
TOP
MiČR
Feeder
25.06.2005
25.06.2005
5:30
17-18:00
TŘEBOŇSKÝ KAPR Žíteč - Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "A" (2.kolo) Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.05.2006
20.05.2006
06:00
14:00
Závody na pískovně Jindřiš Jindřichův Hradec
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
6:30
14:00
ČERVENÁ LHOTA 2006 Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
06:00
16:30
Rybářské závody počátky 2006 Počátky (u Žirovnice)
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
27.05.2006
05:00
13:00
Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.06.2006
10.06.2006
7:00
13:00
VI. ročník rybářských závodů Blatenský kapr Blatná
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2006
10.06.2006
10:00
16:00
EGGENBERG CUP 2006 Loučovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
5:30
15:00
11. ročník rybářských závodů „TŘEBOŇSKÝ KAPR 2006“ Žíteč - Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.08.2006
26.08.2006
18:00
18:00
Rybářské závody na místním rybníku v Milné Milná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.04.2007
22.04.2007
 
 
Nova Domus Jindřichův Hradec
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.05.2007
08.05.2007
5:00
12:30
Tradiční rybářské závody na rybníku Brigádník - Dětské Trhové Sviny
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
12.05.2007
12.05.2007
5:00
00:00
Tradiční rybářské závody na rybníku Brigádník - Muži a Ženy Trhové Sviny
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
19.05.2007
20.05.2007
6:00
14:00
O pohár Obce Dešná (20h) Vodní nádrž Dešná
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2007
20.05.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 1. kolo - A Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
26.05.2007
26.05.2007
05:00
12:00
6. ročník rybářských závodů - Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.06.2007
09.06.2007
9:00
16:00
EGGENBERG CUP 2007 II. ročník Loučovice Loučovice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
23.06.2007
23.06.2007
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2007 obec Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.08.2007
18.08.2007
 
 
Mondial Cup 2007 Hluboká n. Vlt.
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.09.2007
16.09.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 3. kolo Jindřichův Hradec
Jihočeský
TOP
1.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - A Hluboká n. Vlt.
Jihočeský
TOP
2.liga
Plavaná
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.05.2008
18.05.2008
5,30
9,00
7. Rybářské závody - Dešná Dešná
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2008
25.05.2008
9:00
15:00
MONDIAL-F CUP INTERNATIONAL Hluboká nad Vltavou
Jihočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
24.05.2008
24.05.2008
5,30
12,30
Červená Lhota 2008 Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Plavaná
Položená
31.05.2008
31.05.2008
06:00
12:00
7. ročník rybářských závodů Mirovice MIROVICE
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.06.2008
21.06.2008
 
 
Třeboňský kapr 2008 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
23.08.2008
23.08.2008
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2008 podruhé Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2008
14.09.2008
9hod.
15hod.
2.INTERNATIONANI-TANDEM RYBARENI Hluboká nad Vltavou
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.05.2009
31.05.2009
7,00 hod
9,00 hod
Rybářské závody “O pohár obce Dešná“ Vodní nádrž Dešná
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
05:00
13:00
8. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.06.2009
20.06.2009
05.30
14.00
Jesenické rybářské závody 2009 Jesenice u Rakovníka
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
27.06.2009
07:00
14:00
Třeboňský kapr 2009 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.09.2009
12.09.2009
 
 
Třeboňský kapr 2009-podruhé Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2009
26.09.2009
8:00
16:00
Rybářský závod mysliveckého sdružení v Hluboké u Borovan Hluboká u Borovan
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.05.2010
22.05.2010
6:30
14:00
Rybářské závody ,,ČERVENÁ LHOTA 2010 Červená Lhota
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
05:00
13:00
9. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.08.2010
21.08.2010
7:00
14:00
Třeboňský kapr 2010 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.10.2010
09.10.2010
7:00
16:00
2. ročník - RZ mysliveckého sdružení v Hluboké u Borovan Hluboká u Borovan
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2011
07.05.2011
5:30
13:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
28.05.2011
28.05.2011
05:00
13:00
10. ročník Rybářské závody Mirovice Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.06.2011
25.06.2011
7,00
14,00
Třeboňský kapr 2011 Žíteč-Chlum u Třeboně
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.08.2011
13.08.2011
5:30
17:00
Závody na rybníce Dubový u obce Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
13.08.2011
14.08.2011
12:00
12:00
Kapr maraton 24 hodin (2011) na Podnovoveském rybníce Nové Ves
Jihočeský
Rekreační
Významné
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.05.2012
26.05.2012
06:00
12:00
11. ročník rybářské závody MIROVICE Mirovice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2012
08.07.2012
12:00
12:00
Boilies Cup 72 hodin (2012) na Podnovoveském rybníce Nová Ves
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.08.2012
12.08.2012
12:00
12:00
Kapr maraton 24 hodin (2012) na Podnovoveském rybníce Nová Ves
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Položená
11.08.2012
11.08.2012
5.00
14.00
Závody na rybníce DUBOVÝ Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
5:30
13:00
Rybářské závody ve Skalách 25.8 2012 Skály
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.09.2012
15.09.2012
07:00
16:00
1. ročník rybářského závodu na rybníce Strhaná hráz Dolní Bukovsko
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.05.2013
11.05.2013
 
 
Rybářské závody Hluboká nad Vltavou 2013 Hluboká nad Vltavou
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2013
01.06.2013
06:00
12:00
12. ročník rybářské závody MIROVICE MIROVICE
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.06.2013
08.06.2013
7:00
16:00
63. rybarske zavody v Dacicich Dačice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
8:30
17:00
Podnovoveská plavačka 2013 Nová Ves
Jihočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.08.2013
10.08.2013
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2013
01.09.2013
18:00
13:00
Grauvell cup - DEŠNÁ 2013 Dešná
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.09.2013
14.09.2013
5:30
 
Rybarske zavody ve Skalach u Protivina Skály
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
 
21.09.2013
21.09.2013
7:00
13:00
Závody ve sportovním rybaření- “Žitenský návesák“ Žitná, okr. Prachatice
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:30
15:30
Rybářské závody o putovní pohár Václava Bíny 2. ročník Chvalešovice  
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.04.2014
26.04.2014
6:30
15:30
Druhé rybářské závody na chovném rybníku v Předboři Předboř
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2014
04.05.2014
8:00
10:00
Big carp Dešná 2014 Dešná u Dačic
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.08.2014
09.08.2014
5.00
14.00
Závody na rybníce Dubový Žimutice
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.09.2014
20.09.2014
7:00
15:00
Rybářské závody v Dražíči Dražíč
Jihočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
08.00
16.00
14. ročník rybářských závodů na rybníku v Holubově Holubov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.04.2015
18.04.2015
5:00
15:30
2.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V ČERVENÉM HRÁDKU (NOVÁ ŘÍŠE) Červený Hrádek (Nová Říše)
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
07.05.2016
7:00
14:30
ŽITENSKÝ NÁVESÁK 2016 Žitná
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Září 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.09.2017
30.09.2017
06:00
14:00
7. ročník o pohár předsedy MO ČRS Milevsko mezi Chyšky a Nadějkov
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.05.2018
26.05.2018
06:30
13:00
Bezplatné rybářské závody pro děti a dorost Dolní Bukovsko
Jihočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2018
05.08.2018
06:00
11:00
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník Dolní Bukovsko
Jihočeský
Prestižní
Pohár
Položená

 

 

Kalendář
«  Říjen »
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11425701
Říjen16629
Dnes317

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS