Závodník  | Pořadatel  | Novinář  | Sponzor
HOME
DATABÁZE ZÁVODŮ
ČLÁNKY
DOWNLOAD
NÁPOVĚDA
KONTAKTY

Přehled akcí

Pokud jste pořadatel rybářských závodů a chcete upřesnit propozice, kontaktuje nás emailem.

[| 2014 | 2015 |2016 | 2017 |2018|]

[ Zpět na filtrování ]  [ Všechny akce ]

Duben 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2005
03.04.2005
5:30
15:00
Poličská muška 2005, IX. ročník Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Muškaření
23.04.2005
23.04.2005
05:30
15:30
V. ročník závodů v přívlači Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
30.04.2005
30.04.2005
05:00
15:30
I. ročník závodu - Jarní přehrada Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.04.2005
30.04.2005
08:30
15:30
Rybářské závody „Návesní rybník“ v k.ú. D. Vilémovice Vilémovice
Vysočina
Rekreační
Malé místní
 
Květen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2005
08.05.2005
00:00
17:00
2. roční rybářského dvojboje ve dvojicích Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
14.05.2005
15.05.2005
07:00
09:00
Kapr 24 hodin - závody dvojic Ostrov n. Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2005
21.05.2005
06:00
16:45
Počátky 2005 Počátky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2005
28.05.2005
07:00
15:00
Dětské závody ke dni dětí - Vatín Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.06.2005
05.05.2005
07:00
10:00
VII. ročník Pohár Poličský kapr Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
05.06.2005
05.06.2005
5:00
14:15
Rybářské závody Římov, okres Třebíč Římov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
11.06.2005
12.06.2005
04:30
13:00
Rybářské závody na chovném rybníku Dvorák Humpolec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.06.2005
18.06.2005
 
 
Zlatá udice Polička
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
25.06.2005
26.06.2005
08:00
08:00
Rybářslé závody 24 hodin na rybníku Štocký Štoky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Muškaření
Červenec 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2005
06.07.2005
6:00
22:00
Rybářské závody - Čáslavice Čáslavice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
09.07.2005
10.07.2005
 
 
II. liga skupina "C" (2.kolo) Svratka
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
16.07.2005
17.07.2005
 
 
Prázdninový 24-hod Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.07.2005
30.07.2005
 
 
I. ročník závodu - Letní přehrada Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
06.08.2005
06.08.2005
5:30
17:30
Veřejné rybářské závody na přehradě Ostrov n.O. Ostrov nad Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
20.08.2005
21.08.2005
08:00
08:00
II. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ŠTOCKÝ Štoky u Havlíčkova Brodu
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.09.2005
17.09.2005
07:00
20:00
III. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ŠTOCKÝ Štoky u Havlíčkova Brodu
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
24.09.2005
24.08.2005
07:00
16:00
Podzimní závody na rybníku Jatel u Vatína Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.10.2005
09.10.2005
 
 
Podzimní muška, VII. ročník Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Muškaření
22.10.2005
23.10.2005
 
 
Závod v lovu pstruhů a sivenů Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
Muškaření
Listopad 2005
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.11.2005
05.11.2005
 
 
Poličský candát Polička
Vysočina
Rekreační
Významné
Přívlač
05.11.2005
05.11.2005
8:00
16:00
Poslední pohár sezony 2005 Ostrov nad Oslavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Leden 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.01.2006
28.01.2006
8:30
16:00
OSTROVNÍ SRANDAMAČ - Závody v rychlolovu pstruhů na čas.... Ostrov nad Oslavou
Vysočina
Rekreační
Plavaná
Položená
Únor 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
11.02.2006
11.02.2006
9:00
14:00
Rybářské závody na dírkách v Čáslavicích Čáslavice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
Červen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.06.2006
10.06.2006
6:00
16:00
Čáslavický demižón na udici Čáslavice, okr. Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.06.2006
24.06.2006
07:00
16:00
Šejdorfská šupina 2006 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Srpen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.08.2006
26.08.2006
06.00
14.00
UKONČENÍ LÉTA na HRÁZKÁCH Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
16.09.2006
16.09.2006
07:00
16:00
Šejdorfská šupina 2006 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2006
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.10.2006
21.10.2006
6:00
17:30
Podzimní CAPROMANIE na Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
28.04.2007
28.04.2007
5:30
19:00
Probuzení na Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.04.2007
29.04.2007
8,00
12,30
Rybářské závody mládeže Lukov Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2007
01.05.2007
6:00
15:00
Rybářské závody na rybníku Obecník Ořechov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
05.05.2007
05.05.2007
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
6:30
22:00
Čejovská " ČTRNÁCTIHODINOVKA " na Plíhalově rybníku Čejov u Humpolce
Vysočina
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2007
12.05.2007
6:00
15:00
Rybářské závody na na retenční nádrži Třebovka v České Třebové Česká Třebová
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
26.05.2007
27.05.2007
5:00
17:30
O Putovní Pohár Štocký - závod dvojic Štoky
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.05.2007
27.05.2007
5:00
 
RYBÁŘSKÉ ZÁVODY na rybníce Obecník Ořechov u Velkého Meziříčí
Vysočina
Rekreační
Malé místní
 
Červen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2007
02.06.2007
06:00
17:00
DĚTSKÉ ZÁVODY ve Štokách Štoky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.06.2007
03.06.2007
4:30
13.30
Rybářské závody v Pokojově - ZMĚNA TERMÍNU!!! Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
03.06.2007
03.06.2007
05.45
15.15
Ř Í M O V 2007 T ř e b í č
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.06.2007
09.06.2007
07:00
15:00
Skůtr z Hrázek na háček Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
23.06.2007
23.06.2007
5:00
13:00
Rybářské závody na Rybníku V Občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2007
07.07.2007
06:00
13:30
Dvojice Stoky Štoky
Vysočina
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
18.08.2007
18.08.2007
6:15
16:00
4 ročník Křídla u Nového Města na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.09.2007
01.09.2007
8:00
13:00
Dětské rybářské závody Vatín - okres Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
08.09.2007
08.09.2007
6.00
13.00
Rybářské závody Lysecký rybník Horní Krupá Horní Krupá
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
Muškaření
29.09.2007
30.09.2007
 
 
2. liga, LRU Plavaná - 4. kolo - B Polička
Vysočina
TOP
2.liga
Plavaná
Říjen 2007
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.10.2007
13.10.2007
05:30
17:00
Podzimní KAPROMANIE - závod jednotlivců Štoky
Vysočina
Prestižní
Grand Prix
Plavaná
Feeder
Položená
13.10.2007
13.10.2007
7:30
14:30
Kapr z Pokojova Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.01.2008
12.01.2008
8.oo
13.oo
Závody v lovu na dírkách Křídla u Névého Města na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
 
Březen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.03.2008
01.03.2008
8:00
12:00
Závody na pstruhy z Malých Hrázek Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Přívlač
Muškaření
Duben 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.04.2008
19.04.2008
 
 
závody na rybníku Plodový obec Řásná
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2008
03.05.2008
8.00
15.00
V. rybářské závody na Hadravě Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
03.05.2008
03.05.2008
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Suchý v Krahulčí Krahulčí, počta Telč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2008
24.05.2008
6,00
15,00
16. Rybářské závody LUKOV u Moravských Budějovic Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2008
24.05.2008
06.00
13.00
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2008
31.05.2008
04:30
13:30
Pokojovsky kapr 2008 Obec Pokojov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.06.2008
21.06.2008
5:00
12:00
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
09.08.2008
10.08.2008
07
12
1.ROCNIK 18.HODINOVEHO MARATONU POLICKA
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2008
30.08.2008
7.00
15.30
Kraviňák 2008 Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
30.08.2008
13.08.2008
6.30
14.00
Rybářské závody Vícenice (u Moravských Budějovic)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Září 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.09.2008
13.09.2008
5:30
14:00
Koupaliště 2008 Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
20.09.2008
20.09.2008
06.00
13.00
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Rekr.středisko-ZÁHRADIŠTĚ,12km od Žďáru,směr Velké Meziříčí,přes Ostrov N/Oslavou.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Říjen 2008
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2008
04.10.2008
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Dlouhý Dlouhý
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Leden 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
17.01.2009
17.01.2009
08:00
15:00
Dírky v Lukově – závody se zabíjačkou Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
 
31.01.2009
31.01.2009
7:00
13:00
Rybářské závody na ledu na malých Hrázkách. Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Přívlač
Duben 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.04.2009
26.04.2009
7,00
13,00
Rybářské závody juniorů do 18 let Lukov Lukov u Moravských Budějovic
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
01.05.2009
01.05.2009
07 00
17 00
Kejžlický kapr Kejžlice
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
16.05.2009
16.05.2009
7:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
24.05.2009
24.05.2009
6:00
14:00
Ořechovské rybářské závody Ořechov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2009
30.05.2009
7,30
12,30
Dětské rybářské závody ve Vatíně Vatín u Žďáru nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.06.2009
07.06.2009
07.00
14.00
Ř I M O V 2009 Řimov- okr.Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
27.06.2009
27.06.2009
5:00
12:00
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.07.2009
05.07.2009
05:00
12:00
1.ROCNIK V LOVU PLEVELNYCH RYB POKOJOV
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.08.2009
29.08.2009
7.00
15.30
Želetavský naháč Želetava
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6.30
14.00
2. ročník rybářských závodů ve Vícenicích Vícenice (u Mor. Budějovic)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2009
29.08.2009
6,00
13,00
Dětské rybářské závody ve Vatíně Vatín
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
12.09.2009
12.09.2009
5:30
14:00
Koupaliště 2009 Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
26.09.2009
26.09.2009
6:30
13:30
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2009
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.10.2009
10.10.2009
7:00
15:00
Poslední LETOŚNÍ závody na Horních Hrázkách 2009 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.04.2010
03.04.2010
7:00
16:00
Velikonoční rybaření ve Westernovém městečku Šiklův mlýn Šikluv mlýn, Zvole 49, Zvole nad Pernštejnem
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.05.2010
08.05.2010
6:00
13:00
Jubileiní 10.rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2010
09.05.2010
6,30
15,00
Želetavský naháč jaro 2010 Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
15.05.2010
15.05.2010
7:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2010
23.05.2010
9:00
15:00
Asuán CUP-MLADOŇOVICE (21.5. - 23.5.2010) Mladoňovice
Vysočina
Prestižní
Pohár
Feeder
Položená
22.05.2010
22.05.2010
6:00
16:00
Rybářské závody Počátky 2010 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
6:00
13:00
Pokojovský kapr 2010 Pokojov u Žďáru n./S.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.05.2010
29.05.2010
06 hod
14 hod
Rybářské závody rybník Lysecký Horní Krupá obec Horní Krupá okes Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
30.05.2010
30.05.2010
6:00
13:00
Dětské rybářské závody Pokojově Pokojov u Žďáru n./S.
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2010
30.05.2010
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníku Obecník Ořechov
Vysočina
TOP
divize
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.06.2010
05.06.2010
6:00
17:00
Šejdorfská šupina 2010 Havlíčkův Brod
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
10.06.2010
13.06.2010
14:00
16:00
Asuán CUP-MLADOŇOVICE (10.6. - 13.6.2010) Mladoňovice
Vysočina
Prestižní
Pohár
Feeder
Položená
13.06.2010
13.06.2010
05.45
15.15
MARKOVKA 1 - 2010 (Římov 2010 ) Třebíč
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
19.06.2010
4:30
16:00
Rybářské závody una Hadině a Dvoráku v Humpolci Humpolec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
19.06.2010
20.06.2010
 
 
Petronelli CUP - zavod ZRUSEN! Krahulčí
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Přívlač
19.06.2010
19.06.2010
5:00
12:30
Rybářské závody na rybníku V občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.07.2010
25.07.2010
9:00
17:00
Asuán CUP-MLADOŇOVICE (21.7. - 25.7. 2010) Mladoňovice
Vysočina
Prestižní
Pohár
Feeder
Položená
23.07.2010
24.07.2010
18:00
9:00
Noční Hrázky - Dvojice 2010 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.08.2010
07.08.2010
05.00
14.00
Borovinský kapr - 2010 - Třebíč-Borovina
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.08.2010
28.08.2010
6:30
14:00
3. ročník rybářských závodů ve Vícenicích Vícenice (u Mor. Budějovic - okres Třebíč)
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
29.08.2010
29.08.2010
6.30
15.00
1. ročník memoriálu Jana Svobody - Želetava Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.09.2010
25.09.2010
05:00
13:30
Rybářské závody-ZÁHRADIŠTĚ-Žďársko Záhradiště
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2010
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.10.2010
02.10.2010
06
16
PODZIMNI DOVADENI POKOJOV Obec Pokojov
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.04.2011
02.04.2011
12:00
18:00
Čejovské rybářské závody na Plíhalově rybníku Čejov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.05.2011
14.05.2011
6,30
15,00
Želetavský naháč 2011 Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
6:00
16:00
Rybářské závody Počátky 2011 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2011
21.05.2011
06:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2011
28.05.2011
5:00
14:00
Pokojovský kapr 2011 Pokojov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
25.06.2011
25.06.2011
7:00
18:00
10-ti hodinový závod v lovu kaprů a amurů - Čejov 2011 Čejov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2011
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.09.2011
03.09.2011
6,30
15,00
2. ročník memoriálu Jana Svobody v Želetavě Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
30.09.2011
02.10.2011
8.00
14.00
Ostrovský Pohár Žďár nad Sázavou
Vysočina
Prestižní
Pohár
Položená
Květen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.05.2012
05.05.2012
6:30
13:00
Kyšperský kapr Křižánky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
12.05.2012
12.05.2012
6,30
15,00
Želetavský naháč 2012 Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
5:00
16:30
Rybářské závody na Velkých Hrázkách 2012 Ždár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
19.05.2012
19.05.2012
6:00
14:00
Rybářské závody na rybníce Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.06.2012
02.06.2012
5:00
12:30
Rybářské závody na rybníku v občinách Vojnův Městec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
02.06.2012
02.06.2012
7:00
20:00
XIV. ročník závodu Kaprařský pohár - 12-ti hodinový závod dvojic Polička
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
14.07.2012
14.07.2012
6:15
12:00
Senožatský kapřík 2012 Senožaty
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.07.2012
28.07.2012
06:00
13:00
Jimramovský kapr 2012 Jimramov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.08.2012
04.08.2012
9 hod
14 hod
Letní rybářské závody na Babíně Babín
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Září 2012
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.09.2012
08.09.2012
6,30
15,
3. ročník memoriálu Jana Svobody Želetava
Vysočina
Prestižní
Pohár
Plavaná
Feeder
Položená
13.09.2012
22.09.2012
 
 
Boilies MasterCup Žďár nad Sázavou
Vysočina
TOP
MS
Položená
15.09.2012
15.09.2012
5:30
14:00
KOUPALIŠTĚ 2012 - Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě
Vysočina
Rekreační
Významné
Feeder
Položená
Květen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
03.05.2013
03.05.2013
15:00
10:00
MONSTERBAITS BOILIES CUP DEŠNÁ Jemnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Položená
05.05.2013
05.05.2013
7,30
13,00
Křižanecký kapříček Křižánky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
6:00
15:00
Rybářské závody Počátky 2013 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
18.05.2013
18.05.2013
7:30
16:00
13. ročník rybářských závodů na ryb. Suchý v Krahulčí u Telče Krahulčí u Telče
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
6:30
11:30
Senožatský kapřík 2013 Senožaty
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
06:00
13:00
Rybářské závody Jimramov 2013 Jimramov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
25.05.2013
25.05.2013
7:00
11:30
XII. ročník dětských rybářských závodů "Bránský kapr" Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
29.06.2013
29.06.2013
5:00
15:00
Rybářské závody Bohdalec Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
29.06.2013
29.06.2013
6h
14 h
Rybník Záhumenný Lesonice u Mor. Budějovic
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Srpen 2013
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.08.2013
03.08.2013
19:00
9:00
Noční rybářské závody v obci Bohdalec (dvojice) Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Duben 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
26.04.2014
26.04.2014
6.00
14.30
Rybářské závody Počátky 2014 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
10.05.2014
10.05.2014
5:30
16:30
Otinská šupina 2014 - rybnik pod vsí otin u stonařova
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
31.05.2014
31.05.2014
6:00
15:00
Rybářské závody Červený Hrádek(Nová Říše) Červený Hrádek u Nové Říše
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
21.06.2014
21.06.2014
6.00
14.00
Cejle CUP 2014 Cejle
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.06.2014
28.06.2014
6:00
14:30
Rybářské závody Bohdalec 12. ročník Bohdalec
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Položená
Srpen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
30.08.2014
30.08.2014
06:30
15:30
O POHÁR STAROSTY MĚSTA TELČE Telč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Říjen 2014
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
04.10.2014
04.10.2014
5:30
14
Rybářské závody na Hrázkách 2014 Žďár nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Duben 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
05.04.2015
05.04.2015
6:30
15:30
Nedělní velikonoční závody v Letnech Dobrá Voda – část obce Letny
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2015
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
02.05.2015
02.05.2015
5:00
13:00
Závody pro děti a dospělé Světlá nad Sázavou 2015 Světlá nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
7,00
16,00
Velké rybářské závody Budín 2015 Žirovnice
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
09.05.2015
09.05.2015
5:45
14:30
5. ročník rybářských závodů v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Feeder
Položená
10.05.2015
10.05.2015
 
 
Dětské rybářské závody v Bohdalově Bohdalov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
30.05.2015
30.05.2015
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2015 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
07.05.2016
08.05.2016
06:30
14:30
RED CARP Černíč - odlov cejna a sumečka amerického Černíč
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
21.05.2016
21.05.2016
6.00
15.30
Rybářské závody Počátky 2016 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
28.05.2016
28.05.2016
6:00
13:30
10.roč Rybářských závodů Nová Ves u Chotěboře
Vysočina
Rekreační
Významné
Plavaná
Položená
Srpen 2016
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
20.08.2016
20.08.2016
6:30
13:30
HAMERSKÝ HASTRMAN Hamry nad Sázavou
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
13.05.2017
13.05.2017
5:30
20:00
JARNÍ DUBÁK 2017 Jihlava
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Červenec 2017
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
08.07.2017
08.07.2017
5:30
16:00
Otínská šupina 2017 - rybnik pod vsí Otín 58833 Stonařov
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená
Květen 2018
Od
Do
Začátek
Konec
Název akce Město
Kraj
Typ
Kategorie
Technika
19.05.2018
19.05.2018
6:00
15:30
Rybářské závody Počátky 2018 Počátky
Vysočina
Rekreační
Malé místní
Plavaná
Feeder
Položená

 

 

Kalendář
«  Prosinec »
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
dnešekdnešek+akceakce
článekčlánek+akce

 
Registrace
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

 
Horké aktuality

09.08.2017: Volna mista na Tampli - už nejsou
Kdo nezaváhal... :)

15.03.2016: Posun zahajeni zavodu Markovice
Pozor! Doslo k posunuti zacatku zavodu o jednu hodinu - zacina se jiz v 7:00!

21.02.2016: Změna termínu Markovic na 19.3.!
Vzhledem k termínu letošních Velikonoc byl termín konání Markovic 2016 posunut o týden dřív na 19.3. Vše ostatní zůstává bez změn.


NOVĚ vložené závody
Seznam 10-ti nových akcí přidaných do databáze
Zcela nahoře máte vždy akci, kterou někdo z pořadatelů vložit jako úplně poslední
Rybářské závody Podhájí
O pohár řeky Orlice 2018 - děti
O pohár řeky Orlice 2018 - dospělí
Rybářské závody Ptenín - rybník u zámku
Božická kaprařská Padesátka 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
Božický kaprařský maraton 50 hod duben 2018
Rybářské závody Počátky 2018
VIII.Memoriál Jaroslava Blechy
24hodinové rybářské závody „STRHÁNKA 2018“ Dolní Bukovsko - 9. ročník

Přístupy
Celkem11451827
Prosinec4437
Dnes44

Informace
www.rybarskezavody.unas.cz
Copyright 2004-2009 Knechtik & George

Pro sledování návštěvnosti využíváme služeb serveru:

NAVRCHOLU.cz

Rodiny ubytováníChata rybníkStrmilovZarybněnostPenziony Jižní ČechyLevné ubytováníChata Česká KanadaKomorníkPenzionyRekreace chataUbytování KomorníkUbytování Česká KanadaChaty

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS