Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2005
02.04.2005
 
 
Štěchovický pohár (nábor.) Štěchovice
Středočeský
Prestižní
Pohár
Přívlač
09.04.2005
09.04.2005
6:00
17:00
1. Ročník ROZTOCKÝ FEEDERCUP Roztoky u Prahy
Středočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
09.04.2005
09.04.2005
6:00
14:00
Starý Kolín - slepé rameno Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2005
16.04.2005
05.00
12.30
Poděbradský kapr Poděbrady, Jezero I
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2005
16.04.2005
05:30
13:00
VELKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Zbýšov u Kutné Hory Zbýšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
06:00
19:00
Olešná 2005 Olešná u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2005
23.04.2005
 
 
Rybářské závody dospělých - Strašík Kouřim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2005
01.05.2005
11:00
16:00
MÁJOVÝ PŘEBOR - MILO CUP Poděbrady
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
30.04.2005
30.04.2005
07:00
 
Rybářské závody - Lidice Lidice
Středočeský
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
05:00
 
Rybářské závody - Veselá Veselá
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2005
08.05.2005
14:00
15:30
Závod krajského přeboru a divize. Čelákovice
Středočeský
TOP
divize
Plavaná
07.05.2005
07.05.2006
06:00
12:00
Místní rybářské závody - Staroboleslavská tůň Stará Boleslav
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
15.05.2005
10:00
16:00
Mělnický feeder cup 2005 Mělník
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
14.05.2005
14.05.2005
05:00
15:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY- Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
14.05.2005
7.00
12.00
Rybářské závody v Zeměchách Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2005
22.05.2005
14:00
15:30
1. kolo II. ligy skup."A" - BLACK BASS - LRU Plavaná Čelákovice
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
28.05.2005
28.05.2005
6:00
12:00
Rybářské závody na Krásné Louce Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.06.2005
05.06.2005
7.00
12.00
Dětské rybářské závody ve Studeněvsi Studeněves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2005
05.06.2005
 
 
Rybářské závody - Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
11.06.2005
06:45
18:45
II. Grand Prix ČECH 2005 v LRU (1.kolo)– feeder dvoučlenných týmů Klecánky
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Feeder
17.06.2005
18.06.2005
14:00
18:00
Závod krajského přeboru v kategorii kadetů Všenory
Středočeský
TOP
divize
Plavaná
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.07.2005
02.07.2005
06:45
18:45
IV. amatérský přebor Čech 2005 v LRU - feeder – jednotlivci a týmy Klecánky
Středočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "B" (2.kolo) Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
16.07.2005
17.07.2005
 
 
Pohár krále Jiřího z Poděbrad Poděbrady
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
23.07.2005
23.07.2005
06:45
18:45
II. Grand Prix ČECH 2005 v LRU (2.kolo)– feeder dvoučlenných týmů Klecánky
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Feeder
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2005
04.09.2005
 
 
II. liga skupina "A" (3.kolo) Všemíry
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
04.09.2005
04.09.2005
7.00
13.00
rybářské závody mládeže Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
10.09.2005
11.09.2005
 
 
II.oficiální MiČR v LRU Feeder 2005 (4.závod) Mělník
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
10.09.2005
11.09.2005
 
 
I.liga (3. kolo) Mladá Boleslav
Středočeský
TOP
1.liga
Přívlač
17.09.2005
18.09.2005
 
 
I. liga (3.kolo) Mělník
Středočeský
TOP
1.liga
Plavaná
17.09.2005
17.09.2005
6 00
16 00
Berounské podzimní chytání Beroun
Středočeský
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2005
17.09.2005
6:00
14:00
Podzimní rybářské závody na Tůni u Loukova Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2005
17.09.2005
06:45
18:45
II. Grand Prix ČECH 2005 v LRU (3.kolo)– feeder dvoučlenných týmů Klecánky
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Feeder
24.09.2005
25.09.2005
 
 
TRABUCCO CUP Všenory
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
24.09.2005
24.09.2005
06:00
18:00
Křenecký pohár Křenek ( u Staré Boleslavi)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2005
02.10.2005
 
 
Pohár LUDMILA Mělník
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
03.10.2005
03.10.2005
08:00
16:30
2. ročník - Podzimní pohár Rybářské potřeby Veselý Benešov Čerčany
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
08.10.2005
09.10.2005
 
 
O tekutý diplom 2005 Mělník Mělník
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Leden 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.01.2006
28.01.2006
8,30
15,30
Závody v lovu ryb na dírkách Bohdaneč u Zbraslavic
Středočeský
Rekreační
Významné
 
Duben 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
22.04.2006
22.04.2006
06:00
13:00
Rybářské závody Chrástnice Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
22.04.2006
22.04.2006
05:30
13:00
VELKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY Zbýšov u Kutné Hory Zbýšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
6:00
18:00
Olešná 2006 Olešná u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2006
29.04.2006
7.00
12.00
Rybářské závody Zeměchy 2006 Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
6:00
13:00
Zručský KAPR RMV Písník Horka n.S
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2006
30.04.2006
06:00
15:00
Čabárna 2006 Kladno
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2006
01.05.2006
06:00
12:30
Bělský KAPR 2006 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
06.05.2006
06.05.2006
05,00
16,00
Jaro na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
7,00
14,00
Závod v lovu ryb přívlačí Bohdaneč Bohdaneč u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
13.05.2006
13.05.2006
5:00
14:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie dospělí Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.05.2006
13.05.2006
07:00
14:30
3.ročník rybářských závodů v Nižboru Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2006
14.05.2006
6:00
14:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie děti (do 15-ti let) Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2006
28.05.2006
16:00
08:00
Noční rybářské závody Kácov nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
Červenec 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.07.2006
02.07.2006
06:00
19:00
III. Grand Prix ČECH 2006 - LRU Feeder Klecánky u Prahy
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Feeder
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.09.2006
10.09.2006
 
 
III. MiČR Feeder 2006 (3. závod) Všenory
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
17.09.2006
17.09.2006
 
 
II.ročník podzimního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.10.2006
07.10.2006
07:30
14:00
Rybářské závody - Karlův rybníček Byšičky ( u Lysé nad Labem)
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.04.2007
07.04.2007
6:30
12:30
MOTOROVÁ PILA NA UDIC Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
28.04.2007
7.00
12.00
Rybářské závody Zeměchy 2007 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2007
29.04.2007
 
 
GP - Mivardi Cup - Májový přebor Libice nad Cidlinou
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
29.04.2007
29.04.2007
6:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
04
16:00
Bělský Kapr, 2. ročník Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
06:00
14:30
Rybářské závody pro dospělé Žiželice n / C
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2007
05.05.2007
 
 
ROZTOCKÝ FEEDER CUP 2007 Roztoky u Prahy
Středočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
12.05.2007
12.05.2007
07:00
14:30
4.ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Panský v Neveklově Neveklov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
19.05.2007
19.05.2007
6:00
12:00
IV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé n/L Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2007
20.05.2007
05:00
16:00
II. Ročník jarního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
27.05.2007
16:00
8:00
XI. Noční rybářské závody v Kácově Kácov
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
26.05.2007
26.05.2007
 
 
Rybářské závody na rybníku u Přívor Přívory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
27.05.2007
27.05.2007
7.00
16.30
Novostrašecký pohár-2.ročník dětských rybářských závodů Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2007
03.06.2007
 
 
O Pohár feederklubu 2007 Mělník
Středočeský
Prestižní
Pohár
Feeder
02.06.2007
02.06.2007
06.00
15.00
Jesenické rybářské závody v k.ú. obce Krty
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
10.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 2. kolo - A Všenory
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.07.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - A Praha
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
30.06.2007
01.06.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 3. kolo - B Poděbrady
Středočeský
TOP
2.liga
Plavaná
Červenec 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.07.2007
14.07.2007
7.00
12.00
Kolešovský kačák lll. KoLešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2007
22.07.2007
 
 
Pohár Krále Jiřího z Poděbrad Poděbrady
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
02.09.2007
 
 
Pražský handicap Všenory
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
08.09.2007
08.09.2007
06:00
17:00
Rpetský kaprodrom Rpety
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2007
23.09.2007
 
 
1.liga, LRU Plavaná - 4. kolo Mělník
Středočeský
TOP
1.liga
Plavaná
29.09.2007
30.09.2007
18.00
13.00
Kolešovský kačák pro chlapy II. Rakovník-Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.10.2007
07.10.2007
 
 
GP - Pohár kněžny Ludmily Mělník
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
06.10.2007
06.10.2007
06:00
16:00
III.ročník podzimního chytání na Berounce Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
13.10.2007
14.10.2007
 
 
Trabucco Cup Všenory
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
20.10.2007
20.10.2007
 
 
4. Kolo MiČR 2007-LRU Feeder Mělník
Středočeský
TOP
MiČR
Feeder
Leden 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.01.2008
26.01.2008
9:00
14:00
Rybářské závody na dirkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Únor 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.02.2008
02.02.2008
8:00
14:00
II. rybářské závody v zimě Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2008
05.03.2008
06:00
17:00
Rpetský kaprodrom Rpetský kaprodrom Rpety
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2008
12.04.2008
6:30
13:15
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2008
26.04.2008
7,00
12,00
Rybářské závody Zeměchy 2008 Zeměchy u Kralup n/Vlt.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2008
27.04.2008
06:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.05.2008
04.05.2008
6:00
14:30
Rybářské závody pro dospělé v Žiželicích na Cidlině Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
06.00
18.00
Jesenické rybářské závody 2008 v k.ú. obce Krty
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.06.2008
08.06.2008
6:00
13:30
VII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2008
14.06.2008
4:00
12:00
Rybářské závody v Týnci nad Sázavou Týnec nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Feeder
Položená
Červenec 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.07.2008
12.07.2008
7.00
12.00
IV.dětský Kolešovský kačák Rakovník-Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.07.2008
26.07.2008
7:00
15:00
Rybářské závody BSK - Blevice Blevice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
26.07.2008
26.07.2008
6:00
13:45
VIII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.11.2008
01.11.2008
9:00
15:00
X. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.01.2009
11.01.2009
9:00
14:30
Rybářské závody na dirkách Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
24.01.2009
24.01.2009
9:00
14:00
Rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Únor 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.02.2009
08.02.2009
8:30
14:00
III. rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
21.02.2009
21.02.2009
8:30
14:00
IV. rybářské závody na dirkách- Byšičky u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Březen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.03.2009
14.03.2009
8:00
14:00
První jarní závody v Byšičkách u Lysé nad LAbem Byšičky u Lysé nad LAbem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.04.2009
04.04.2009
8:00
14:00
Druhé jarní závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2009
10.04.2009
5:30
13:15
Motorová pila na udici - Starý Kolín Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
25.04.2009
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2009 ZEMĚCHY u Kralup
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2009
25.04.2009
07:00
13:00
Rybářské závody o hodnotné ceny - Tři Dvory Tři Dvory u Kolína
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2009
26.04.2009
06:00
12:00
Rybářské závody Horka nad Sázavou - Písník 2009 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2009
02.05.2009
06 00
17 00
Memoriál Františka Hlaváčka Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2009
09.05.2009
5.00
12.00
Rybářské závody na tůni Podzemanova Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2009
16.05.2009
8:00
12:00
Dětské rybářské závody Zeměchy 2009 Zeměchy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
6:00
12:00
XIII. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
5:00
12:00
Rybářské závody ve Vlastějovicích Vlastějovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.06.2009
06.06.2009
5:00
13:00
Rybářské závody v LRU na řece Jizeře – Krásná louka Mladá Boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
15.08.2009
15.08.2009
6:00
13:45
XIV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2009 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
7:00
15:00
1. rybářské závody ve ZDECHOVICÍCH - Pilský rybník 2009 Zdechovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.09.2009
19.09.2009
7:00
13:45
XV. rybářské závody v Byšičkách u Lysé nad Labem Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.01.2010
16.01.2010
9:00
14:00
Srdečně Vás zveme na rybářské závody v lovu ryb na dirkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
30.01.2010
30.01.2010
8:00
14:00
Závody na dírkách Wonderlakes - Bradlec u MB Mladá boleslav
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Únor 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.02.2010
06.02.2010
9:00
13:00
závody-lov na dirkách- Byšičky Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
06.02.2010
06.02.2010
8:00
14:00
Dírky na rybníku „PILSKÝ“ v Bohdanči u Zbraslavic Bohdaneč u Zbraslavic
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Muškaření
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.04.2010
10.04.2010
7:00
13:00
Motorová pila na udici - Starý Kolín Starý Kolín - Kamenec
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.04.2010
10.04.2010
7.00
16.00
Rybářské závody v Ratenicích Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2010
17.04.2010
7:00
14:00
1.Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2010
18.04.2010
7:00
13:30
závody v lovu ryb Byšičky Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
12:00
Rybářské závody Zeměchy 2010 Zeměchy u Kralup n/Vlt.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2010 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2010
24.04.2010
7:00
14:00
Tradicni rabyrske zavody v Lidicích Lidice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.04.2010
25.04.2010
6:00
13:00
Rybářské závody na Tůni u Loukova - kategorie mládež (do 15 let) Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2010
01.05.2010
07:00
13:00
rybářské závody Zásadník Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2010 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
01.05.2010
01.05.2010
 
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ZÁSADNÍK Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
02.05.2010
02.05.2010
5:30
14:30
Rybářské závody pro dospělé v Žiželicích 2010 - ZAVOD ZRUSEN Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
6:00
16:00?
1. Dětské rybářské závody na rybníku Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
 
 
Rybářské závody-Neratovický kapr 2010 Neratovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2010
08.05.2010
06.30
13.45
Jarní Daiwa Cormoran Cup 2010 Bohdaneč u Zruče nas Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
29.05.2010
29.05.2010
6:00
14:00
1. Dymokurské rybářské závody Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.06.2010
12.06.2010
6:00
15:00
Svobodův pohár - Domousnice Domousnice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.06.2010
12.06.2010
6:00
17:00
ZÁVOD DVOJIC VE VRBOVÉ LHOTĚ U PODĚBRAD VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
6:00
12:00
1.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labe
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
06:00
14:00
O pohár obce Cetyně Cetyň
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.06.2010
26.06.2010
6:00
16:00
Rybářské závody vodního parku Čabárna Brandýsek u Kladna
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.07.2010
17.07.2010
7:00
15:00
4.ročník rybářských závodů BSK 2006 - Blevice Blevice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.07.2010
25.07.2010
6:00
12:00
2.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.07.2010
31.07.2010
6:00
18:00
Prázdninový závod Hořovíčky Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.08.2010
07.08.2010
6:00
16:00
Rybářské závody vodního parku "Čabárna" Brandýsek
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
21.08.2010
21.08.2010
6:00
12:00
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
21.08.2010
21.08.2010
5.30
17.00
Novostrašecký pohár - DOSPĚLÍ Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.08.2010
22.08.2010
7.00
16.00
NOVOSTRAŠECKÝ POHÁR - Děti Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:00
12:00
2.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:00
12:00
2.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.09.2010
04.09.2010
5.30
 
2.ročník - podzim Nouzov I.Český Brod Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2010
11.09.2010
 
 
O pohár obce Cetyně Cetyně
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.09.2010
11.09.2010
6:00
14:00
Podzimni rybarske zavody ve Vrbové Lhotě Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.09.2010
12.09.2010
07:00
12:30
Bělská plavačka 2010 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
18.09.2010
18.09.2010
7:00
13:00
4.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.09.2010
25.09.2010
7:00
16:00
Podzimní závod Závlaha Hořovičky Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.10.2010
02.10.2010
 
 
1. ročník rybářských závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.10.2010
10.10.2010
7:00
15:00
Závody na čabárně Kladno
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
23.10.2010
23.10.2010
7:00
14:00
poslední rybářské závody dvojic v roce 2010 - Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.11.2010
07.11.2010
8:00
13:00
letos poslední rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.03.2011
20.03.2011
8:00
13:00
1. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.03.2011
26.03.2011
6:00
15:00
První kolo závodů o motorku v hodnotě 44 000,-Kč Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.03.2011
26.03.2011
7:00
15:00
Rybářské Závody na Čabárně (Brandýsek) Brandýsek
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.04.2011
09.04.2011
7,00
12,00
motorová pila na udici starý kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.04.2011
09.04.2011
7:00
15:00
Rybářské závody na novém rybníku Břežany II Břežany II (okr. Kolín)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
06:00
16:30
2. ročník rybářských závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2011
16.04.2011
6:00
14:00
Tradiční rybářské závody na Bělidle Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
01.04.2011
6:00
15:30
Rybářské závody ČABÁRNA (Brandýsek) Brandýsek
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
17.04.2011
17.04.2011
7:00
13:00
2. rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:00
15:00
2. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
7,00
12,00
Velikonoční rybářské závody v Zeměchách Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
6:30
15:00
jarní závod Podlesí Podlesí u Příbrami
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.04.2011
23.04.2011
06,00
17,00
Memoriál Františka Hlaváčka Beroun
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2011 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2011
24.04.2011
6:00
14:00
2 ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2011
28.04.2011
5:00
13:00
Jarní rybářské závody o LCD TV na Tůni u Loukova - kategorie dospělí Loukov u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2011
29.04.2011
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2011 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2011
30.04.2011
6:00
12:00
DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - Žiželice 2011 Žiželice - okr. Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2011
07.05.2011
4:00
13:30
Rybářské závody na štěrkopískovišti Veselá Mnichovo Hradiště, Veselá
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
07.05.2011
07.05.2011
6.00 hod
15.00 hod
Jesenické rybářské závody 2011 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
8:30
14:30
Dětská rybářské závody Kladruby u Vlašimi Kladruby u Vlašimi
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
14:00
3.ročník -jaro-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5:30
 
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2011
14.05.2011
5.30
16.30
JARNÍ CETYNĚ 2011 CETYNĚ
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
22.05.2011
22.05.2011
6:00
14:00
3. ZÁVOD VE VRBOVÉ LHOTĚ o motorku v hodnotě 44 000,-Kč VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2011
26.05.2011
7:00
17:00
Hořovičky - I. závod 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
6:00
12:00
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
19:00
Velká cena rybníku Havránek Sukorady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
29.05.2011
16
08
Noční rybářské závody Kácov Kácov nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
7:00
14:00
Rybařské závody pro dospělé Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.06.2011
11.06.2011
6:00
13:00
Rybářské závody pro děti v Kounicích Kounice u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2011
19.06.2011
5:45
15:00
Rybářské závody ČABÁRNA U KLADNA Brandýsek u Kladna
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2011
25.06.2011
6:00
15:00
4.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.07.2011
10.07.2011
5:45
13:30
První dvoudenní závod na Čabárně u Kladna o LCD televizi Kladno
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
16.07.2011
16.07.2011
6:30
19:00
Celodenní rybářský závod o skútr- Nouzov I.Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
16.07.2011
16.07.2011
6:00
15:00
5.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2011
06.08.2011
7:00
14:30
Dámské rybářské závody - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.08.2011
13.08.2011
07:00
16:00
Srpen na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
6:00
15:00
První závody dvojic na Byšičkách u Lysé n.L. Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2011
20.08.2011
5:00
20:00
Dvanáctihodinové závody dvojic - Vrbová Lhota 2011 Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.08.2011
27.08.2011
6:00
12:00
3.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2011
28.08.2011
5:00
12:30
Tradiční závody "O posvíceneckou husu" Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.09.2011
17.09.2011
7:00
14:30
3.ročník -podzim-2011 NOUZOV I. Český Brod Český Brod,Nouzov I.
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
17.09.2011
17.09.2011
6:30
15:00
1. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2011
01.10.2011
07
1600
Rybeřské zavody Červené Pečky Červene Pečky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.10.2011
22.10.2011
7:30
15:00
2. podzimní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.11.2011
12.11.2011
06.30
14.00
O pohár krále Jiřího Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
Prosinec 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.12.2011
04.12.2011
7:00
16:00
Pstruhové závody ve Vrbové Lhotě VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.03.2012
17.03.2012
8:00
15:00
1.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.03.2012
25.03.2012
6:00
15:00
První závody na Čabárně roku 2012 Kladno
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
31.03.2012
31.03.2012
06.30
14.00
O zlatý pohár SC ZERP Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
31.03.2012
31.03.2012
6:00
14:00
3. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2012
02.04.2012
6:00
14:00
2. ročník rybářských závodů ZBÝŠOVSKÝ KAPR Zbýšov u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2012
07.04.2012
06.00
13.00
Motorová pila na udici Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.04.2012
07.04.2012
6,00
17,00
Velikonoční rybářské závody Cerhenický rybník Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
14.04.2012
14.04.2012
7:00
16:00
Vrbovský kapr - III.ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2012
20.04.2012
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2012 Břežany II(U Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2012
21.04.2012
5:00
13:00
Veřejné rybářské závody v Kochánkách Kochánky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.04.2012
21.04.2012
07:00
14:00
Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
21.04.2012
21.04.2012
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2012 Břežany II(U Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
6,00
13,30
ŽÍŠOVSKÁ ŠUPINA pana ŠICHA Žíšov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
7:00
12:00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2012 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
7:00
14:00
2.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.04.2012
28.04.2012
6:00
13:00
Rybarske zavody na Chotouchovskem rybnice 2012 Chotouchov
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
28.04.2012
28.04.2012
7.00
12.00
dětské rybářské závody žiželice nad cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2012
29.04.2012
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2012 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.05.2012
12.05.2012
5,30
14,30
4.ročník Jaro 2012 Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
8,00
15,00
UNIQA CUP 2012 Kladruby u Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
06.00
15.00
Jesenické rybářské závody 2012 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.05.2012
20.05.2012
6:00
9:00
Firemní rybářské závody v rámci České firemní olympiády Nymburk
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
26.05.2012
26.05.2012
 
 
První závod v Hořovičkách v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.06.2012
09.06.2012
 
 
3. ročník rybářskch závodů v Křeseticích u Kutné Hory Křesetice u Kutné Hory
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2012
09.06.2012
06:00
13:00
3.jarní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.06.2012
16.06.2012
9:00
15:00
Benefiční rybáské závody v Postupicích Postupce u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2012
05.07.2012
7:00
15:00
BIKINY VYDRA CUP 2012 Horoušany
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
6:30
19:00
Celodenní letní závod o skútr v hodnotě 20.000,-Kč Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
7:00
16:00
Smíšené rybářské závody párů ve Vrbové Lhotě Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
07.07.2012
07.07.2012
07:00
22:30
První celodenní závody v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.07.2012
21.07.2012
6:00
13:00
1.letní rybářské závody v Byšičkách ve dvojicích Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2012
04.08.2012
07:00
21:30
Druhý celodenní závody v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
11.08.2012
12.08.2012
8.00
14.00
Dvoudenní závod o LCD TV v Kolešově u Rakovníka Kolešov
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
18.08.2012
18.08.2012
6:00
13:00
2.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.08.2012
26.08.2012
16:00
12:00
Rybářské závody v areálu HAPPY CREEK - ORLÍK - Hlavní cena 100 000,-Kč v hotovosti ! Orlík
Středočeský
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
05:00
12:30
Tradiční závody " O posvícenskou husu" Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.08.2012
25.08.2012
6:00
12:00
4.ročník rybářských závodů o pohár starosty Břežan II Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2012
13.09.2012
7:00
17:00
Poslední závod na Závlaze v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.09.2012
15.09.2012
5,30
15,00
4.ročník/podzim/2012 Soukromý rybářský revír Nouzov I. Český Brod Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
22.09.2012
22.08.2012
6:30
13:30
3.letní rybářské závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.09.2012
29.09.2012
07.30
17.00
Rybářské závody Cerhenické rybníky Cerhenice, Ratenice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
29.09.2012
29.09.2012
7.00
15.30
Podzimní závod o pohár starosty Kolešova Kolešov
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.10.2012
13.10.2012
07:00
17:00
Poslední závod na Závlaze v roce 2012 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2012
13.10.2012
7:00
16:00
Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad - o motorovou pilu Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.10.2012
20.10.2012
6:00
14:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O MOTOROVOU PILU HUSQVARNA Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.10.2012
20.10.2012
8:30
15:30
1. PSTRUHOMANIE v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Listopad 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.11.2012
10.11.2012
7:00
16:00
PSTRUHOVÉ Rybářské závody ve Vrbové Lhotě u Poděbrad VRBOVÁ LHOTA - Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.03.2013
09.03.2013
8:00
15:00
1.jarní rybářské závody "2. pstruhomanie" v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.03.2013
30.03.2013
6:00
15:00
4. rybářské závody v Dymokurech Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.04.2013
06.04.2013
7:00
15:30
Jarní RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ LHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2013 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
20.04.2013
20.04.2013
7:00
14:00
Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.04.2013
27.04.2013
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2013 Zeměchy u Kralup nad Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.05.2013
04.05.2013
7:00
14:30
2. jarní závody v Byšičkách- Karlov Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
08.05.2013
08.05.2013
06.30
14.00
O MÁJOVÝ POHÁR SC ZERP Bohdaneč u Zruče n. Sázavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Přívlač
11.05.2013
11.05.2013
5:30
15:00
5.ročník -Nouzov JARO 2013 Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:00
17:00
První závod v Hořovičkách 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.06.2013
01.06.2013
08:00
11:30
Dětské rybářské závody v Bělé pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.06.2013
15.06.2013
18
18
24 Hodinový závod týmů na Závlaze Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.06.2013
29.06.2013
5,30
16,30
Novostrašecký pohár - Dospělý - Zrušeno !!! Nové Strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
30.06.2013
30.06.2013
7
16
Novostrašecký pohár - Děti - Zrušeno Nové strašecí
Středočeský
Rekreační
Významné
 
Červenec 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.07.2013
13.07.2013
6:30
19:00
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
7:00
18:00
Druhý závod v roce 2013 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.07.2013
27.07.2013
06:00
14:00
1. letní závody v Byšičkách Byšičky u Lysé nad Labem
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.08.2013
10.08.2013
6.00
17.00
5. ročník O pohár Péti Štětiny zrušeno! Brandýsek
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.08.2013
31.08.2013
05:00
12:30
Tradiční rybářské závody o posvícenskou husu Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.09.2013
14.09.2013
06:30
11:30
Bělský kapr 2013 (a dětský den se Slonem!) Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.09.2013
15.09.2013
7:00
10:30
„Čabárenská čtyřiadvacítka o poháry“ Brandýsek - Čabárna
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
6.30
15.00
Řeřišský kapr 2013 Řeřichy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.09.2013
21.09.2013
7,30
12,00
Pokud umíš- chytˇ a pustˇ Církvice okr.Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
07:00
16:00
Memoriál Karla Tomase Předboj
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.09.2013
28.09.2013
6:00
14:15
2. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ O MOTOROVOU PILU HUSQVARNA VLAŠIM
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.10.2013
12.10.2013
07:00
16:00
Poslední závod Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.10.2013
27.10.2013
8.00
16.00
O pohár starosty Kolešov
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2014
05.04.2014
6:30
14:00
Rybářské závody na Zásadníku - 8.ročník !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
5:00
16:00
Poděbradský kapr 2014 - Jezero I Poděbrady
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7,00
12,00
Motorová pila na udici 2014 Starý Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.04.2014
12.04.2014
7:00
14:30
Rybářské závody ve vrbové Lhotě u Poděbrad VRBOVÁ LHOTA u PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
19.04.2014
19.04.2014
6:00
13:00
Rybářské závody - Tři Dvory Tři Dvory, Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
06:00
12:30
Veřejné rybářské závody Bakov n. J. Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.04.2014
19.04.2014
7:00
14:00
IV. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
05.30
13.00
Šlapanický kapr Šlapanice
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
26.04.2014
26.04.2014
6,00
12,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2014 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2014
30.04.2014
16.00
19.30
Dětské rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2014
01.05.2014
6.00
12.30
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2014 Břežany II, okres Kolín
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2014
03.05.2014
7:00
17:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
04.05.2014
04.05.2014
4:00
16:00
Bělský Kapr 2014 Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
4.00
13,00
10.ročník rybářských závodů na Veselé Veselá u Mnichova Hradiště
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
17.05.2014
17.05.2014
7,00
12,00
Tradiční rybářské závody ZEMĚCHY 2014 Zeměchy u Kralup n./Vltavou
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
08:00
14:00
Dětské rybářské závody na Zásadníku Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
7:00
13:00
Rybarske zavody v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6,00
11,00
Rybářské závody ve Vlastějovicích Vlastějovice
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.06.2014
14.06.2014
7:00
18:00
První závod v roce 2014 Hořovičky
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
29.06.2014
19:00
08:00
Noční rybářské závody na Zásadníku - !!!!! Příjem rezervací ukončen - závod plně obsazen !!!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.07.2014
12.07.2014
6:30
18:30
CELODENNÍ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O SKÚTR V HODNOTĚ 20.000,- KČ Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.07.2014
27.07.2014
20:00
12:00
Činěveská čtyřicítka Činěves
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
Září 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.09.2014
07.09.2014
8:00
14:00
Činěveská třicítka - poslední volné místo !!! Činěves , rybník Zásadník
Středočeský
Rekreační
Významné
Položená
06.09.2014
07.09.2014
12,00
12,00
Kulišácká 24 dvojic Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
06.09.2014
06.09.2014
7:00
13:00
Podzimní rybářské závody pro děti i dospělé v Obrubech Obruby
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2014
13.09.2014
5:30
15:00
Podzimní závody - Nouzov 6.ročník Český Brod
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
6:00
14:15
3. ročník rybářských závodů a motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
27.09.2014
27.09.2014
7.00
14:00
Senomatský Šupináč Senomaty u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
7:00
16:30
PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY VE VRBOVÉ lHOTĚ Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
 
Listopad 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.11.2014
08.11.2014
7:00
15:30
Pstruhové rybářské závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.11.2014
15.11.2014
7:00
15:00
Rybářské závody Vrbová Lhota Vrbová Lhota
Středočeský
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.03.2015
21.03.2015
7:00
15:30
VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD VRBOVÁ LHOTA U PODĚBRAD
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.03.2015
28.03.2015
7:00
15:00
6. rybářské závody Dymokury !!!!!PLNĚ OBSAZENO !!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.04.2015
04.04.2015
6:00
17:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY STUDENĚVES OKRES SLANÝ ANEB VYLOV SI LCD TELKU Studěneves
Středočeský
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
11.04.2015
11.04.2015
06:00
14:00
5. ročník - Zbýšovský kapr Zbýšov okres Kutná Hora
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
 
 
V. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.04.2015
18.04.2015
6:00
12:30
Veřejné rybářské závody Bakov n. J. Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Plavaná
Feeder
Položená
24.04.2015
25.04.2015
16:00
19:30
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY BETAFISH – RYBNÍK SVĚCENÝ Černíny
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Položená
26.04.2015
26.04.2015
9:00
15:00
Volejovka Cup 2015 Postupice u Benešova
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2015
30.04.2015
16:00
19:00
Dětské rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II ( u Českého Brodu)
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2015
01.05.2015
06:00
12:00
Tradiční rybářské závody Chrástnice 2015 Břežany II u Českého Brodu
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
12:00
Rybářské závody dětí do 15-ti let v Žiželicích Žiželice nad Cidlinou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6.00
15.00
Jesenické rybářské závody 2015 Jesenice u Rakovníka
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
6:00
15:00
Rybářské závody na Čábo Vodní park Čabárna - Lážnovský
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.05.2015
02.05.2015
06:00
12:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2015 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2015
16.05.2015
7:00
16:00
8. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.09.2015
19.09.2015
06:00
15:00
ŘEŘIŠSKÝ KAPR Řeřichy. okres rakovnik
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2015
26.07.2015
6:00
14:15
4.ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.09.2015
26.09.2015
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2016
02.04.2016
7:00
15:00
7. rybářské závody Dymokury PLNĚ OBSAZENO !!!!!! Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
05:00
13.00
Rybářské závody o pohár starosty města Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.04.2016
16.04.2016
 
 
VI. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2016
30.04.2016
04:00
14:30
10. ročník veřejného rybářského závodu Bělá pod Bezdězem
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.05.2016
14.05.2016
6:00
14:00
Babínek 1.veřejné rybářské závody Rožďalovice Rožďalovice - Hasina
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2016
14.05.2016
5:30
15:00
11. ročník rybářských závodů Nižbor Nižbor
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
24.09.2016
24.09.2016
6:00
14:15
5. ročník rybářských závodů o motorovou pilu Husqvarna Vlašim
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2016
24.09.2016
 
 
Senomatský kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.10.2016
01.10.2016
6:30
18:00
Major Craft Predator Cup Poděbrady
Středočeský
Prestižní
Pohár
Přívlač
Listopad 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.11.2016
26.10.2016
7:00
14:00
pstruhové závody Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
TOP
MS
 
Březen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.03.2017
25.03.2017
7.00
14.30
Vrbová lhota u Poděbrad Vrbová Lhota u Poděbrad
Středočeský
TOP
MS
 
Duben 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.04.2017
01.04.2017
7:00
15:00
8. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2017
14.04.2017
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
14.04.2017
14.04.2017
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
15.04.2017
15.04.2017
 
 
VII. Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2017
29.04.2017
7:00
15:00
1. rybářské závody ŽEN o pohár starostky obce Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2017
29.04.2017
6,00
11,00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2017 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.05.2017
06.05.2017
7:00
14:00
I. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ V HOSPOZÍNĚ Hospozín u Velvar
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Březen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.03.2018
30.03.2018
7.00
12.00
MOTOROVÁ PILA NA UDICI STARÝ KOLÍN
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.03.2018
31.03.2018
7:00
15:00
9. rybářské závody Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.04.2018
14.04.2018
 
 
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy Přílepy
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.05.2018
12.05.2018
06:00
11:00
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HORKA NAD SÁZAVOU - PÍSNÍK 2018 Horka nad Sázavou
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2018
26.05.2018
7:00
15:00
2. rybářské závody ŽEN o pohár starostky obce Dymokury Dymokury
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.08.2018
11.08.2018
06:00
15:00
1.Rybářské závody na soukromém rybníku NETRH Šanov okr.Rakovník
Středočeský
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.09.2018
29.09.2018
 
 
Senomatský Kapr Senomaty
Středočeský
TOP
MS
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Prosinec »
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11451879
Prosinec4489
Dnes96

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS